Skocz do zawartości

Dlaczego tak niektorzy narzekaja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N zaczela reklamowac sie iz bedzie miala w swojej ofercie kanaly sportowe , filmowe , dokumentalne i dziecece i w technologi HD. a wyszlo ze w HD sa tylko 2 programy a reszta na doczepke !.

Jak bedzie wiecej filmow robionych w HD to i wiecej bedziemy otrzymywac - pameitajmy ze to jednak jjestjeszcze nowoscia a nei standardem

Ja jestem zadowolona z N-ki. Robia progress i to najwazniejsze.

 

Dzis rozmawialem z konsultantem Cyfry + i informowal mnie ze juz w tym albo na poczatku nastepnego tygodnia beda w ofercie dekodery HD. Co do terminu wprowadzenia dekoderow z twardym dyskiem nic nie wiedzial tylko ze sa takie plany wprowadzenia w 2007 roku. wiec jak chce ogladac w hd to c+ da mi taki dekoder ! Jedynie za co mozna chwalic "n" ze zrobila zamieszanie i ruszyla pozostale platformy do dzialania ( do wrzesnia 2006 platformy twierdzily ze nie ma sesu nadawac w hd oraz w dolby 5.1 bo abonenci i tak nie maja sprzetu ! - bardzo ciekawe podejscie ! )

No wlasnie nie chcac siac antyreklamy ale CP i C+ sie troche gubia w swoich "zeznaniach"

Chociaz z drugiej strony to chyba zarzad tych najstarszych platform w Polsce, musi klnac na n-ke bo im plany popsula i wymusila wzbogacenie oferty i inwestycje (z ich strony patrzac) w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym całym HD w n-ce i nie tylko najlepiej to chyba jeszcze poczekać. Na razie jest zbyt dużo problemów i zamętu. Naprawdę tak bardzo jara was ten cieniutki n-sport i discovery? Myślę, że za rok będzie można stwierdzić co z tym HD (jak rozwinie sie C+ i może CP). Na razie ta n-ka może służyć do przechwałek u cioci na imieninach typu "a ja ma HD TV" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym całym HD w n-ce i nie tylko najlepiej to chyba jeszcze poczekać. Na razie jest zbyt dużo problemów i zamętu. Naprawdę tak bardzo jara was ten cieniutki n-sport i discovery? Myślę, że za rok będzie można stwierdzić co z tym HD (jak rozwinie sie C+ i może CP). Na razie ta n-ka może służyć do przechwałek u cioci na imieninach typu "a ja ma HD TV" :D:D:D

 

To nie żadne przechwałki - Hd funkcjonuje i to jako pierwsze na polskich platformach cyfrowych. Jutro wchodzi następny kanał HD.

Czekam jak rozwinie się CP i C+. Jak to faktycznie nastąpi i zaoferują więcej w HD niż n, to poprostu wykupię pakiet innej platformy - i to wszystko.

 

A tak przy okazji są jeszcze niekodowane kanały HD, które tak przy okazji nbox pozwala oglądać - inne dekodery konkurencji jakoś nie :)

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśłi piszemy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do tematu - nie jest tak źle - nie tylko my narzekamy ;)

 

Niemiecki pakiet Arena miał 5 grudnia włączyć Cartoon Network do pakietu. Jak się można spodziewać spóźnili się - co się działo na niemieckich forach 6 to niesamowite :lol: (włączyli dopiero o 21:56 6 grudnia, a od mniej więcej 15 leciały już wyzwiska na forach pod adresem Areny :lol: )

 

Jak więc widać wcale nie jest u nas tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie chyba na kazda platforme czasem ktos narzeka. Nie ma takich co by zadowoliby wszystkich. Poza tym ludzie zawsze chca wiecej i wiecej. Taka nasza natura :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji są jeszcze niekodowane kanały HD, które tak przy okazji nbox pozwala oglądać - inne dekodery konkurencji jakoś nie Smile

 

Jak C+ i CP wprowadzą dekodery HD to i na nich będzie można oglądać niekodowane kanały HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaaa.....a świstak siedzi i zawija nam te iluzje:lol:

 

jakies zródlo tej informacji jest poza Twoja wlasna opinia??

przypominam ze to C+ i CP stwierdzili ze polska jeszcze nie jest gotowa na HD . C+ cos dziala w tej kwestii , CP tez zapowiada start na 3ci kwartal 2007 ale jesli im wyjdzie podobnie jak z decoderami HDD (699PLN bez anteny i konwertera z dyskiem 160 GB- nie porownujmy z nboxem bo wyjdzie jeszcze zalosniej) to ja dziekuje i zostane z n:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEXE

Po pierwsze:

Dekodery SD "nie widzą" kanałów HD. Więc nie dziwnego że kanałów FTA HD nie można na nich oglądać. Dekodery te nie obsluguja MPEG4 tylko MPEG2>

Jak narazie na blokowanie kanałówFTA wpadła tysko n-tka, CP i C+ nie wpadli na taki chory pomysł.

Po drugie:

Dekodery CP z dyskiem twardym w cenie 699 są na WŁASNOŚĆ (w n-tce są w dzierżawie) i mają wgrane około 20 filmów.

