Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co ze studentami, którzy często dorabiają za marne grosze by opłacić np. akademik, który nie oferuje telewizji kablowej lub mieszają w wynajmowanych pokojach czy kawalerkach także bez takich mediów? Często mały lub większy telewizorek i jazda z druta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w sierpniu 2012 roku:

40-letni prawiczek / Akademia policyjna 6: Operacja Chaos / Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie / Ballistic / Batman: Początek / Beethoven / Bez przebaczenia / Biała Masajka / Bitwa o Midway / Czego pragną kobiety / Czysta gra / Doom / Film o pszczołach / Firefox / Happy Feet: Tupot małych stóp / Harry Potter i czara ognia / premiera Harry Potter i Książę Półkrwi / Harry Potter i Zakon Feniksa / Inwazja / Ja, ty i on / Kasamowa / Krucjata w dżinsach / Krytyczna decyzja / Legalna blondynka 2 / Mimzy: Mapa czasu / Morderstwo doskonałe / Mściciel / Nieoczekiwana zmiana miejsc / Niesamowity jeździec / Ocean's Thirteen / Ojciec chrzestny 2 / Ojciec chrzestny 3 / Ostatni bastion / Ostatni smok / Pasażer 57 / Piekielna głębia / Pociąg strachu / Przygoda z pandą / Purpurowe rzeki 2 / Rewolwer i melonik / Rozkoszny domek / Serenity / Taniec ostatniej szansy / Trzęsienie ziemi / Tylko dla orłów / Wielki Stach / Wyspa / Wyścig z czasem / Wzgórze Złamanych Serc / Zatańcz ze mną / Złote dziecko / Żółtodziób.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, który zostaną wyemitowane 15 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka filmów, które mogę polecić: ,,Ojciec chrzestny 2", ,,Ojciec chrzestny 3", ,,Pasażer 57", ,,Piekielna głębia", ,,Pociąg strachu" i ,,Purpurowe rzeki 2". W zestawieniu nie widzę pierwszej części ,,Ojca chrzestnego". Nie wyemitują jej w ogóle? :roll:
Wyemitują, ale jeszcze w lipcu - 27 lipca w piątek o 22:30

 

Ja ze swojej strony na sierpień polecam:

40-letni prawiczek, Akademia policyjna 6: Operacja Chaos,Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie, Czego pragną kobiety, Doom, Happy Feet: Tupot małych stóp, Inwazja, Ja, ty i on, Krucjata w dżinsach, Legalna blondynka 2, Nieoczekiwana zmiana miejsc, Taniec ostatniej szansy, Zatańcz ze mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.
TVN właśnie zrezygnował z nocnego pasma które nadawało na ich antenie 4Fun...

Co jest emitowane w zamian?

Dokładniej emisja do jest do końca miesiąca. Od sierpnia wchodzi na to miejsce jeden odcinek Rozmów w toku i pauza, a stacja będzie rozpoczynać nadawanie wcześniej, bo rano dojdą powtórki Uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to pierwszy raz? Przecież często zamiast Nic straconego pisało Zakończenie programu. Np. na Telestronach i oficjalnej nigdy nie wpisują Nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem "Od hitu do świtu". Podczas mag. nie było ani jednej reklamy, a nawet zapowiedzi. Tak jest od początku? Teledyski nie powalają. Nie są to najnowsze hity. Dużo nowszych można spotkać w 4fun.TV.

 

Przeniesiono.

bo TVN właśnie zrezygnował z nocnego pasma które nadawało na ich antenie 4Fun...

Kilka dni temu widziałem pasmo "Od hitu do świtu", więc nie byłbym taki pewien, że zrezygnowali. W programie na tvn.pl też ta pozycja widnieje.

Wystarczy zajrzeć do odpowiedniego wątku -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale co Wam się w teletekście ("Telegazeta" to podobno określenie teletekstu zastrzeżone przez "TVP", a przynajmniej kiedyś tak czytałem) nie podoba???

 

Ja bardzo często właśnie z niego korzystam, bo po pierwsze siła przyzwyczajenia jest ogromna, a poza tym "EPG" części kanałów obejmuje tylko aktualną i następną audycję, więc swojej roli nie spełnia...

 

Oczywiście w dobie gdy coraz więcej tunerów satelitarnych ma możliwość podłączenia do internetu teletekst rzeczywiście staje się mniej potrzebny, ale jednak internetu w każdym tunerze jeszcze nie ma niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegazeta, to już prehistoria. Dziwię się, że osoby interesujące się mediami jeszcze z niej korzystają. A tak swoją drogą, to liczę na to, że już za jakiś czas telegazetę pożegnamy na zawsze.

Teletekst, bo to poprawna nazwa tej "usługi" (jak słusznie zauważył kolega @Frazes) w pewnych okolicznościach jest szybszym sposobem na sprawdzenie choćby programu TV. Do sprawdzenia, co aktualnie leci na danym kanale EPG jest równie dobre, ale gdy jest np. rano, a chcę sprawdzić, co będzie w TVN wieczorem, włączam teletekst, wpisuję 303 i niemal od razu wiem. W EPG musiałbym przewijać program aż do żądanej godziny. To oczywiście dotyczy kanałów, które teletekst mają. Nie twierdzę, że wszystkie powinny go mieć, ale nie dyskredytowałbym aż tak jego roli, nawet w czasach coraz powszechniejszego EPG :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...