Skocz do zawartości

Dlaczego tak niektorzy narzekaja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVPma prawa do Mś 2100,więć fakt Polsat ich nie bedzie miał.zpolsat zaoszczedzil kase na bundeslidze,ligdze mistrzow,pucharze uefa,pucharz epolski ktore przejal n-sport a takze lig eniemiecka sportklub,

to wszystko costracil z futbolu i licze ze cos kupi wlasnie z futbolu,

fakt c+ ma uklady,najwieksze szanse w przetargch na ligi,ale moze cos w koncu przegra bo jak stracil jedna lige to i tak bedzie tego jeszcze duzo i na decyzje potencjalnych abonamentow nie bedzie miala wplywow choc moga byc troche niezadowoleni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że najbardziej narzekają osoby mające Cyfrę a do tego nie mające Nki.

Przypomnijcie sobie słowa prezesa Cyfry.

Nie ma jeszcze rynku na telewizję HD. Jest za wcześnie na to.

I co. W panice uruchamia kanały HD.

A abonentom Cyfry proponuję zamiast dokupywać pakiety dodatkowe - dokupić N-kę.

Proste porównanie:

pakiet programów AXN + Cinemaxy + KPl

C : 26.5 zł.

N: 16 zł - i dodatkowo MGM, CC, WIP

zostaje jeszcze 10 zł które można wykorzystać na inny pakiet np. dziecięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ukladow to jak dobrze dzialaja uklady zademonstrowala TVP i Polsat w wojnie o prawa do siatkowki. tvp mial uklady znajomosci , przez lata pokazywal lige swiatowa. Polsat mial jedynie kase. Wszsycy ktorzy zarwali ostanie kilka tygodni wiedza gdzie trafila siatkowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że najbardziej narzekają osoby mające Cyfrę a do tego nie mające Nki.

Przypomnijcie sobie słowa prezesa Cyfry.

Nie ma jeszcze rynku na telewizję HD. Jest za wcześnie na to.

I co. W panice uruchamia kanały HD.

A abonentom Cyfry proponuję zamiast dokupywać pakiety dodatkowe - dokupić N-kę.

Proste porównanie:

pakiet programów AXN + Cinemaxy + KPl

C : 26.5 zł.

N: 16 zł - i dodatkowo MGM, CC, WIP

zostaje jeszcze 10 zł które można wykorzystać na inny pakiet np. dziecięcy.

I robic sobie "wieżę" ze sprzetu sat pod tv? Nie przesadzajmy bo z takim mysleniem aby cos zobaczyc musze zastanowic sie jaki dekoder wlaczyc do tego wybrac odpowiedni "pilot" oraz z anteny ciagnac 3 - 4 kable w zaleznosci od sprzetu( nbox recorder potrzebuje 2 na Hotbirda + 1 na Astre + 1 dla dekodera c+ - chyba ze polaczymy to wszystko przelacznikami dieseq ale kto sie w tym polapie) jezeli reklamuja sie na konferencji iz sa platworma nowej generacji tz. ze sa technicznie lepsi od pozostalych platform na rynku polskim a tak nie jest w 100%. Ze n daje dekoder z twardym dyskiem ? CP tez juz oferuje ( ale oferta nie jest atrakcyjna) oraz C+ takowy wprowadzi w 2007 roku ! Ze w n sa programy w HD ? C+ tez wprowadza juz w grudniu i takze w grudniu daje dekodery HD a ze n spowodowala iz pozostali musieli wprowqadzic nowinki techniczne to chwala za to n-ce bo inaczej dalej by bylo po staremu a tak cos sie ruszylo. Chcialem wziasc N recordera ale poczekam az n rozwinie skrzydla ( nie dam 449 zl za aktywacje dekodera - pakietow - wole zaplacic w promocji 768 zl za pakiet komfortowy + canal + za 64 zl miesiecznie co daje oplate roczna 768 zlotych a przez ten czas oferta n jak i c+ napwno sie rozwinie co nas napewno ucieszy :) )

 

a czy ktos jeszcze pamieta jak to bylo jak startowala cyfra czy polsat. Luuudzie ta platforma jest dopiero 2 miesiace na rynku

ja mam n-ke i jakos nie narzekam

fakt faktem sa jakies lekkie problemy ale przseciez nie od razu Rzym zbudowano

mysle ze za bardzo roszczeniowi jestescie i stworzyliscie jakis obraz ktory jeszcze nei za bardzo sie koreluje z rzeczywistoscia