Po trzecie:

Maj nie jest trzecim kwartałem tylko drugim. A na maj zapowiedziano start kanałów w technologi HD.

Po czwarte

Oferta programowa n-tki jest mizerna i do piet nie dorasta ani CP ani C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie N zaprzepascilo szanse bycia liderem wsrod platform.

PVR ok super,VOD powinien byc z fantastycznym filmami a nie takimi jak obecnie(góra to obecnie sa takie co dorównują filmami c+ czy hbo choc są raczej gorsze),a stworzyć powinni oni odrębny pakiet HD(discovery hd,n-sport hd ale z lepszą ramówką i wiecej rzeczy w hd w programie, a zamiast mgm powinien byc n-film hd i filmy powinne byc pokroju obecnego vodu).Ten pakiet powinein kosztować swoje powiedzmy 30 złoty.Teraz za wszystkie kanały HD w N płacić trzeba aż 48 złoty,choć oczywiscie jest poza kanałami hd wiele innych kanałów.

Reszte kanalow powinne byc w pakietach typu srebrny,zloty,platynowy z wieloma kanalami,bo obecnie ktos musi placic za jeden tvnturbo 16 zloty,a ktos kto chce poogladac troche bajek np.1 kanal placi 10 zloty.

Teraz już szans na zdystansowanie cyfry już chyba N nie ma.Dlaczego?VOD z filmami gorszymi od c+ a miałybyć znacznie lepsze od c+ mialybyć nowośćie, hd jest od czasu do czasu(Nsport) a mgm to kity starszej daty lat 80 w porownaniu z c+sport czy film i tym ze one mają być w hd to nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać, że ten baaardzo słabiutki VOD jest za 30 PLN, 4XC+, czy 2XHBO są po 29 PLN (w promocji po 21 i 14,5 PLN). Nie ma więc o czym chyba rozmawiać, no chyba, że kogoś jarają nowe odcinki Magdy M. Żenujące. Wejście Canalu + w HD to początek końca n. Naiwni ci, którzy myśleli, że C+ wystraszy się TVN. Jedyna zasługa n jest taka, że popędzili C+ szybciej do zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy nie przeskoczyć z Aster'a na Cyfrę.

Jednak okazuje się że jak dla mnie oferta Cyfry jest mało atrakcyjna.

Sportu nie oglądam - a płacąc za Canal+ płaci się głównie za sport.

Filmy na HBO są marnej jakości - co z tego że miałbym nawet 2 kanały jak i tak nie miałbym co oglądać.

Dopiero teraz N-ka spełniła moje potrzeby. Po prostu oglądam teraz telewizję kiedy chcę a nie czekam na emisję programu - to zupełnie inny komfort używania. Ilość i jakość filmów jak dla mnie jest ok. A nawet patrząc na styczniowe zapowiedzi VOD'a będzie jeszcze lepiej.

Ktoś kto nie używał timeshift'a. Nie zobaczył że po nagraniu filmu na MGM - można go odtwarzać wybierając dowolny język, do tego wszystko jest bez straty jakości, nie zrozumie jakie że N-ka wyprzedza konkurencję o jedną generację. Teraz pseudopróby nadawania HD przez cyfrę to tylko próba tej firmy na odzyskanie wizerunku firmy która jest na czele - niestety cyferko - zostałaś wyprzedzona przez innych. Musisz się z tym pogodzić że technologicznie jesteś w defensywie. ( Dla niezorientowanych póki co cyfra nadeaje filmy upscalowane do HD - nie jest to czyste HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już szans na zdystansowanie cyfry już chyba N nie ma.Dlaczego?VOD z filmami gorszymi od c+ a miałybyć znacznie lepsze od c+ mialybyć nowośćie, hd jest od czasu do czasu(Nsport) a mgm to kity starszej daty lat 80 w porownaniu z c+sport czy film i tym ze one mają być w hd to nie ma co porównywać.

Filmów lepszych nż ma Cyfra nie mogło być z prostego powodu, Cyfra ma wszystkie liczące sie wytwórnie. Filmy, co najwyżej mogły być troche wcześniej, ale napewno nie lepsze.

Tak prawde powiedziawszy Nka nie miała żadnych szans, żeby stać się liderem. Wiadomo było, że nie będzie mieć żadnej oferty premium. Bez tego to może co najwyżej konkurować z CP i też przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuższy czas zastanawiałem się czy nie przeskoczyć z Aster'a na Cyfrę.

Jednak okazuje się że jak dla mnie oferta Cyfry jest mało atrakcyjna.

Sportu nie oglądam - a płacąc za Canal+ płaci się głównie za sport.

Filmy na HBO są marnej jakości - co z tego że miałbym nawet 2 kanały jak i tak nie miałbym co oglądać.

Dopiero teraz N-ka spełniła moje potrzeby. Po prostu oglądam teraz telewizję kiedy chcę a nie czekam na emisję programu - to zupełnie inny komfort używania. Ilość i jakość filmów jak dla mnie jest ok. A nawet patrząc na styczniowe zapowiedzi VOD'a będzie jeszcze lepiej.

