Skocz do zawartości

Dlaczego CP?


komar200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili jestem w CP tylko dlatego, ze wiaze mnie umowa... Podpisalem ja rok temu, bo zalezalo mi na 2 dekoderach, a wtedy w N multiroom byl jeszcze drogi (200 zl za kazdy dekoder).

Od zawsze CP byl najpopularniejszy bo byl najtanszy, ale teraz to N daje mniej wiecej to samo, a nawet wiecej bo wolalbym mecze LM od siatkowki ,za mniejsze pieniadze (79zl w CP za FAM+SPORT+EXTRA vs 49zl w N wszystkie pakiety tematyczne). Dlatego chetnie bym skorzystal z opcji bezkarnego zerwania umowy, a jak nie bedzie okazji to jeszcze przemecze te 16 miesiecy i Bye CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

no ja to kocham cyfrowy polsat, bo na liscie kanalow nie ma rebel tv. kto by to chcial ogladac? przeciez to polski kanal muzyczny fta i mozna go miec na byle jakim tunerze. na co to mi na cacku od cp. nie dolaczyli takze tvp1 hd i tvp2 hd, mimo ze ten drugi leci z ich transpondera. przeciez te kanaly nie sa i tak nikomu potrzebne w wysokiej jakosci. brak paczki bbc tylko cieszy. ludzie na infolinii zawsze wiedza jak mi pomodz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co do argumentu o tym, że CP jest tani to absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. Wczoraj poszedłem do APS, żeby sprawdzić jakie są oferty dla abonentów innych platform i miła pani z rozbrajającym uśmiechem powiedziała mi, że ich oferta jest tak dobra, że nie muszą się starać przyciągać nowych klientów. Brawo!!! Jedyna platforma, gdzie dodatkowo muszę płacić za taki kanał jak Comedy Central Family czy Fox Life, gdy te kanały są np. w N-ce w podstawowym abonamencie. Także plotki o niskiej cenie za CP można między bajki włożyć. Już nie mówiąc o mocno wybrakowanej ofercie sportowej, czy braku WŁASNEGO kanału filmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że trwa konkurs CP w ramach otwartych drzwi tej platformy? Każdy abonent może wypełnić kupon imienny, a w nim dokończyć zdanie: Warto być abonentem CP, gdyż...." i wygrać cenną nagrodę. Byłem dzisiaj w APS i już spełniłem swój obywatelski obowiązek. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

CP jeden powód dla którego jestem u nich abonentem to, to że sam mogę szukać kanałów na ich dekoderach nie muszę czekać na dodanie kanału jak to jest w C+ i N

No i oczywiście jeszcze CP, dla paru kanałów kodowanych w tym HBO HD, wyszło tanio z pakietem Familijnym HD :)

A tak ogólnie to Platforma spoko, ale trzeba postawić na swoim tyczy się partyline, czasem można się uśmiać na infolinii CP :lol2:

Problemów nigdy nie miałem i raczej się nie ma jak płaci się na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...