Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowanie wolę sądy. I nie sądzę by były bardziej siarowate niż TS, DJ czy PzW. W sądach nie ma jakiegoś tam Dariusza i nikt nie pokazywał klocka w bidecie.....

Wolisz sądy? [...] Nadszedł najwyższy czas, że się wypaliły.
Niefortunnie dobrałeś słowa, bo akurat w hali nagraniowej ostatnio był pożar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden powód. Już 8 dni po pożarze wiadomo o nowym programie TVN... Nic tak szybko się nie organizuje. Ukrytą prawdę musieli mieć już zaplanowaną w ub.r. Zresztą to, że wybuchł pożar, nie znaczy, że hala się spaliła, a spaliło się (jak informuje wp) tylko jedno z pomieszczeń jednej z hal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stosując logikę fanatyków TVN trzeba by napisać ,żer TVN kopiuje programy Polsatu "Trudne Sprawy" i "Dlaczego Ja??" Kiedyś namiętnie oglądałem Wesołowską ,ale mi się przejadła. Nie mówiąc już o W-11,kiedyś obejrzałem odcinek,wszystko przewidywalne od początku do końca."Getektywi" to w ogóle kniot,który nigdy nie przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sądy", te wszystkie "W11" czy "Trudne sprawy" są robione na jedno kopyto. Niby wszędzie rzeczywiste akcje, niby dużo śmiechu, ten sam schemat "winny zawsze jest zaskoczeniem i nigdy nie rozpatruje się go na początku programu", a gdyby się tak przypatrzeć - taka sama, nastolatkowa grupa docelowa (wyjątek, "W11", tez był lata temu przed 19:00). No i większość programów (jak nie wszystkie) są na niemieckich licencjach :D

TVN co najwyżej się dostosował do realiów rynku, choć dla mnie to powód do chluby nie jest - "programowo najlepsza", "dla inteligencji z miast" - taaa. Założenia będące od dawna fikcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w lutym 2012 roku:

88 minut / Adwokat diabła / Agent z przypadku / Biała Masajka / Cios poniżej pasa / Coronado / Dzień próby / Egzorcysta / Equilibrium / Galimatias, czyli kogel-mogel 2 / Gra / Gra o przeżycie / Idealny facet / Klika / Kruki / Licencja na miłość / Nie lubię poniedziałku / Od kołyski aż po grób / Ostatni bastion / Plaga / Plan doskonały / Poznaj moich rodziców / Prestiż / Rozbitkowie / Siedem / Szkoła uczuć / Testosteron / Troja / Tsunami / Ucieczka z Los Angeles / Vinci / W sieci zła / Władca pierścieni: Powrót króla / Wodny świat / Wykonać wyrok / Zabójca jest w domu / Zatańcz ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...