Skocz do zawartości

Dlaczego tak niektorzy narzekaja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wlasnie -wypozyczalnia DVD.Mam taka mozliwosc wypozyczania w cenie 4 zl za film.Wypozyczam co chce tzn najpierw czytam recenzje innych i wtedy wypozyczam ,czyli tylko to co odpowiada moim gustom.

W HBO musialbym ogladac wszystko,oczywiscie tego nie robilem bo nie mialem czasu,ochoty ,no i wiele filmow bylo do bani natomiast za wszystko trzeba regularnie placic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko zauważcie, że mniejsza część społeczeństwa mieszka w dużych miastach. Ja do najbliższej wypożyczalni mam 18 km. 18*4=72km

Koszt paliwa ok 16 zł + 8 zł za jakiś starszy hit i nie mam pewności, że akurat będzie ani ile razy mi się "zatnie " podczas oglądania. W tej cenie to prawie mam pakiet HBO na miesiąc za drugi mam C+. No i aby obejrzeć 1 film tracę ok. 2 godzin na jego wypożyczenie. To też ma znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze cyfra faktycznie stawala sie platforma dla bogatych(miala swoj pakiet dla biednych -26 zl)ktory jednak byl kompletnym zerem.Zeby cos miec trzeba bylo zaplacic.

Oczywiscie sa wsrod nas tacy dla ktorych 126 zl na telewizje w miesiacu to nic nie znaczaca kwota,a sa i tacy ktorzy zarabiaja 800 zl,a przeciez tez maja jakies oczekiwania od zycia,chyba ze im ich odmawiamy.Dlatego zapewne sa na tym forum tak rozlegle opinie.

Ja sam jak juz napisalem ,cenie nke ze za niewygorowane pieniadze chce dac cos dobrego a nie tylko wykpic sie pakietem podstawowych programow typu tvp1,2 itp.

A ze nie wszystko sie od razu udaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tak sie patrzy to w n np.pakiet film i sport kosztuje 32 zloty i jest tam chyba troche ponad 10 kanałów,a w c+ masz za 30 złoty 3-4 kanały i super kino i film,

jak da mnie w n-ce podoba mi sie najbardziej kanal n-sport (ale i tak w weekend nie ma co ogladac)no i chyba nowa technologia,reszte mam w kablowie a tego co nie mam to mnie nie interesuje,

 

ja mialem hbo pol roku i fakt na poczatku bylo co ogladac a potem niedzielna megapremiera i od czasu do czasu cos w tygodniu,

są tam fajne filmy jak zlymikolaj,constantin czy daleko jeszcze ale leca nie za czesto,jakby megapremiery byly w soboty i niedziele to hbo byloby b.dobre,

szkoda ze w mojej kablowie nie ma c+ to bybyl full wyps-mecze live,

a ja mam nadzieje ze n-sport bedzie predzej czy pozniej(pewnie pozniej) w kablowie,pewnie tak sie stanie bo tak jest z polsatem sport czy c+ ale pewnie troche to potrwa a nawet b.dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za 29 zł mam HBO które mogę bezpłatnie wymieniś za tą samą cenę z Canal +i mam przegląd wszystkich filmów przy systemie powtórek.Są jeszcze takie kanały jak Ale Kino,Halmark i BBC Prime.Ale dla fanów filmów rosyjskich to oczywiście nic a Baby TV oczywiście bije na łep Disney CH.A takie kanały jak National Geographic i Planete dla miłośników n-ki to tez kiepskie kanały.A co ty masz takiego w Nsporcie poza LM gadające głowy w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zwolennikow HBO po 3 miesiacach jakie nowosci ogladaliscie bo caly czas to samo leci, na C+ ile razy w miesiacu ogladacie film ?? maks 3 razy taniej wychodzi kupic sobie film na dvd do kolekcji lub pojsc do wyypozyczalni.

No to żeś mnie rozbawił :lol:

Na C+ i HBO razem jest ok 60 premier miesięcznie, więc nie pisz głupot, że są same powtórki. Czego Ty sie spodziwasz? Że bedzie 6 premier dziennie? Nigdzie tak nie ma. Jedna premiera dziennie i koniec, a system powtórek jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę i doliczyć się nie mogę. 30 premier na na HBO?

Patrzę na http://www.hbo.pl/Premiers.aspx i widzę raptem 9 premier.

To już wolę voda'a w Nce - tu będę mógł obejrzeć film kiedy chcę.

Do tego wcześniej niż na HBO - przykładem Nieustraszeni bracia Grimm - w HBO dopiero 31-go.

Tylko, że większości filmów które będą na C+ i HBO to na VOD od Nki nawet nie powąchasz :lol:

Premier na HBO jest w granicach 25-30 miesięcznie (tak samo na C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos jeszcze pamieta jak to bylo jak startowala cyfra czy polsat. Luuudzie ta platforma jest dopiero 2 miesiace na rynku

ja mam n-ke i jakos nie narzekam

fakt faktem sa jakies lekkie problemy ale przseciez nie od razu Rzym zbudowano

mysle ze za bardzo roszczeniowi jestescie i stworzyliscie jakis obraz ktory jeszcze nei za bardzo sie koreluje z rzeczywistoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę i doliczyć się nie mogę. 30 premier na na HBO?

