Skocz do zawartości

Dlaczego tak niektorzy narzekaja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś narzeka to jest typowym Polakiem. To nasza narodowa cecha. Narzekac trzeba zawsze i to na wszystko, ale byleby nie na siebie. Jednak jak już od dawna czytam forum to czasami nie wiem o co ludzie tak na prawdę mają pretensje. Często sami sobie są winni, bo nie potrafią pozyskiwac informacji. Przecież wystarczy wejsc na stronę n, żeby sprawdzic jakie inne dowody potwierdzające tożsamośc wystarczy miec, aby podpisac umowę, a nie zawracac głowę książeczką wojskową. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta ksiazeczka to najwazniejszy dokument w tym kraju.Bez niej nie zmienisz zameldowania a co za tym idzie dowodu osobistego,oraz prawa jazdy,oczywiscie na nowy adres.Przechodzilem przez te meki i zanim znalazlem ksiazeczke musialem udac sie po odpis z WKU.Jesli N-ka jej nie uznaje,to jest bezprawne,chociaz bardzo sensowne,bo ten dokument to komunistyczny absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te zasady kobieta zapewne kobieta ustalała :D a skoro już męczycie ten temat co trzeba miec to jest to tak:

Pierwszy dokument:

- dowód osobisty stary lub nowy

Drugi dokument:

- prawo jazdy nowe

- paszport

- rachunek od konkurencji

- rachunek za media (prąd, gaz) z adresem

- poświadczenie o zameldowaniu

- odcinek renty lub emerytury

opracowano na podstawie informacji na http://www.n.pl

A może w ksiązeczce wojskowej nie ma meldunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Adres jest wpisywany ołówkiem :) Dlatego nie można i już. Drugi dokument musi potwierdzać miejsce zameldowania. A tym co się kłócą, że książeczka wojskowa powinna być radzę do niej zajrzeć. Samo imię ojca i PESEL nie potwierdza miejsca zamieszkania. N-ka nie chce mieć potem problemów ze ściganiem Ciebie po całej Polsce, choć oczywiście wiele osób ma meldunek inny niż miejsce zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz Nke. Jest na prawde fajna. Bundesliga w Sportklubach to jest to czego w CP nie bylo.. Nawet mecz 2.Budesligi (dzisiejszy) byl kapitalny. Wogole oferta sportowa mi pasuje. Niewiedzialem ze nsport moze pokazywac niektore bramki z ligi polskiej przed zakonczeniem danej kolejki..

 

Mam tylko pytanie. Czy nie da rady jakos rozdzielic Cartoon Nerwork z TCMem? Mam sport + dzieci wiec TCM nie zobacze i od 21 nie ma takze CN.. Mozna te dwa kanaly rozdzielic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie mialem dekodera w malych pokoju i byc moze nie zwracalem na to uwagi ale gdy zostawie nboxa wylączonego ale podlaczonego do pradu on robi takie ciche "piiiiiii". Jak wieczorem bardzo cicho ogladam tv to jest wnerwiajace... Tak samo jak chcialem zasnac, skupic sie nie moglem i denerwowalo mnie to "piiii". Czy to jest normalne w nboxach? Musza piszczec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcale koledze nie dziwie...

Są takie dźwięki że czasami nie można się skupić... np: tykanie zegarka, to mnie strasznie denerwuje:(

Denerwują mnie tez w czasie jazdy samochodem szumy w CB radiu, to jest dopiero denerwujące zwłaszcza podczas jazdy w dużym skupieniu po oblodzonej nawierzchni czy świeżym śniegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...