Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przełączając kanały natknąłem się na TVN i na przerwę w programie - wyświetlana jest plansza testowa z sygnałem (pisk). A cóż to za przerwa i z jakiego powodu ? Przyznam, że pierwszy raz w życiu widzę na TVN-ie planszę testową. Od wielu lat nadawali całą dobę (zawsze w nocy są powtórki starych programów). Dziwne, że przerwali dzisiaj nadawanie bo przerwa techniczna wszystkich kanałów TVN była niedawno a dokładniej to 5 lutego 2009 (news o tym np. tutaj: http://media2.pl/media/46954-5-lutego-p ... y-tvn.html ).

Ostatni raz przerwę techniczną na TVN to widziałem chyba w 2005 roku jak wystrzeliwano nowego HotBird'a i wtedy większość kanałów satelitarnych zrobiła przerwę. Wtedy na TVN przez całą noc leciał zapętlony jingiel.

Czy wiecie może dlaczego dzisiaj w nocy TVN zrobił przerwę ? Czym jest spowodowana ? I czemu np. Polsat robi przerwy techniczne tak często (chyba co miesiąc lub dwa) a TVN nigdy ?

 

Edycja:

O i TVN7 też przerwał nadawanie i po wyemitowaniu filmu leci cały czas zapętlony jingiel stacji. Co się dzieje w TVN-ie ? Może szykują przejście na 16/9 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN to w ogóle robi programy "powtórkowe" Niby to z nowymi twarzami ale nudne. Bo ileż można? Nie wiedzą, co wymyślić, by przerwać tę monotonię. Przecież jak się coś opatrzy, to już nie zachwyca :>

Nowego wciąż brak. Zupełnie jak w telewizji publiczej - podobne przyzwyczajenia :roll: Co z tego wynika? Brak pomysłu, czy raczej możliwości :P

Krótka ta ławka :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie dzisiaj taka refleksja bo wczorajszym odcinku Szymon Majewski Show którą opisałem na swoim blogu i myślę że nikt się nie obrazi jeśli ją tu wkleję. Jeśli komuś będzie się chciało przeczytać to będzie mi bardzo miło :)

 

Wczoraj, jak co poniedziałkowy wieczór oglądałem Szymona Majewskiego na pewnej telewizji koncernu ITI. i muszę stwierdzić, że poziom tego programu (nie telewizji, bo nadal ją lubię) spadł, poniżej jakiej kolwiek krytyki. nie jestem zwolennikiem partii PiS, ale nagonka, jaką nadał Szymon od odcinka z Jackiem Kurskim na PiS jest okropna. Wcześniej ta nagonka była owszem, ale to, co teraz robi Majewski.. Robią z igły widły (jak to mówią tonący brzytwy się chwyta) i chyba niestety producenci programu chwytają się tej brzytwy. Początkowa koncepcja programu była najlepsza. Teraz ten program przestaje mnie (nie tylko mnie) śmieszyć. Pamiętam jak czekałem zawsze z zaspanymi oczami wieczorem czekając na kolejny odcinek a teraz chyba sobie podaruje.. Już nawet nadawanie w HD mnie nie przekonuje. Może są jeszcze pewne elementy śmieszne, ale to nie to samo. Kolejnym przykładem jest były premier Marcinkiewicz ze swoją nową kobietką Izabell. Może i eks premier przegina podając jak na tacy zdjęcia i nowe "elektryzujące" newsy dotyczące jego nowego związku, ale wczoraj, gdy popularny naśladowca "Kazia" odgrywał jego rolę byłem oburzony. Obrażano nie tylko byłego premiera, ale także jego jeszcze obecną żonę. Żal mi tej kobiety a jeszcze bardziej jego dzieci. Nie pamiętam dokładnie dialogów i wypowiedzi odtwórcy roli Marcinkiewicza, lecz nie chcę nigdy więcej widzieć tak ordynarnych scen. Panowie moi drodzy z ITI zastanówcie się czy aby nie przesadzacie. Robicie już bodajże 9 albo i 10 edycję tańca z gwiazdami. Ten program ma chyba tylko i wyłącznie za zadanie zarobienie kasy oraz wypromowanie nowych gwiazd tvn'u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...