Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wislok na litość boską... Czy Ty w ogóle rozumiesz co ona wygadywała? Jak mocno szkodliwe rzeczy to były? Gdyby przyszedł do studia gość i zaczął wychwalać pewnego akwarelistę oraz jego obozy to też byś miał problem z tym, że wszystko znika z internetu? To oczywiste, że tak oderwane od rozumu rzeczy powinno się czym prędzej usuwać, aby nikt nie miał do nich nawet przypadkowego dostępu. To nie jest żadna cenzura, to po prostu działanie zgodne z rozumiem i logiką.

Dodatkowo Dykiel była ambasadorką tej akcji, więc stacja mogła nawet nie mieć wpływu na to czy przyjdzie ona, czy jeden z pozostałych ambasadorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ipo napisał:

Dokładnie. Walczyli o to by mogli pokazywać to co oni chcą, a nie by narzucano im coś z góry. Ktoś tu zupełnie nie zrozumiał o co chodzilo, ale jak się ogląda propagandę TVP to ciężko by łapać takie rzeczy. 😁

No tak, teraz są wolni, ale Dykiel to im narzuciła jakaś organizacja zewnętrzna.... 

@Vinniponieważ nie mogę zobaczyć całości to nie wiem co dokładnie wygadywała, niestety TVN pozbawił mnie możliwości wyrobienia sobie opinii. O to chodzi,że ja jako osoba rozumna , myśląca nie obawiam się wygadywanych bzdur :) że ktolś mnie musi prewencyjnie przed nimi chronić.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Od 19 listopada 2021 roku Player.pl w ramach tzw. „otwartego okna” udostępni sygnał kanału TVN. Stację będzie można oglądać całodobowo do odwołania.
 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skoki-narciarskie-bez-oplat-player-pl-jak-pobrac-aplikacje

 

Czyli zgodnie z przewidywaniami online za darmo będzie można ogladac tylko konkursy, bez kwalifkacji. Plus jest taki, ze TVN bedzie online za darmo nie tylko w czasie skokow, ale calodobowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wislok napisał:

O to chodzi,że ja jako osoba rozumna , myśląca nie obawiam się wygadywanych bzdur

 

Niestety, ale osoby z depresją mogą mieć problem z realną oceną sytuacji i takie komentarze jak te, które wygadywała Dykiel mogą naprawdę skończyć się tragicznie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Vinni napisał:

 

Niestety, ale osoby z depresją mogą mieć problem z realną oceną sytuacji i takie komentarze jak te, które wygadywała Dykiel mogą naprawdę skończyć się tragicznie.

Argumentuję to od początku. Nie trafia. Liczy się to że zdrowy człowiek nie może obejrzeć. 

Osoba chora niestety te wypowiedzi może uznać za wzorzec od naśladowania i odpowiedzialnością redakcji jest minimalizować ryzyko. 

Nie można pozwalać na szerzenie dezinformacji w medycynie w mediach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego osoba z depresją  miała by uznać, że aktorka jest autorytetem. Ludzie chorzy udają się do lekarzy w pierwszej kolejności . Błędem pierworodnym jest zapraszanie aktora do rozmowy o depresji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę sama przechodziła depresję. Nie jest żadnym błędem zapraszanie znanych osób do zachęcania udania się do lekarza. Tak jest choćby w przypadku chorób nowotworowych.

Znane osoby wpływają na świadomość wielu niezdecydowanych. 

Poziom wykształcenia społeczeństwa jest różny. 

A depresja to choroba umysłu powodująca przeróżne stany emocjonalne. Aż dziwne że trzeba to tłumaczyć. Ale jak widać trzeba, czytając Twoje wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wislok napisał:

Ludzie chorzy udają się do lekarzy w pierwszej kolejności .

 

Dla osoby z depresją taki krok jest często niemożliwy do wykonania. To jest taki stan, że czasem osoba chora podejmuje decyzje z pozoru irracjonalne. Dlatego w przypadku tej choroby trzeba uważać na każde słowo, nie pleść bzdur, nie wygadywać takich głupot, bo dla wielu osób może stać się to prawdą objawioną, a to z kolei może je doprowadzić na skraj. Okaże się, że "terapia" nie działa, a to z kolei wprowadza chorego w jeszcze gorszy stan. Osoba zdrowa zrozumie, że to pierdoły i nie należy się nimi przejmować, osoba chora niestety często takich zdolności nie posiada. I o ile jej idiotyczne wypowiedzi ws. Covidu jeszcze mogę przemilczeć (choć z trudem), to tych bzdur o depresji po prostu nie mogę zdzierżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Superwizjer” nie ma sztywnego czasu trwania. Jedno wydanie liczy 25 min., inne 33, a np. wczorajsze jeszcze dłużej i tak jest od zawsze. Zwykle ten magazyn rozpoczynał się około 23:36, czyli grubo po planowanym czasie, a kończył zamiast max 0:04, to nawet 0:15-0:20, tylko TVN nie uwzględnia tego w ramówce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardzo  obiecująco  . Zmiany w studiu- nowi prowadzący,  zostaję znany i lubiany duet komentatorski https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/skoki-narciarskie-puchar-swiata-transmisje-tvn-studio-sebastian-szczesny

Krzysztof  Skórzyński będzie reporterem podczas skoków narciarskich https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/krzysztof-skorzynski-fakty-tvn-tvn24-tvp-puchar-swiata-w-skokach-narciarskich-obsluga-reporterska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...