Skocz do zawartości

Dlaczego CP?


komar200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat jak długo jesteś w CP,to przydałby się dlaczego CP,by Ci co zastanawiają się nad kupnem mogli poczytać dlaczego poszliście do CP.

To ja zacznę :

Jakieś dwa miesiące temu w wakacje[chodzę do gimnazjum] zacząłem rozlgądać się za telewizją satelitarną. Po rozmowie z rodzicami miałem dogadać się z młodszymi braćmi(11 - latek i 7 - latek).Ja chciałem Cyfrę +,ale ze względu na mały wybór kanałów dla dzieci(tylko dwa kanały do 76 zł.)i mało kanałów Discovery wybór padł na Cyfrowy Polsat. Cyfra kusiła najlepszymi ligami piłkarskimi. Ale ze względu na moich braci wzięliśmy CP : Familijny HD+Extra HD+Sport HD = 79 zł,a w Cyfrze by było 76 zł.

A jak było u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o dołączeniu do rodziny abonentów CP w której już jestem od 2 lat decydował dostęp do Polsatu oraz kanałów sportowych. Dlatego na dekoder mini wziąłem pakiet Familijny + Relax Mix by potem po roku zamienić go już Sagemcomem na Familijny HD + Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini HD w wariancie prepaid - dobre uzupełnienie oferty Cyfry+ - standardowo TVN HD, TVN HD +1 (tak wiem, niedługo dołączą do C+), Polsat HD, Polsat Sport i Polsat Sport News. Można w razie konieczności podnieść pakiet do Familijnego etc, gdyby zaszła taka konieczność.

 

Gdy Cyfra wprowadzi TVNy HD i Polsat HD to chyba zrezygnuję z opłacania i doraźnie będę uruchamiał w razie jakichś istotnych transmisji na Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zdecydowalem sie tylko dlatego, ze CP jest tanszy od Cyfry i latwiej o sygnal zagranica. Niestety, oferta sportowa jest zalosna.. Licencje to jakies nieporozumienie, Ekstraklasa to tylko 4 mecze na weekend, w dodatku same słabe, studia prowadzone w nudny sposób, na siłę by wypełnic czas antenowy. Reszta pilki, zwlaszcza ligi europejskie to juz wogole brak komentarza.. Jedyne na plus to "Eredivisie". Fani siatki pewnie są wniebowzieci ale kibice piłkarscy uciekają do Cyfry.

 

Za to kanały filmowe sa calkiem dobrem nie wspominajac o obfitym zestawie tych przyrodniczych i naukowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dlatego, że za 52,90 zł .....

Za 49,90zł masz podobne kanały i 22 kanały w HD to twoja oferta jest kiepska - drożej i mniej HD :lol2:

 

Ja zdecydowałem się na CP ze względu na Disney Junior....

Jak już wiesz to "n" też będzie miała ten kanał ( Disney Junior ) - bo sam czekam żeby dołożyli go do pakietu " n na kartę" i kupuję u nich, a CP :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...