Skocz do zawartości

Kanały nPremium HD


spodenki15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy to płaci się za kanał na rok z góry?

 

Są promocje na pół roku i na rok. Czyli np. 35 zł MIESIĘCZNIE przez pół roku i 30 zł MIESIĘCZNIE przez rok

 

A tu macie ramówki od 15 do 31 grudnia 2011 (pliki xls):

- nPremium: http://goo.gl/lvmXI

- nPremium 2 brak (mówi się, że będzie to przesunięta o trzy godziny emisja nPremium)

- nPremium 3: http://goo.gl/OxZaB

- nPremium 4: http://goo.gl/nlLoC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą takie ceny, to sorry, ale ja im nie wróżę przyszłości. Skoro tyle kosztują promocyjnie, to ile normalnie? 50 zł miesięcznie? Co do ramówek, to już na podstawie tego widać, że nPremium 1 będzie główną anteną, gdzie będą lecieć największe hity, a 3 i 4 to kanały powtórkowe ze starymi filmami, gdzie może od czasu do czasu się zdarzy jakiś film z 1 kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od stycznia nPremium będzie poważnym konkurentem dla HBO które ma mocny styczen bo przetrzymywało premiery ale zobaczymy w następnych miesiącach , nPremium ma od stycznia na wyłącznośc 20th Century Fox, Monolith Films DreamWorks, Paramount Pictures i MGM ale z MGM jest mało filmów lub niektóre są w Canal+, proszę porównac nPremium z Canal+ od stycznia, ITI roszerza platformę dystrybucji o n na kartę, a jakie plany ma ITI mimo fuzji?, jeśli ten kanał nie zostanie zlikwidowany a prawa nie przejdą do Canal+ i poszerzy dystrybucję o Cyfrę i CP to może daleko zajśc. A jak zniknie CN, Bommerang, CNN, TCM z N to znaczy ITI idzie na wojnę z Time Warner co może się skończyc wycofaniem HBO z n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na tę ramówkę i ... żenada.

Wolę swój C+. Na tym npremium jest praktycznie wszystko to, co daawno już widziałem.Filmy z la 90-tych na kanałach premium ??? - chyba komuś coś się pomyliło. Nowsze filmy są na TVN. No cóż , zobaczymy od 1 stycznia, ale na razie nie widzę nic zachęcającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie takie posty :) Jeszcze się kanały nie rozkręciły, jeszcze nawet nadawać nie zaczęły, a tu już psioczenie że "beeeee" :) Może ramówka będzie odpowiadała komuś, a to że Ty wszystko widziałeś... no cóż, nie każdy może tak codziennie zasuwać do kina czy wypożyczalni. A jeżeli tak wszytko widziałeś to na pewno nie w tak krótkim czasie. Po za filmami to widzę sporo innych rzeczy których na oczy nie widziałem, a nawet o nich nic nie wiem więc się wstrzymam. Po za tym na modułach nCAM jest wymóg posiadania tunera z CI+, więc może wejdzie jakaś dodatkowa funkcjonalność a nie jak to wszyscy sobie tłumaczą że "oglądać nie będzie można". Fakt faktem CI+ to głównie nowsze zabezpieczenia, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na tę ramówkę i ... żenada.

Wolę swój C+. Na tym npremium jest praktycznie wszystko to, co daawno już widziałem.Filmy z la 90-tych na kanałach premium ??? - chyba komuś coś się pomyliło. Nowsze filmy są na TVN. No cóż , zobaczymy od 1 stycznia, ale na razie nie widzę nic zachęcającego.

 

Zupełnie się nie zgadzam. To nam wmówiono, że w paczkach premium nie ma filmów "archiwalnych". Są - i jak najbardziej powinny być. Nie w nadmiarze, nie jako "premiera", ale jako stały element ramówki. Ja już często nie pamiętam, co oglądałem 8-9 lat temu, co nie znaczy, że nie obejrzałbym filmu z tamtego okresu. Choćby dla samego urozmaicenia czy z tego powodu, że mam więcej czasu.

 

Natomiast co do nowości to jasna sprawa, że oglądałeś te filmy, bo widać, że nPremium na początku wpuści kilkanaście pozycji, które zbudują ramówkę. Pełne wdrożenie nastąpi w 2-3 miesiącu, kiedy do ramówki będą dokładane tylko nowości i będzie pełna cyrkulacja oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie do stycznia ale grudzień nie jest zły w nPremium jęsli chodzi o premiery, na razie tylko jest Paramount,Dreamworks, mgm, cbs films i monolith rok po canal+ teraz prawdopodobnie będzie od 2012 odwrotnie czyli to Canal+ bedzie puszczał starsze filmy lub jesli Canal+ nie przejmie praw nPremium zamieni się w Sport+ uważam że najwarzniejszym plusem nPremium będzie Monolith, najwiecej premier z 2011-31 link- http://www.stopklatka.pl/kino/default.a ... s=21&di=23 i dobra jakośc tych premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że nie można oceniać filmów po tytułach, co nie zmienia faktu, że 4 kanały to zdecydowanie za dużo. Co prawda abonenci będą mieć większy wybór, ale tak naprawdę chodzi tu o powiększenie ilości kanałów HD, oraz większych zysków związanych z opłatami od operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro kanały wystartują. Zobaczymy, jaką faktycznie zaprezentują jakość obrazu i dźwięku, oraz jak będą prezentować się wizualnie, bo to też ciut ważne. Osobiście trzymam kciuki za te kanały. Jeżeli będą przy nich pracować mądrzy ludzie to może coś dobrego z nich będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...