Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dzisiaj mialem okazje rzucic okiem na Ukryta Prawda, i moja ocena 2/10, sztucznie zrobione i w ogole.

Dlaczego ja, Trudne Sprawy, wala na leb i szyje Ukryta Prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem okazje rzucic okiem na Ukryta Prawda, i moja ocena 2/10, sztucznie zrobione i w ogole.

Dlaczego ja, Trudne Sprawy, wala na leb i szyje Ukryta Prawde.

 

Też mam takie odczucia. A myślałem, że nic gorszego niż "Trudne sprawy" nie wymyślą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie wam tak wydaje ze Ukryta Prawda jest gorsza od Dlaczego Ja. Sam jak zobaczylem ten serial na poczatku w TVN to tez mialem takie odczucia tak jak wy, ale teraz przypadl mi do gustu. To jest poprostu kwesti przyzwyczajenia. Tak samo jak porownywac TVN24 z Polsat News, widzowie wybiora ta pierwsza bo jako pierwsza nadawala na rynku telewizyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest treść wiadomości,a TVN24 jest w mojej ocenie strasznie nieobiektywna. Nie wiem,ale miałem wrażenie,że aktorka co grała w wczorajszym odcinku"Ukrytej Prawdy" (nie oglądałem ) wydaje mi się być znajoma. Podejrzewam,że możliwe są duble osób znanych mi z "Malanowskiego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się jakiś program, który ma większą widownie niż tzw. średnia widownia, która jest zaniżana przez kompletne [beep]y i mniej atrakcyjne pasma programowe. Jak już porównywać oglądalność RG w TVN7 to trzeba to zrobić w porównaniu z innymi programami emitowanymi przez tą stację.

 

Jak dla mnie ten serial niezwykle sztuczny, zresztą jak większość komediowych produkcji TVN. Nie wiem dlaczego, ale o ile potrafili zrobić dobry serial sensacyjny jak Odwróceni, ciekawy projekt jakim był Naznaczony czy całkiem przyjemny Układ Warszawski, tak wszystkie sitcomy tej stacji omijam z daleka po kilku pierwszych odcinkach.

 

Co do emisji tego serialu w głównym TVN to kto wie czy np. w czasie wakacji serial ten w całości nie poleci w głównej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-factor dalej trzyma wysoki poziom. Uczestnicy na prawdę fenomenalni. Praktycznie z tego odcinka do finału wysłałbym już 2-3 osoby. Kapitalne show! Ostatni występ moim zdaniem lekko naciągany. Nie wiem kompletnie o co chodzi z tym kolesiem. Gdzie on niby powiedział coś o swoim życiu? Dlaczego ta piosenka wywarła takie wrażenie na Okupnik. Strasznie sztuczne to było. Poza tym występem na prawdę świetne widowisko. TVN znowu potwierdza, że w Polsce nie ma konkurencji.

 

Jeżeli taki poziom będzie do końca castingów w tym sezonie to na prawdę szykuje się mocny finał. No i raczej pewne "zielone światło" na kolejny sezon za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...