Skocz do zawartości

Dlaczego tak niektorzy narzekaja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek czego piep***** taki bzdury :?: Czy wy naprawde jeden z drugim nie rozumieciec ze ta oferta wielu osob jak najbardziej odpowiada :?: Wezme sobie lepiej PC z pikselami wielkosci piesci ,albo C+ z dekoderami z epoki kamienia lupanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda.Wielu osobom to oferta wystarczy,jakośc obrazu jest wspaniała,programu także,ale problem tkwi w tym że w tak zaawansowanej technice tego tunera nie można oglądac nic poza tym co dadza.Chodzi o pełny dostęp do innych satelit.Jest tam pełno ciekawych programów ,,brakuje mi ich.Przecież nie kupie drugiego tunera.Ten powinien załatwic wszystko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik to tuner jakiej platformy polecisz, pozwalający na obejrzenie ProsiebenHD, Sat1 HD, Anixe HD ? Nka pozwala i to mi wystarcza.

Tuner do skanowania całej satelity leży sobie u mnie w kącie i się kurzy - chyba oddam go komuś w rodzinie. Chociaż może nie - bo potem na sortowaniu, układaniu programów spędzę ładnych parę godzin, a i tak ogląda się zwykle tylko kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie pełną swobodę daje np. Topfield HSCI 7700 z modułem pod Canal+ HD. Jednak rozumiem, że to wyższa półka cenowa i nie temat o tym. Chodzi mi jedynie o to, że jak się ogłasza hiper nowoczesność to tak podstawowe rzeczy w codziennym użytkowaniu jak własna lista kanałów musi być. C+ tego nie ma i źle. I czy takim problemem jest włączenie możliwie najpełniejszej oferty FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek czego piep***** taki bzdury :?: Czy wy naprawde jeden z drugim nie rozumieciec ze ta oferta wielu osob jak najbardziej odpowiada :?: Wezme sobie lepiej PC z pikselami wielkosci piesci ,albo C+ z dekoderami z epoki kamienia lupanego
Tylko te dekodery jak to ujełeś z epoki kamienia łupanego z odpowiednim oprogramowaniem niejednego zadziwiły swoimi możliwościami i tylko nie moge zrozumieć czego C+ sie broni przed jego wgraniem po uprzednej modernizacji w wiadomej części.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do UOKiK skargę złożyli ludzie podstawieni przez Cyfrę+ i Cyfrowy Polsat. Obie platformy ze strachu w gacie robią, więc taką grą chcą wykończyć konkurenta, który stawia na jakość, a nie ilość kanałów.

 

Nooo faktycznie robią w pory, C+ i CP mają razem prawie 2 miliony abonentów i bardzo boją się n z jej 50 tysiącami. UUUUU strasznie się zrobiło. Burli nie pisz od rzeczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekanie to nasza cecha narodowa, cyfra jest droga , cena 150 zl tylko slysze ja mam / okolo 80 zl canalem sport od samego poczatku/ ma za malo kanalow / samych polskich 66/ , polsat platforma ubogich / kolejne klamstwo / dla mnie ludzi szanujacych pieniadze/ , a n mam od nie dawna , dla ligi mistrzow i nasn, jest ona w budowie i trzeba poczekac aby sie rozwinela. dajmy jej czas , nie od razu krakow zbudowano ./ pakiet sport i bajka ,cena 26 zl mi obecnie wystarcza, traktuje jako uzupejnienie cyfry i jestem zadowolony /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym czy jakby ci sprzedali samochód bez kół to czy był byś zadowolony i tak właśnie jest z N-ką.

Od tych metafor i porównań już mi się niedobrze robi. CIekawe co jeszcze szanowni panowie wymyślą. Szczególnie @Pawop tak zafascynowany "Premium", że zamiast je oglądać cały czas broni go na forum. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo faktycznie robią w pory, C+ i CP mają razem prawie 2 miliony abonentów i bardzo boją się n z jej 50 tysiącami.

Czasem coś mądrego napiszesz ;)

Tak boją się. Jest kilka elementów na to wskazujących:

1. Naciski na Disney Channel

2. Szybkie, wręcz paniczne, wejście HD na Cyfrze. Fakt że na Warszawę rzucili jedynie 35 dekoderów HD jest znamienne.

 

Oczywiście w wywiadach szefowie obu platform twierdzili że nie ma miejsca na nową platformę i wcale się jej wejścia nie boją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że premium ma główny wpływ na decyzję o zakupie C+. Odejmij Canal + i HBO z C+ i to co ci zostanie przegra z CP i n. Fakt, jakość w C+ to słaba strona, nie wiem czy Canal + HD to uratuje bo będzie bardzo elitarny (trzeba mieć LCD lub plazmę, dekoder HD i płacić abonament za jeden kanał). Złośliwości Burliego i Arsenala są nie na miejscu i na dziecinnym poziomie. Jak C+ i HBO mają mają najlepsze filmy i sport w Polsce to po co z tym polemizować? To fakt. Na zakończenie mogę napisać coś na ukojenie zbolałych serc i gorących głów przeciwników C+ i zwolenników n :D Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku abonament za full pakiet Cyfry + osiągnie astronomiczną kwotę 189 PLN (145 + 29 za Relaxx + 15 za C+ HD). Drogo, ale tanie mięso to psy jedzą. Pozdro. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że premium ma główny wpływ na decyzję o zakupie C+. Odejmij Canal + i HBO z C+ i to co ci zostanie przegra z CP i n. Fakt, jakość w C+ to słaba strona, nie wiem czy Canal + HD to uratuje bo będzie bardzo elitarny (trzeba mieć LCD lub plazmę, dekoder HD i płacić abonament za jeden kanał). Złośliwości Burliego i Arsenala są nie na miejscu i na dziecinnym poziomie. Jak C+ i HBO mają mają najlepsze filmy i sport w Polsce to po co z tym polemizować? To fakt. Na zakończenie mogę napisać coś na ukojenie zbolałych serc i gorących głów przeciwników C+ i zwolenników n :D Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku abonament za full pakiet Cyfry + osiągnie astronomiczną kwotę 189 PLN (145 + 29 za Relaxx + 15 za C+ HD). Drogo, ale tanie mięso to psy jedzą

 

. Pozdro. :wink:

 

Przecież nie możesz odejmować Canału + od C+ bo jest jej właśćcielem tworzą jedną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda na spokoj na tym forum byloby wycofanie z uzycia slowa "premium".To one budzi w wiekszosci z nas niezdrowe emocje i prowadzi do sporow.Moze lepiej byloby nazywac te kanaly tak jak sie nazywaja w rzeczywistosci C+,Hbo....

 

Zauważ, że najbardziej wyśmiewają oferte na P :wink: Ci, którzy jej nie mają. Jabkby przez krytyke chcieli umniejszyć wartość tych kanałów i poprawić sobie samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...