Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem połaczenie i konsolidacja kanałów npremium z canal+ jest jak najbardziej na miejscu , co do kanałów mgm gdzie nadawane są tylko filmy z wytwórni Mgm (i to nie najnowsze) uważam że połączenie takiego kanalu z alekino+ wyszło by na dobre wkoncu jakby nie patrzeć ramówka obejmuje starsze produkcje to taki canal+classic . Ciekawe czy po fucji doją takie kanały jak :

FOX ( Myslę że tak )

boomerang ( pewnie nie ale było by ok jakby dodali )

Wojna i Pokój hmm ciekawe kino ale ktoś to ogląda ? Mi się nigdy nie zdarzyło przez 2 lata

Discovery HD (myślę że dadzą )

AXN hd ( myslę zę dadza)

Romance tv hmm ( pewnie dadzą ale po co ?)

Oferta myślę będzie konkurencyjna ale napewno nie tania . zresztą cyfra nigdy nie chciała być tania , to było coś wiecej niż CP

Co do transporterów i tak obowiązuje wymiana z CP , pewnie część zostawią ,pytanie ile wiecej kanałów będzie w ofercie , kolejne 100 ?

Mamy już wystarczającą liczbę zarówno HD jak i SD , potrzebne są konsolidację ramówek żeby ofera programowa była bardziej urozmaicona

Pytanie który system kodowania zostawią , wiecej klientów ma cyfra wiec pewnie zostawią , chociaż uważam że nastąpi to systematycznie tzn, bedą akcje wymiany dekoderów dla klientów Nki a póki co kanały bedą kodowane 2 systemami .

To takie moje gdybanie ale myslę że się ze mną zgodzicie (przynajmniej nie którzy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi śmiesznie ale te ustalenia po fuzji powinny zająć miesiąc albo dwa.Mamy XXI wiek,najnowocześniejsze technologie i do tego mnóstwo kanałów do promowania nowej oferty.Zebrać zespół fachowców i opracować nową pakietyzację z kanałami HD w pakiecie.Na wszystkim włączyć oba systemy kodowania i utrzymywać dopóki ludzie ze złomami z Francji nie przejdą na nboxy.Nowym klientom oferować tylko nboxy z nową ofertą pakietową.Starym abonentom wysłać ofertę przejścia na nowe pakiety i nowe dekodery a jak nie to możliwość rezygnacji.Jak wszyscy przejdą na nboxy to wyłączyć sece i zostawić nie parowany conax.

 

W tym momencie wychodzi [beep]ość Cyfry.Nawpychali ludziom złomowatych dekoderów sd.Nie ograniczyli w odpowiednim momencie sprzedaży tylko do hd aby potem móc wymienić mniejszą liczbę sd i przejść ma dvb s2. Ale co się będą wysilać klient zapłaci dwa razy za dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkim włączyć oba systemy kodowania i utrzymywać dopóki ludzie ze złomami z Francji nie przejdą na nboxy..

 

Błąd rzeczowy. Francuzi to taka narodowość, która trzyma się swoich rzeczy. Będzie raczej dokładnie odwrotnie... nboxy raczej zostaną wymienione na Pace i Sagemy...

Wiem, nie cytuje się posta nad sobą - taki wyjątek by podkreślić konkretne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21

Nie zapominaj, że wśród abonentów CYFRY+ z pewnością jest spore grono osób (w tym również ja ;) ), które posiadają swoje własne, niezależne od operatora tunery (dekodery) typu Ferguson, Opticum, Humax itp. n'box'y obecnie korzystają z systemy Conax, który dodatkowo stosuje parowanie kart z dekoderem (sic!). Nie wiem, ale wydaje mi się, że najrozsądniej by było, gdyby CYFRA+ oczywiście pozostawiła te n'boxy (przy okazji zmieniając ich nazwę np. na Box+ ;) ), przy czym przeprogramowała te dekodery na system Seca, tak jak kiedyś zrobiła to z dekoderami Philips po Wizji TV, która korzystała z systemu CryptoWorks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkim włączyć oba systemy kodowania i utrzymywać dopóki ludzie ze złomami z Francji nie przejdą na nboxy..

 

Błąd rzeczowy. Francuzi to taka narodowość, która trzyma się swoich rzeczy. Będzie raczej dokładnie odwrotnie... nboxy raczej zostaną wymienione na Pace i Sagemy...

Wiem, nie cytuje się posta nad sobą - taki wyjątek by podkreślić konkretne zdanie...

To jeszcze powiedz kto miałby sfinansować wymianę tych bodajże 800 tys. dekoderów... Szalony pomysł.

 

andyg, używałeś nboxa? Jakbyś spróbował, to nie chciałbyś spojrzeć na sprzęt Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ,zmiany zmiany hmm z wlasnego doświadczenia wiem że kazda zmiana jest zmianą na gorsze czy będzie to w tym przypadku zobaczymy ,napewno taniej nie bedzie, jaka by Nka nie była zawsze to była alternatywa dla tych którzy cyfry nie lubią albo tych których to cyfra nie lubi ,niektórzy po uciekali z cyfry do Nki i co dalej bedą w cyfrze :) , czy zyska na tym CP chyba nie koniecznie oferta Nki kierowana była do klientów ą i ę , którzy korzystali z funkcji VOD moim zdaniem najlepszej na rynku . Każda platforma miała swoje plusy np cyfra ma clone+, Nka Nboxy .

Czy zyskamy na tym My Abonenci nie wiem ? Obyśmy tylko nie byli pustymi abonametami czego sobie i wam wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...