Patrzę na http://www.hbo.pl/Premiers.aspx i widzę raptem 9 premier.

To już wolę voda'a w Nce - tu będę mógł obejrzeć film kiedy chcę.

Do tego wcześniej niż na HBO - przykładem Nieustraszeni bracia Grimm - w HBO dopiero 31-go.

 

Wolisz VOD w N? tylko że ja na obejrzenie filmu w C+ lub HBO mam cały rok, a Ty go w VOD już po miesiącu nie uświadczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos jeszcze pamieta jak to bylo jak startowala cyfra czy polsat. Luuudzie ta platforma jest dopiero 2 miesiace na rynku

ja mam n-ke i jakos nie narzekam

fakt faktem sa jakies lekkie problemy ale przseciez nie od razu Rzym zbudowano

mysle ze za bardzo roszczeniowi jestescie i stworzyliscie jakis obraz ktory jeszcze nei za bardzo sie koreluje z rzeczywistoscia

 

No dobra. To po co to bicie piany z nową generacją. A czasu nie ma przy takiej konkurencji (C+, CP, kablówki). Albo nałapią szybko abonentów, albo po nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co wiem to klientow zdobywaja dynamicznie

i podobnie sie rozwijaja tj ostatnie updaty softwarowe- ktore naprawde stanowia ulepszenie

mysle ze osoby ktore daly n-ce kredyt zaufania i poszerzyly krag ich klintow, wcale tego nei pozaluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że im źle życzę. Im większa konkurencja i oferta, tym taniej wszędzie (np. w c+). Póki nie będą mieli prawdziwego kanału filmowego (jakoś nie jestem przekonany do sukcesu VOD w polskim wydaniu) to będzie ciężko. N-sport, poza tym, że jest w HD, dla fanów sportu jest lichutki i nie zapowiada się, żeby ofertę mieli lepszą. Bo o co ją poszerzą? Karty są już rozdane pomiędzy Canal+ Sport, Polsat Sport i TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym bardziej dokładanie do interesu przez władze spółki ITI. To jest firma nastawiona na zarobek pieniędzy a nie na starty. A to pokazuje to fakt reklamy C+ HD na TVN. Dotej pory reklama konkurencji raczej sie nie zdarzała u platform, nawet chyba w TV4 należącej po części do Solorza a będącej tez na C+ chyba nie ma reklamy CP( rzadko oglądam ta stacje i bynajamiej ja nie widziałem) I jeżeli w ciągu 1,5 - 2 lat ITI nie osiągnie oczekiwanych zysków to porostu może się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatny cynizm bierze się stąd, że ludzie są po prostu rozczarowani :( Po wprowadzeniu HD w Cyfrze+ jest dla n jeszcze gorzej. Ja ma się pokazywanie LM w HD "raz na ruski rok" do oferty Canal+ Sport HD. Nijak. Co oni myśleli, że pokażą parę meczyków (zresztą na spółkę z TVP) i zrobią na tym kanał sportowy :lol: ?

C+ tak łatwo nie odda sportu na wyłączność (prędzej "odpuści" trochę HBO). Pewnie wiedzą, że to mógłby być początek ich końca na rzecz CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
PawelU1981 jest bardzo monotematyczny , a twoje posty nic nowego nie wznosza wiec nie rozumiem ich sensu :/

 

Ja jestem monotematyczny a za to Twoj post wiele dolozyl do dyskusji.

 

 

A co do nadmuchania balona to masz racje. Ludzie liczyli na wiecej niz Nka zaoferowala :wink:

 

Mysle ze Nka przygotowala oferte na szybko zeby tylko wystartowac z HD przez C+ i CP (bo tez testowali) no i wyszlo to jak wyszlo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to czy C+ odda sport czy nie odda w sumie nie zalezy od niego przeciez. Wiadomo ze tam wszedzie decyduja pieniadze ceny praw sportowych ida strasznie w gore. Jescze troche i C+ nie bedzie stac na posiadanie tylu lig bez znaczacych powyzek abonamentu. Mysle ze w walce o prawa coraz bardziej aktywny stanie sie polsat (wiadomo ze nie moga kupic praw do MS 2010 wiec sobie oszczexza troche) do tego ten zapowiadany inwestor no i n ktora bierze bieniadze z gieldy. No ale to tylko spekulacje pozyjemy zobaczymy jak to bedzie. Na razie jestem calkiem zadowolonym abonentem i N bym nie zmienil nawet gdybym mogl. Moze tylko dlatego ze daja jako jedyni Comedy Central i NASN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też nie tylko liczą się pieniądze, a powiązania, układy -bez negatywnego nacechowania- które posiada Canal+ jako spółka międzynarodowa...

Myślę, że mają swoich ludzi tam gdzie trzeba (np.wytwórnie filmowe), z którymi dobrze się im współpracuje i Ci nie będą raczej skłonni wiązać się jakoś specjalnie z nowicjuszami na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...