Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napiszę Wam ciekawostkę: C+ we Francji także taką usługę posiada, z całkiem sporą ilością kanałów (z HD dostępny jest tylko Nat Geo). Max co udało się nam wyciągnąć to ok 4 Mb na kanale HD i to nie na byle jakim łączu: pracuję w CERNie, we Francuskiej części mam możliwość dorwać się do światłowodu z ip francuskim (każde oficjalne CERNowe ip jest szwajcarskie i usługę trzeba by przez jakiś francuskie proxy puścić) na którym każdy speedtest wymięka (niektóre się przy 1 GB wysypują, a łącze jest ponoć 100 GB). Z tego co wiem to ludzie osiągają więcej ale to głównie Ci którzy z numericable mają: wtedy zamiast streamu w necie jest się przełączany na normalny przekaz "z kabla" (ponoć ich dekodery oferują takie coś ale nie miałem nigdy możliwości przetestować).

 

3 Mb wspomniane przez Rigidigi są całkiem realne jak na nasze krajowe warunki. Jakość nie jest powalająca ale przynajmniej można sobie spokojnie pooglądać TV nie mając przy sobie satality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mam jeszcze pytanko czy majac juz konto i mogac logowac sie do centrum abonenta bede musial od nowa tworzyc konto specjalnie pod ta usluge czy zaloguje sie za pomoca starego?

 

W C+Online trzeba założyć nowe konto, podając swój PESEL i nr abonenta. Hasło podane przy tej rejestracji będzie też nowym hasłem ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze mieszają coś z wyglądem strony, to obawiam się że trochę to jeszcze potrwa.

I prośba do testujących. Zamieścił by ktoś może jakiś screen z obrazem na dobrym łączu ? Mam znajomego, który chce podpisać umowę z Cyfrą i bardzo zależy mu na tej opcji online, tylko nie wiemy jaka jest jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...