Niestety nie zgodze sie z toba poniewaz jak bys zachecony reklama kupil bilet na pociag superexspresu z mila obsluga miekimi fotelami mozliwoscia ogladania filmu podczas podrozy za jedynie 60 zl z np Warszawy do Berlina i po wejsciu do wagonu zobaczylbys ze zamiast foteli sa zwykle siedzenia obite Dermą z milej obslugi masz obsluge tylko oraz nie film bo im sprzed siadl i maja male klopoty a tak wogole to oni sie dopiero rozkrecaja i moze puzniej bedzie to co obiecywali w reklamie to jak bys to nazwal ? czy to nie jest "oszustwo " naciaganie klienta ? Widzialem oferte n w sklepie MM i nie powalila mnie na kolana ta cala technologia HD! a wrecz przeciwnie docenilem swoj sprzet ktory posiadam ( nie mam pixelozy na zadnym kanale oraz dzwiek i obraz bdobry ) i mam to i na starym Humaxie 5500 z wgranym zmodyfikowanym softem udajacym humaxa 5400 + toh 3.3 oraz na Ferdku 7018 - oczywiscie kazdy dekoder jest w innym pokoju ) Mialo byc tanio ( nie wygorowane ceny) nowa technologia i sprzet taki ktory zadna platforma nie daje abonentom i z tego wszystkiego nic nie jest 100% bo jak czytam problemy z PVR (niemoznosc nagrywania gdy kanal nie nadaje EPG) Ceny pakietow narazie sa jakie sa ale zawartosc pakietow nie powala na kolana a juz w umowach zastrzegaja ze ceny moga sie zmienic , oslawiony VoD to tez nie jest taki az atrakcyjny (myslalem ze bedzie lista np 100 - 200 filmow ) i ja wybiore co chce ogladnac a tu okazuje sie ze niestety to n bedzie mi przysylac propozycje i ja k chce to ogladne albo nie a tych propozycji to 10 premier miesiecznie :( Co do technologi to pozostale platformy chca dorownac ! tak ze tylko pozostaje czekac i przygladac sie jakie posuniecia beda w platformach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że najbardziej narzekają osoby mające Cyfrę a do tego nie mające Nki.

Przypomnijcie sobie słowa prezesa Cyfry.

Nie ma jeszcze rynku na telewizję HD. Jest za wcześnie na to.

I co. W panice uruchamia kanały HD.

A abonentom Cyfry proponuję zamiast dokupywać pakiety dodatkowe - dokupić N-kę.

Proste porównanie:

pakiet programów AXN + Cinemaxy + KPl

C : 26.5 zł.

N: 16 zł - i dodatkowo MGM, CC, WIP

zostaje jeszcze 10 zł które można wykorzystać na inny pakiet np. dziecięcy.

Jak N-ka będzie miała ponad 500 tys.abonentów to wtedy można by powiedzieć że na HD nadszedł czas ale chyba jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie nim to się stanie.A poniważ C+ nie spała więc ruszyła też z HD ale na na oślep bez dokładnego przygotowania programowo logistycznego tak jakby to był wyścig kto będzie pierwszy na księżycu.Pakietu dziecięcego to lepiej Cyfrowiczom to nie oferuj bo będzie to jedynie Baby TV do Mini Mini ,Zig Zap,Hyper i Disney Ch.A jak mam kombinować aby "zaoszczędzić pare złotych to wole zostać przy swoim komfortowym+ pack AXN/za 8 zł/i pack Canal+/za29 zł/który mogę sobie podmieniać bezpłatnie z HBO za te 105 zł -ale wiem za co płace mam róznorodne programy filmowe?a\Ale Kino ,C+ lub HBO,Halmark i BBC Prime/na którym to są swietne angielskie seriale/, dokumentalne NG,Planete o dziecięcych wspomniałem wyżej,sportowe w C+ muzycznych z MTV2 Trace i ViVami polsko niemieckimi no i całą game programów radiowych polskich,zagranicznych 4 pakiety muzyki bez słów-Xtra Music no i oczywiście pełen dostęp do programów free TV/radiowych z HB i Astry a jest ich znacznie więcej niż 15.Oczywiście dałem przykład programów nie dublujących się.Więc jak na razie nie spieszno mi do n-ki.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha zawisc konkurencji zaczyna sie robic nie dosc ze zabawna, to juz zenujaca. Ze niby C+ przygotowal sie do HD. Bez zartow, juz miesiac te HD jest a dekoderow HD w ofercie brak i jak tu szczekac na biedna Nke za 1 dniowy poslizg z dekoderami 12 pazdziernika. Ze niby C+ ma wspaniala oferte i owszem za 140zl. Podobami sie sie prownanie z pociagami ale czemu C+ i PC woza ludzi weglarakami ? Ze niby HD w PC bedzie .... owszem jak dobrze pojdzie na jesieni wystartuja. A nazywanie retransmisji kanalu testami HD wstydzilbym sie nazywac, A moze ow PC wyrafinowany Echostar 717 i PC ktory nie zauwazyl jeszcze iz lata sobie HB7A i na liscie transporderow w takim 717 ktory jest mlodszy niz HB7 dalej brakuje kilkunastu transporderow, choc soft aktualizowany w grudniu. A moze to wyrafinowanie C+ wynika z faktu ze lista kanalow jest nierozszerzalna. A moze to wyrafinowanie c+ bierze sie z faktu popbierania duzych oplat i taka fakturka na 140zl to szpan jest ?

