Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIe. Na rachunku na górze po lewej stronie masz nr abonenta i ten wpisujesz

 

Dzięki za pomoc dostałem komunikat "Błąd logowania Brak danych dla zadanego numeru: 55xxxxxxxx lub nie zostałeś zaproszony do testów"

 

Więc chyba muszę czekać na pełną funkcjonalność serwisu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj na pytanie kto ma dostęp do tv online Cyfra odpowiedziała

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że serwis CANAL+ ONLINE jest obecnie w fazie testów. Dostęp do niego otrzymali jedynie losowo wybrani Abonenci.

W przypadku powodzenia testów usługa zostanie uruchomiona dla wszystkich Abonentów Cyfry +.


W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z poważaniem,


XXXXX XXXXXXX
Dział Relacji z Abonentami

(XX moje nie ujawniam nazwiska operatora ) ..

Czyli można wnioskować jak usługa wypali to będzie..

Pytać by można cyferko gdzie te szumne zapowiedzi.. Co miało byc po 11 listopada jak na razie wyszło jak zawsze .. Czyli dużo szumu mało efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow - jest tyle zmian i jeszcze więcej pewnie przed nami więc bez nerwów. W życiu jest tyle ważnych spraw, że napewno nie warto głowić się wejściem usług online. Ale wiem, że jeśli się coś reklamuje, to powinno to działać. Tym bardziej, że fazy testów powinny być zrobione wcześniej. Ale czas na to jest. Mogą to w pełni uruchomić jeszcze w listopadzie i będzie to w/g zapowiedzi po 11 listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

@godunow - jest tyle zmian i jeszcze więcej pewnie przed nami

Mnie chodzi jedynie tylko o to że CYFRA publicznie reklamuje nieprawdę..

Nowa reklama CYFRY mówi o dostępie online.. . Jak na dzień dzisiejszy nie ma tego dostępu.. Rozumiem reklamy ale nawet w reklamach kłamstwo nie powinno mieć miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina byłaby gdyby uruchomili wszystkim i coś działałoby nie tak jak trzeba, wtedy to by się dopiero działo. A tak przetestują, poprawią jeśli są jakieś błędy, żeby nikt potem nie narzekał, ani się nie żalił, że coś spartaczyli. Spokojnie poczekajcie jeszcze kilka dni i usługa będzie dostępna dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Kpina byłaby gdyby uruchomili wszystkim i coś działałoby

Czyli mamy z nieprofesjonalnym podejściem do nowych klientów .. Mogli testować i ich wola po przeprowadzaniu testów.. Puścić nową usługę.. Reklama leci już od kilku dni.. Reklama która kłamie..

Ja jako stary użytkownik tej platformy to się szumnymi zapowiedziami Cyfry nigdy nie przejmowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są wszystkie kanały tematyczne C+ oprócz ale kino. Dodatkowo C+Sport i Gol.

Żeby sprawnie chodziło trzeba mieć internet min 512kb, Ale podobno pójdzie i na 256. System sam dopasowuje jakość w zależności od szybkości połączenia. Jest 8 progów jakości obrazu. Najlepsza jakość osiągana jest przy internecie o szybkości 3Mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w tv (dokładnie nie pamiętam TVN albo TVP) była reklama Cyfry z futrzakiem. W reklamie było o telewizorze 3D, Canal 3D, kanały HD nawet w najtańszym pakiecie. Na sam koniec była informacja, że kanały cyfry również w Cyfra Online. Jeżeli reklamują już usługę to powinna być niedługo dostępna dla wszystkich.

keers kiedy usługa będzie dostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...