Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z pierwszym postem na forum chciałbym wszystkich powitać :)

Czy może mi ktoś powiedzieć do jakich dokładnie programów/materiałów ma się dostęp poprzez serwis CyfraPlusOnline?

Nie wiem czy przeoczyłem tą informację gdzieś tu na forum czy nikt tego wprost nie napisał :)

Na dniach podpisuję nową umowę z Cyfrą i chciałbym wiedzieć czy dostęp do różnych programów zależy od pakietu czy dla wszystkich jest to samo (z wyjątkiem kanałów typu Canal + czy HBO ofc).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim co prosili o dołączenie do testów wysyłają obecnie taką informację. Inna sprawa, że nie piszą, iż na dniach vide cyt. "już wkrótce serwis CYFRA+ ONLINE zostanie oficjalnie udostępniony wszystkim naszym Abonentom". No chyba, że dostałeś odpowiedź rev 2.0 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Szkoda tylko, że napisałem tego samego dnia, w którym Ty podałeś informację i mnie zbyli... Mam nadzieję, że ruszy to jak najszybciej, bo będzie to dobra opcja do podglądu - w TV liga angielska, a w komputerze polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pierw zacytuje odpowiedź od cyfry:

 

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że na 21 listopada 2011 roku nie posiadam informacji na temat terminu wprowadzenia usługi CYFRA+ ONLINE dla wszystkich Abonentów.

 

Jednocześnie informuję, że wspomniany serwis został udostępniony kilkuset Abonentom i w trakcie testów liczba osób nie była zwiększana.

 

Proszę o cierpliwość w ww. kwestii oraz zachęcam do podzielenia się opinią na temat usługi po jej aktywowaniu."

Dziwne skoro cześć osób dostało zaproszenie po wysłaniu e-mail-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 1 mega i działa... poza tym jakość dostosuje się do łącza.... sprawdzałem w innym miejscu gdzie łącze jest 6 mega i hula aż miło... Oczywiście nie jest to jakość "HD"

Widać różnicę w obrazie między 1 mega a 6 mega?

Szkoda że to nie HD, skoro przy 6 mega nie jest HD to i przy 20 mega nie będzie. Bo pisali że przy 4mega jest już osiągalna najlepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z testujących ma łącze w przedziale 25-50 Mb/s ??? Jeśli są tacy ciekawią mnie wasze opinie na temat jakości obrazu. Żyleta czy jednak troszkę gorzej ??? Ewentualnie może jest szansa na zrobienie screena ??? Osobiście nie udało mi się dostać zaproszenia do testów a z niecierpliwością czekam na start tej usługi. Dzięki niej konflikt z dziewczyną co do oglądania meczy będę miał z głowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...