Brak wszystkich kanalow w Nce wynika z tego by mialy one klasyfikowane tresci i by dziecko nie doinstalowalo sobie sex telefonow

a nie by jeden tarantula mogl sie cieszyc z kolejnej planszy testowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie C+ bedzie nadawał to HD bo na razie to tylko jeden kanał C+ sport HD. A inne kanały? Też będą podwójnie nadawać dla posiadaczy przestarzałych tunerów? Czy będzie wielka akcja wymiany na koszt abonenta, czy będą na ten cel wykupowac kolejne transpondery? Poprawcie mnie jeśli sie mylę, bo przecież w ciągu kilku lat wszystko bedzie przechodzić w kierunku HD. N w każdym razie ominą kłopoty ze starym balastem technologicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDTV to jest tylko dodatek i kanały bedą transmitowane obok tych w SD. Będzie ich tylko kilka. Nikt w najbliższych latach nie będzie zamieniał wszystkiego na HD.

 

@robbo2k, kanał HD w Cyfrze jeszcze nie wystartował, więc nie pitol głupot. Co Cie boli, że Cyfra kosztuje 140 PLN? Nie chcesz nie kupuj. Ceny są porównywalne z Nką. Dolicz sobie teraz do Nki 60 PLN za dwa kanały premium i zobacz ile wyjdzie.

 

Jeśli ta klasyfikacja treści polega na tym, że nie ma na liście kanałów erotycznych, to jest to żenujące. Rodzice powinni o to dbać, a nie nadawca, bo to pachnie cenzurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na ponowny dobry poczatek raz obronie Cyfre.Kosztuje tylko 108 zl,a jeszcze z poleceniem zaplaty zejdzie sie na 97 zl.Wiec jesli chodzi o najazd na Cyfre,to mozna juz sie czepiac raczej tylko jakosci,a nie ceny...Oczywiscie nie licze opcji Relaxx,bo ta jest tylko dla szalonych( jej oferta)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nikomu nie zazdroszczę C+, bo sam mam póki co obok N , za te 9 dych to mam Canal +, osobiście wolę filmy z HBO (np Stargate) ale tam nie ma Sportu a więcej kasy nie dam. Teraz jednak mimo ze oferta N programowo słabsza o dziwo wiecej oglądam dzięki PVR, bo robię to kiedy ja mam czas, a nie na każdym kanal są powtórki jak na C+ czy HBO. Także z C+ będę w przyszłym roku rezygnował całkowicie, mogli wcześniej udostępnic ludziom nowinki techniczne, a tak żegnam ich i nie dlatego żebym personalnie coś do nich miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy + Canal+ (a to chyba zestaw optymalny) wyniesie po zniżkach 56 PLN przez rok. I co, drogo :?: Jak teraz wygląda oferta programowa n i CP. Przestańcie już marudzić, że C+ jest taka szalenie droga. Przy wyborze platformy chyba jednak bardziej się jeszcze liczy oferta niż jakość nadawania, więcej jest przeciętnych konsumentów niż maniaków jakościowo-sprzętowych z wypchanymi portfelami na super sprzęt. I jeszcze jedno masz LCD 42', dekoder za 1500 PLN, kino domowe za 3000 PLN, masz i na Prestiżowy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy + Canal+ (a to chyba zestaw optymalny) wyniesie po zniżkach 56 PLN przez rok. I co, drogo :?: Jak teraz wygląda oferta programowa n i CP. Przestańcie już marudzić, że C+ jest taka szalenie droga. Przy wyborze platformy chyba jednak bardziej się jeszcze liczy oferta niż jakość nadawania, więcej jest przeciętnych konsumentów niż maniaków jakościowo-sprzętowych z wypchanymi portfelami na super sprzęt. I jeszcze jedno masz LCD 42', dekoder za 1500 PLN, kino domowe za 3000 PLN, masz i na Prestiżowy. Proste.

