Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem muszą się szykować, bo w korespondencji z nowym regulaminem jest zapowiedź, że usługa ruszy w listopadzie :D .

 

Ja poczekam z testowaniem na oficjalne info, ale nie pogardzę informacją jak to będzie wyglądać, tzn. czy trzeba tworzyć specjalne konto, czy wystarczą do logowania dane konta w "ICA" i czy można odbierać tylko kanały ze swojego pakietu, czy ja np. mógłbym sobie pooglądać "Canal+" :D???

 

Mogliby w ogóle wprowadzić w tej usłudze możliwość wykupywania dostępu internetowego do kanałów "Canal+" tylko na określone transmisje lub filmy, czyli takie internetowe "Pay Per View" (myślę, że taka opcja by ludzi mogła zaciekawić, zwłaszcza tych co nie potrzebują mieć "Canal+" na stałe, czyli m. in. mnie :D ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalilem i landie dziala z tym ze zmienilem kanal na domo+ teraz chcialem wrocic do c+sport HD i zaczyna sie wczytywac po cyzm wyskakuje napis ,,wystapil blad 3222...'' ma ktos cos takiego? wsyztkie kanaly i materialy prucz kanalow sporotwych dzialaja a ye tylko raz zadzialaly i koniec mam pakiet najwyzszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również wszystko działa przy pakiecie C+Optimum + HBO, jednakże na mojej prędkości 384kbps jakość jest kiepska ( ale to wina moja nie przekazu cyfry ;p ), chciałem zmienić internet ale jednak u mnie na osiedlu nie ma znikąd zasięgu ( ani netia ani vectra itd. ), może jest z neostrady ale nie mam telefonu stacjonarnego i dopłacanie 30zł za utrzymanie linii mi się nie uśmiecha, także pozostała mi tylko radiówka 384kbps. ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się problemów na Operze, a tymczasem bez żadnych kombinacji wszystko działa świetnie (kanały na żywo i na życzenie). Nie ma żadnego doczytywania, przy przewijaniu działa od razu w najlepszej jakości. Zobaczymy jak będzie, gdy wszyscy zaczną testować.

Nie ma canal +, film i ale kino + pewnie przez licencje ma filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...