Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Stacja TVN rozpoczęła nagrania do 12. edycji „Top model”, program trafi do emisji w jesiennej ramówce. Reality-show będzie można oglądać w nowym paśmie - w sobotnim prime-time. Zastąpi tam program "Mam talent!", który został zawieszony przez TVN - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/top-model-12-tvn-kiedy-emisja-nowe-pasmo-koniec-mam-talent

 

 

Serial "Skazana 2” oglądało 782 tys. widzów. Będzie kolejny sezon.

skazana%20maj%202023-1(1).png

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skazana-2-tvn-obsada-ogladalnosc-kiedy-nowy-sezon

 

"Lego Masters 4” jesienią w TVN. 

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/lego-masters-casting-jak-sie-zglosic-emisja-kiedy-tvn-marcin-prokop

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek dotyczy  tvn   czyli można tutaj wkleić przykład jak grafika  ekranowa z  programu   dzień dobry tvn    niszczy  telewizory OLED.TVN  doskonale zna ten problem ale nic nie zrobi w tej sprawie.Kanał  tvn  skasowałem.Może ten  przykład przyczyni się że  na innych kanałach  logo i ograniczenia wiekowa  będą jeszcze bardziej transparentne.Niektórzy przedstawicie stacji  twierdzą ze logo lub ograniczenia wiekowe nie mogą się wypalić.Od pewnego czasu tak twierdzi  właściciel  Stars.tv. Podobne zdanie na ten temat ma właściciel  PULS  2.

 

Wypalona grafika  ekranowa z kanału tvn - dzień dobry tvn.Na zdjęciu widoczne inne elementy grafiki czyli np   paski  graficzne , logo tvn 24, komunikat na żywo.Ograniczenia wiekowe   z kanału   tvn 24 które nie są transparentne . Na  większości kanałów   telewizyjnych ograniczenia wiekowe są transparentne.Widoczne  wypalone logo z kanału Nickelodeon.Logo tego kanału nie jest transparentne.

 

 

d118d41f86bac.jpg&key=4bb1d3bcf38e45403b

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trwam, to chyba racja. Nie widziałem jeszcze przykładu zdjęcia, gdzie logo Trwam wypaliło matrycę OLED ;-)

 

Jakie rady dla posiadaczy OLED? Częściej zmieniać kanały i przyciemnić obraz, aby nie był zbyt jasny?

14 godzin temu, marian_w napisał(a):

W sobotę - mecz Igi z Muchową około 15.

Jak widzowie TVN przeżyją promocję spółki skarbu państwa zarządzaną przez ludzi PiS? Chodzi mi o logo PZU na koszulce Igi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mrozio11 napisał(a):

To po co kolejny raz narzekasz akurat na te kanały skoro ich nie oglądasz? 

Już wcześniej napisałem .Może inni nadawcy zwrócą uwagę logo.Posiadaczy telewizorów  OLED będzie  przybywać.Konkurencja  jest  bardzo duża, mam na myśli kanały z  bardzo transparentnym logo  lub nawet bez logo.Telewidzowie nie będą oglądać kanałów które niszczą telewizory.

22 minuty temu, swordfish napisał(a):

 

 

Jakie rady dla posiadaczy OLED? Częściej zmieniać kanały i przyciemnić obraz, aby nie był zbyt jasny?

Jak widzowie TVN przeżyją promocję spółki skarbu państwa zarządzaną przez ludzi PiS? Chodzi mi o logo PZU na koszulce Igi.

Rozwiązanie jest proste.Logo  transparentne jak np TVP 1 HD,TVP 2 HD  , TVP HD,TVP DOKUMENT,TVP KULTURA,TVP KOBIETA,TVP HISTORIA,TVP NAUKA,TVP ROZRYWKA, TVP SERIALE,POLSAT,SUPER POLSAT,wszystkie pozostałe kanały polsatu.HBO,,tv4,stopklatka,tv6,wp, RED CARPET,wszystkie canal+,kino polska,13 ulica,BBC BRIT,BBC FIRST,BBC EARTH,CBS REALITY,HISTORY POLAND ,HISTORY ,HISTORY 2.

Transparentne logo jest bezpieczne dla telewizorów OLED.

Logo może być kolorowe ale transparentne.Takie jak np logo na kanale TLC

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię, że 90% komentarzy dotyczących TVN. Często mam już tylko możliwość poczytania ich w powiadomieniach w mailu bo z wątku są usuwane... Tylko, że mało kogo to interesuje czy lubisz TVN czy nie, a to forum nie służy do pisania ciągle tego samego i to jeszcze w tak absurdalny sposób bo niektóre twoje wpisy to zwykła farsa. Naprawdę, nie ogarniam że nikt z tym nic nie robi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie napisałem tyle postów w tym wątku.

Mała korekta  mojego postu.Zjadłem..na.

Już wcześniej napisałem .Może inni nadawcy zwrócą uwagę NA  logo.Posiadaczy telewizorów  OLED będzie  przybywać.Konkurencja  jest  bardzo duża, mam na myśli kanały z  bardzo transparentnym czyli półprzezroczystym logo  lub nawet bez logo.Telewidzowie nie będą oglądać kanałów które niszczą telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W jesiennej ramówce TVN nie znajdzie się kolejna edycja programu „Ugotowani w parach” - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. Stacja w środowym wieczornym paśmie zamierza pokazać inną pozycję.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-ugotowani-w-parach-tvn

 

Cytat

Nadawany w TVN teleturniej „Milionerzy” od jesiennego sezonu zmieni scenografię. Nagrania do nowych odcinków powinny ruszyć jeszcze w czerwcu - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/milionerzy-nowa-scenografia-tvn

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W jesiennej ramówce TVN pokaże nowy codzienny program reality „Bitwa o gości” - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. Wystartowały poszukiwania uczestników do projektu, za jego realizację odpowiada Constantin Entertainment Polska.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bitwa-o-gosci-tvn-nowy-program-casting-wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z was wie kim  jest dziaders lub boomer?

Krzysztof Skórzyński określił widzów „dziadersami” w odcinku z Julią Rocką w w poniedziałkowym wydaniu „Dzień Dobry TVN”

 

https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/krzysztof-skorzynski-zaliczyl-wpadke-w-dzien-dobry-tvn-widzowie-oburzeni
 

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, żeby w slangu więziennych funkcjonowały takie określenia jak "boomer" czy "dziaders" ;)

No cóż, serwisy plotkarskie muszą o czymś pisać, więc z byle czego robią sensację, wystarczy dać krzykliwy tytuł. Ale to wina ludzi, bo to na nich działa i przykład jest w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ktorzy nie znaja tej pani    są dziaderesemi, tak  twierdzi pan prowadzacy program" nie dzien dobry tvn".Osoba ktora prowadzi ten program powinna pomysleć, pozniej powiedziec zupelnie  cos innego. Przyznaje  nie ogladam kanalow  tvn i tvn 24.Kanaly skasowalem  z  listy programow.Przeczytalem co powiedzial   pan prowadzacy  program "nie  dzien dobry tvn".

Edytowane przez Logomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...