 

Znizki wiaza sie z ograniczeniami wiec nie posluguj sie fatamorgana

tylko oferta cennikowa. Pozatym w tym ukladzie brakuje kilku kanalow dodatkowa platnych a stanawiacych istotny element.

 

Nie ma Discovery x 3, , AXNow x3 , Cinemaxow x2, i Kino Polska.

Wiec jak to jest z ta iloscia bo za 87zl to mam MARNIUTKA te oferte.

Edycja Burli: Nie cytujemy posta na którego odpowiadamy jeśli piszemy zaraz pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfortowy + Canal+ (a to chyba zestaw optymalny) wyniesie po zniżkach 56 PLN przez rok. I co, drogo :?: Jak teraz wygląda oferta programowa n i CP. Przestańcie już marudzić, że C+ jest taka szalenie droga. Przy wyborze platformy chyba jednak bardziej się jeszcze liczy oferta niż jakość nadawania, więcej jest przeciętnych konsumentów niż maniaków jakościowo-sprzętowych z wypchanymi portfelami na super sprzęt. I jeszcze jedno masz LCD 42', dekoder za 1500 PLN, kino domowe za 3000 PLN, masz i na Prestiżowy. Proste.

 

Znizki wiaza sie z ograniczeniami wiec nie posluguj sie fatamorgana

tylko oferta cennikowa. Pozatym w tym ukladzie brakuje kilku kanalow dodatkowa platnych a stanawiacych istotny element.

 

Nie ma Discovery x 3, , AXNow x3 , Cinemaxow x2, i Kino Polska.

Wiec jak to jest z ta iloscia bo za 87zl to mam MARNIUTKA te oferte.

Edycja Burli: Nie cytujemy posta na którego odpowiadamy jeśli piszemy zaraz pod nim!

 

Jakimi ograniczeniami, o czy ty piszesz. Aktualna oferta to nie fatamorgana tylko fakt. Po roku rozwiązujesz umowę i zawierasz następną, możliwe, że jeszcze korzystniejszą. Masz dekoder na własność za 49 PLN. Gdzie tu jest ograniczenie? Zawsze wydawało mi się, że najistotniejszym "elementem" w C+ jest Canal+. Ale możesz widzieć to inaczej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 za komfortowy + canal nie jest drogo

nie wchodzac w sprawe czemu nagle wprowadzili taka promocje :) dodam ze rowniez wazna jest jakosc.

jesli Cyfra poprawi jakosc swoich SD i dorzuci c+ filmowo - sportowy to za 56 sam bym sie zastanawial :)

a nawet PAwop wie ze Cyfry nie lubie ( zle doswiadczenia ) :)

 

ale to wszystko jesli ja wole n , Wy wolicie cyfre

i nie ma sensu udowadniac ze drugi z nas jest [beep] bo bierze cos innego niz ja

 

chyba ze ktos chce na sile sie sam przekonac ze nie umoczyl majac umowe terminowa z jednym nadawca, gdy na rynek wchodzi nowy gracz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Discovery x 3, , AXNow x3 , Cinemaxow x2, i Kino Polska.

Wiec jak to jest z ta iloscia bo za 87zl to mam MARNIUTKA te oferte.

Jak ktoś ma C+ lub HBO (komfortowy z opcją premium) to naprawde nie potrzebuje już Cinemaxów.

Pakiet komfortowy z opcją premium, jest dużo ciekawszy, niż pełny pakiet nki, a cena porównywalna, jeśli nie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 97 zl masz juz pelna oferte ze wszystkim,oprocz xxl

 

Co nie jest prawda , a wlasciwie jest chwilowo i to pod pewnymi warunkami jak polecenie zaplaty i chwilowa promocja. Poczekajmy na cene HD

bo ta moze zwalic was z nog.

 

Przy okazji kolega cos mowi o promocji i rozwiazaniu umowy w ciemno zaklada ze za rok dostanie takie same warunki co nie jest pewne wiec ja bym polemizowal z ta cena tymczasowa.

