Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak mam rozumieć zapis:

"Już wkrótce serwis CYFRA+ONLINE zostanie udostępniony dla wszystkich

Abonentów CYFRY+."

chodzi dokładnie o "dla wszystkich Abonentów CYFRY+"

tzn jak nie będę miał wykupionej paczki Canal + Sport

to będę miał dostęp do tych kanałów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Już wkrótce serwis CYFRA+ONLINE zostanie udostępniony dla wszystkich

Abonentów CYFRY+.

To stara śpiewka

 

Dawno mam konto do ICA..A mam od kilku lat chyba od początku powstania . Niedawno zmienili sposób logowania do ICA dawniej numer abonenta i hasło obecnie PESEL i hasło.

Ja tam nie zamierzam o nic prosić panów z CYFRY..

Jak na razie publicznie reklamują nieprawdę.. do online dostęp ma niewielka grupa użytkowników..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa praktycznie nie potrzebny - jedynie widze tutaj w miare sensowną i udokumentowaną potrzebe korzystanie w przypadku np. wyjazdu na wakacje, narty itp. Oglądamy sobie mecze PremierLIg bedąc w Pensjonacie w Zakopanym ;). A tak pies kulawą nogą nie będzie oglądał na laptopie sportu jak ma w salonie plazme Full HD. Bez jaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wysłałem maila czy też mógłbym testować Cyfra Online. Dzisiaj otrzymałem identyczną odpowiedź jak Xynamon. tak na szybko i na gorąco. Usługa ta sprawia bardzo dobre wrażenie. Jakość bardzo dobra, wszystko chodziło jak należy. Trochę mało jak na razie materiałów do obejrzenia, ale to z czasem pewnie będzie ulegało znacznej poprawie. Kanały live działają bez zastrzeżeń. Jakość bardzo dobra jak na telewizję w internecie. Krótko mówiąc, jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! W moim przypadku jest to naprawdę przydatna usługa. Dwa weekendy w miesiącu spędzam u rodziców/teściów, którzy nie mają Cyfry ani nawet żadnej kablówki, więc dzięki C+ Online mam możliwość obejrzenia Planet, czy jakiegoś meczyka, a moje dziecko ma dostęp do Teletoon'a czy MiniMini. Testowałem odbiór w ostatni weekend i zarówno na IPLUS'ie jak i na najniższym pakiecie internetowym neostrady dało się oglądać. Nie było to oczywiście HD ale nie zrywało, obraz się nie zacinał i wszystko płynnie dało się oglądać. I w takich wypadkach dobrze, ze to zostało uruchomione.

 

Pozdrawiam:

 

odja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z testujących kolegów próbował skorzystać z tej usługi na ipod, ipohone , ipad?

Według informacji technicznych nie jest to możliwe:

Właściciele praw do programów i transmisji telewizyjnych respektują – na razie – jedynie zabezpieczenia oferowane na systemy Windows i niektóre urządzenia z Mac OS. Z tego powodu odtwarzanie materiałów dostępnych w serwisie CYFRA+ONLINE nie będzie możliwe na komputerach pracujących tylko i wyłącznie na linuxie. Z podobnych powodów materiałów z serwisu CYFRA+ONLINE nie będzie można na razie oglądać na IPadach, telefonach komórkowych, itd.

http://www.cyfraplusonline.pl/info/wymagania-techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem dłuższą chwilę i moje uwagi:

 

:arrow:Jakość - jest w porządku. Nie jest tak dobrze jak w innych usługach tego typu z których korzystam (np. NBA LEAGUE PASS), ale narzekać nie można. Na pewno lepiej niż w jakiś streamach ;) ale takiego normalnego HD nie ma. Moje łącze (6 MB) pozwala na bezproblemowe działanie - szybkie "wczytanie", zero zacięć.

 

:arrow:Zawartość - na razie skromnie, ale widzę, że co jakiś czas coś dodają. Na pewno na plus kanały sportowe. Często jest człowiek poza domem, albo np. w jednym czasie lecą dwa ciekawe mecze. Dzięki temu będzie można jeden oglądać w tv, a drugi na kompie ;)

 

:arrow:Opóźnienie względem tv - wynosi ok. 15 sekund. Czyli całkiem sporo...

 

Ale ogólnie zdecydowanie extra pomysł, szczególnie, że bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie lipa... Wysłałem maila z prosba o wlaczenie mnie do testow i otrzymalem taka odpowiedz:

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie najnowszą, testową usługą CYFRA+ ONLINE.

Uprzejmie wyjaśniamy, że już wkrótce serwis CYFRA+ ONLINE oficjalnie

udostępnimy wszystkim naszym Abonentom.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy do podzielania się opiniami oraz

uwagami na temat działania nowej usługi po jej uruchomieniu.

 

Łączymy wyrazy szacunku,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Ciekawe ile to ich "wkrotce" potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...