Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie powinienem mieć dostępne kanały przy pakiecie kompakt z opcją canal+?

C+Sport, C+Gol, C+ Weekend, Planete+, kuchnia+, Domo+, teletoon+ i minimini+.

czy trzeba tworzyć specjalne konto, czy wystarczą do logowania dane konta w "ICA"

Trzeba utworzyć nowe konto. W ICA jako login jest pesel, a tutaj mail. Hasło ustawione w C+Online automatycznie zmieni Ci także hasło w ICA.

jak jest z logowaniem sie z wielu kompow np teraz zaloguje sie u siebie a za godizne bede chcial u brata na innym kompie da rade czy jest jakas blokada?

Nie ma w tym przypadku żadnych blokad. Ja korzystałem już na trzech rożnych komputerach.

A czy np. będąc Uzytkownikeim Pakietu START , to czy uda się bez problemów poogladać Wydarzenia Sportowe na kanałach CANAL + SPORT, GOL , WEEKEND?
czy można odbierać tylko kanały ze swojego pakietu, czy ja np. mógłbym sobie pooglądać "Canal+" :D ???

Rozumiem, że sobie żartujecie? :lol: Odpowiedź brzmi, że oczywiście nie. Przecież ta usługa jest darmowa (nie licząc VOD). Zresztą wystarczy przeczytać regulamin:

2.Usługa CYFRA+ ONLINE umożliwia Abonentowi dostęp do Programów Telewizyjnych i/lub Filmów na zasadach określonych w Regulaminie. Abonent w zależności od posiadanego Pakietu/Zestawu/Opcji będzie miał dostęp do określonych Programów Telewizyjnych i/lub Filmów, w pozostałym zaś zakresie informowany będzie o braku uprawnień do określonej części przedmiotowej usługi. Lista dostępnych dla danego Abonenta Programów Telewizyjnych i/lub Filmów dostępnych w ramach Usługi CYFRA+ ONLINE widoczna jest na stronach serwisu tej usługi.

 

http://www.cyfraplusonline.pl/info/regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawe spostrzeżenie co do wymogów dla komputera w usłudze Cyfraplusonline :)

Mam tą szczęśliwą sytuację że mam szybki net (12Mb) i kilka komputerów do dyspozycji w domu. Wyszło mi na to, że oprócz szybkiego neta - trzeba mieć szybki komputer :). Na komputerach DualCore obraz śmiga jak marzenie (są jakieś kłopoty z jakością dźwięku - przynajmniej tak mi się wydaje - ale to nie jest zależne od kompa), ale na komputerze z pojedyńczym rdzeniem (2.4 GHz zegar) 768 MB RAM, niestety - obraz się tnie na full screenie. Wychodzi na to, że program pobiera sobie tak duży strumień danych (nie ograniczony przepustowością łącza), że komputer nie potrafi sobie z tym poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N cóż Cyfra mnie wybitnie nie lubi

przy tworzeniu konta wyskakuje komunikat..

Twoje żądanie nie może zostać przetworzone w tej chwili. Proszę spróbować później.

Czyli czyste draństwo ze strony cyferki..

A tak przy rejestracji

1. Podajemy pesel - wiadomo

2. Numer abonenta wiadomo numer umowy niby co ??Dwie pierwsze liczby wchodzą i c o dalej.. Po wpisaniu pierwszych liczb umowy wyskakuje moi przytoczony komunikat..

reszta wiadomo adres mailowy hasło etc.

Albo znowu jakaś setkę ludzi dopuścili i usługa nadal jedynie w opowiadaniach..

Albo reperkusje krytyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, jednak na Neo 2MB jakość C+GOL fatalna, chyba lepiej z jakością kanałów tematycznych (test na gts mierzy ok - jak w umowie). Jutro rano spróbuję w pracy na szybkim łączu, zobaczymy...

A rejestracja i reszta ok - szybko i bez problemów, przycinania z winy kompa nie zauważyłem, a w domu maszynka leciwa dość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na "maszynie" Core Duo 1,6, 2gb ram, win7 zauwazam niestety intensywne cięcia przy łączu 8mb na obrazie pełnoekranowym :/ Szczególnie widoczne, kiedy obraz wyrobi się do jakości HD. Fajnie gdyby była możliwość wybrania sobie jakości. Możliwe też, że to wina mojego zasyfionego systemu, chociaż wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...