 

Ale jesli mowimy o promocjach to Nka jest ZA DARMO dodawana do TV

wiec z tego wniosek ze C+ to jest drozyna jak sie patrzy prawda ze fajny argument

 

 

Co do "niepotrzebuje cinemaxow" czy Kino Polska czy Doscovery to ja napisze ze majac MGM nie potrzebuje tandetnych nowych filmow z C+ czy HBO bo to nowoczesna smira, Kopana pilka facynuje tylko dziwnych ludzi ktorzy uwazaja ze 22 doroslych piegajacych za jedna pilka to jakis ach wajs. W ten sposob to mozemy nacigac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N zaczela reklamowac sie iz bedzie miala w swojej ofercie kanaly sportowe , filmowe , dokumentalne i dziecece i w technologi HD. a wyszlo ze w HD sa tylko 2 programy a reszta na doczepke !.

Wiekszosc liczyla ze kanal filmowy W HD bedzie porownywalny do istniejacych takich jak HBO , Canal+ , Premiere (a przedstawiono ze trwaja rozmowy z Hollywood )i okazalo sie iz bedzie kanal MGM . Moze ta wytwornia robila , robi i bedzierobic dobre kino ale to beda filmy tylko tej wytworni i niestety jak ktos bedzie chcial sobie zobaczyc cos innego pozostaje w "n" usluga VoD. A i ona raczej rozczarowala bo liczyli ze bedzie mozliwosc wyboru filmu z bazy np 100 filmow a okazuje sie ze "n" da 10 propozycji w miesiacu ( ciekawe ze jak ktos oplacil usluge a proppozycje mu nie odpowiadaja to co ma zrobic?) 30 zeta za nic placic? Mnie np. seriale TVN nie interesuja a np z filmow nic by mnie nie ciekawilo bo juz moglem je widziec i ..... no wlasnie ( bede zmuszony ogladac bo zaplacilem ?) Dzis rozmawialem z konsultantem Cyfry + i informowal mnie ze juz w tym albo na poczatku nastepnego tygodnia beda w ofercie dekodery HD. Co do terminu wprowadzenia dekoderow z twardym dyskiem nic nie wiedzial tylko ze sa takie plany wprowadzenia w 2007 roku. wiec jak chce ogladac w hd to c+ da mi taki dekoder ! Jedynie za co mozna chwalic "n" ze zrobila zamieszanie i ruszyla pozostale platformy do dzialania ( do wrzesnia 2006 platformy twierdzily ze nie ma sesu nadawac w hd oraz w dolby 5.1 bo abonenci i tak nie maja sprzetu ! - bardzo ciekawe podejscie ! ). Pozostaje albo czekac i w 2007 roku wybrac albo brac teraz t czekac na poprawe uslug. Ja wybieram c+ na 12 miesiecy i daje czas n na poprawe uslugi i mozliwe ze za 12 miesiecy to ja wezme . niestety tak juz jest w tym kraju ze najlepiej wychodzi sie podpisujac umowy na 12 miesiecy i rezygnowac i ponownie brac to samo ale z rabatem ( promocji) i niezaleznie czy to platforma cyfrowa czy umowa z tv kablowa ! Dzis trzeba zaplacic 449 zeta za nbox recorder a mozliwe ze za rok bedzie w promocji za 1 zl ! i jak beda sie czuli ci co biora dzis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajnie jakby byl za zlotowke,

:D

no jak c+ bedzie w hd,i z vod-em to naprawde czym moze zaimponowac ?chyba tylko nizszcza ceną,ale i jak vod i hd bedzie mial CP to niektorzy wybiora nawet cp niz n,

b.dobrze zrobiony vod(znacznie wiecej filmow ze znacznie wiekszej ilosci wytworni) to .b.dobrypomysle ale narazie jest byle jaki,bo i filmy super nowe nie są,a vod powinein byc i nie drogi i b.dobry aby co niecozagrozic c+l,

pozatym sport i tu kot pogrzebany bo bierze sie c+ dla sportu,a n sie wezmie dlasportu?za malo tam sportu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dekoder nki ze tak mówisz?

ogladasz te programy ?

 

mi nbox wystarcza i jak mysle nie tylko mi. Programy - kwestia gustu

oferta ubozsza i tansza niz cyfra.

Rownie dobrze moglbys powiedziec rok temu szkoda mi Polsatu Cyfrowego - oferta uboga i sprzet fatalny :)

 

na szczescie biznes sie kreci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...