Ktoś kto nie używał timeshift'a. Nie zobaczył że po nagraniu filmu na MGM - można go odtwarzać wybierając dowolny język, do tego wszystko jest bez straty jakości, nie zrozumie jakie że N-ka wyprzedza konkurencję o jedną generację. Teraz pseudopróby nadawania HD przez cyfrę to tylko próba tej firmy na odzyskanie wizerunku firmy która jest na czele - niestety cyferko - zostałaś wyprzedzona przez innych. Musisz się z tym pogodzić że technologicznie jesteś w defensywie. ( Dla niezorientowanych póki co cyfra nadeaje filmy upscalowane do HD - nie jest to czyste HD)

Czy ty kiedykolwiek miałeś możliwość ogladać cały pakiet Canal+? Chyba nie bo byś wiedział że na kanele C+Film nie ma ani minuty sportu a na C+ wyjątkowo w weekendy jakieś transmisje.A wg.mnie filmy lecące są lepsze niż na HBO ale dla nas to nie problem bo można sobie zamieniać co miesiąc te kanały.A jeżeli chodzi o MGM to może tam są wszystkie filmy w czystym HD w co bardzo wątpie.I jeżeli tak Ci dobrze w n-ce i jedynym wyznacznikiem tego ma być czy to jest w czystym HD czy nie to gratuluje a tu zobacz jakie filmy będą w C+HD w grudniu w czystm HD http://www.napisy_hdtv.glt.pl/.A mnie tam te całe HD z braku odpowiedniego telewizora jest na razie obojętne/i chyba dłużej ta będzie/ więc zostaje w C+.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że obrońcy Cyfry się odezwali :D

Jednak nie ma czego tam oglądać skorro są tak aktywni na forum ;)

Musicie zrozumieć że oferta Cyfry nie jest cudem świata dla każdego.

@Marek Pisałem że płaci się głównie za sport - filmów jest dużo , nie przeczę.

@Pawop Jesteś niesamowitym fanem oferty "premium" cyfry. Nie wszystkim taka oferta jest potrzebna. Wolę voda z Nki - co prawda jeszcze nie jest to ideał ale i tak filmów jest więcej niż będę w stanie obejrzeć. W dowolnej dla mnie chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze sie taki nie narodził co by wszystkim dogodził.Nie twierdze że C+ to siódmu cud świata ale programowo najlepsza polska platforma.Ponieważ mamy wolnoś to każdy może wypowiedzieć swój osąd i wg mnie nie ma dymu bez ognia więc widocznie są uzasadnione powody na narzekanie na n-ke.Przy systemie powtórkowym w zasadzie też jestem obejżeć interesujący mnie film czy mecz w dogodnym na mnie czasie nie muszę mieć VOD-a,za którego aktywację musiałeś zapłacić 499 zł + 30 za VOD to za to mam ponad rok Canal+ i HBO i na pewno z lepszymi filmami.Ale jedni wolą blondynki a drudzy czarnulki więc nie ma się tu co licytować Ty jesteś jak na razie zadowolony z n-ki a ja od 1998 z Wizji TV a teraz z Cyfry a jakie to konie to każdy widzi.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na tym forum, że c+ ma najlepszą ofertę w Polsce i kropka. Z faktami się nie dyskutuje :twisted: Zwrócicie uwagę, że piszę o ofercie, nie o jakości, cenie, itd. Jeżeli inne platformy mają lepszą ofertę to napiszcie proszę w czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest o narzekaniu. Ciekawe że najwięcej krytyki płynie od osób które Nki nie posiadają. Musicie zrozumieć że mając w tej chwilii do wyboru kilka platform nie jesteśmy zmuszani do wyboru jedynej słusznej. Można dobrać sobie odpowiednią w zależności od profilu użytkowania.

Rok temu ojcu wybrałem ofertę CP i jest zadowolony. W tym roku CP pójdzie pewnie do kuzynki która potrzebuje w miarę tanią ale ogólnietematyczną ofertę, bez wodotrysków w kwestii jakości. A ojciec dostanie pakiet film + pakiet sport z Nki - idealna kompozycja, dopasowana do potrzeb. Nie potrzebuje kanałów "premium" których ani nie miałby czasu oglądać, ani nie miałby możliwości by dzielić się emocjami z oglądania meczy z sąsiadami którzy też takich kanałów nie posiadają.

 

Próbowałem porównać cenowo to co oferuje Nka z ofertą Cyfry i ... niestety nie da rady. Do cyfry nie ma jeszcze tunera HD z PVR'em.

PVR - dla mnie niezbędny - nie wyobrażam sobie by go mogło nie być - do tego cena aktywacji w Nce 449 jest niewygórowana.

 

Inna sprawa, co z tego że obejrzę jakiś fajny film w kanale premium cyfry, jeśli znajomi go nie widzieli. Ch[beep]e się że już się widziało to zachowanie dziecka: "A ja już widziałem, a ty jeszcze nie."

Tu chyba są sami dorośli którzy nie potrzebują takiej metody dowartościowywania swojej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...