Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa mecze i już sportowy miesiąc :lol2::lol2:

Dokładnie to samo pomyślałem,nie ma to jak propaganda,TVP w ciągu kilku dni pokaże więcej meczów niż TVN przez ostatnie 10 lat ,ale jest progres ,bo pokażą 2 mecze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe :D! Czyżby Pan Edward Miszczak czytał to forum i dotarł w końcu do moich "postów", że główny "TVN" powinien być reklamą kanałów tematycznych "TVN" w "NTC", a może Pan Mariusz Walter je czytał, a że wczoraj był w stacji (widziałem go w "DDTVN"), to w końcu walnął ręką w stół :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec 2013:

 

Ptaszek na uwięzi (1990) / Człowiek demolka (1993) / Nietykalni (1987) / Tornado w Nowym Jorku (2008) / Harry Potter i więzień Azkabanu (2004) / Doskonały świat (1993) / Okrucieństwo nie do przyjęcia (2003) / Tristan i Izolda (2006) / Chinatown (1974) / Książe i ja III: Królewski miesiąc miodowy (2008) (PREMIERA) / Poszukiwany, poszukiwana (1973) / Dzika rzeka (1994) / Zabójcza broń (1987) / Oddział Delta (1986) / Tsunami (2005) / Szeregowiec Ryan (1999) / As w rękawie (2006) / Bridget Jones: W pogoni za rozumem (2004) / Ta podstępna miłość (1997) / W szponach korupcji (1999) / Richie Milioner (1994) / Książe i ja IV: W krainie słoni (2010) (PREMIERA) / Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (1978) / Fatalna namiętność (1997) / Kongo (1995) / Jade (1995) / Otchłań cz. 1 (2010) / Harry Potter i czara ognia (2005) / Adwokat diabła (1997) / Dziewczyna mojego kumpla (2008) / Ekipa wyrzutków (1999) / Rozkoszny domek (1998) / Od sklepowej do królowej (2008) / Nie lubię poniedziałku (1971) / W sieci zła (1998) / Zabójcza broń II (1989) / W słusznej sprawie (1995) / Otchłań cz.2 (2010) / Ścigany (1993) / Bez wyjścia (1987) / Brunet wieczorową porą (1976) / Footloose (1984) / John Q (2002) / Mad Max II (1981) / Nadchodzi Polly (2004) / Raport Pelikana (1993) / Syn Rambow (2007) / Żołnierz przyszłości (1998) / Twoje, moje, nasze (2005) (PREMIERA)

 

Dodam, że Footloose do tej pory było emitowane jedynie w TVN7, albo coś przeoczyłem, ale w wykazie na parę lat wstecz nie znalazłem tego filmu w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można sobie wyszukać. http://promaxbda.org/awards/search-award-winnerss Spoty TVN zajęły 3 miejsca w swoich kategoriach (TV 11, TV 67).

TV 11 - PROMO|MKTG PROGRAM PROMOTIONAL CAMPAIGN - IN-HOUSE - BBC Worldwide Channels LONELY PLANET AUTHOR SPOT/Universal Networks International Germany 13th Street The Year of Law & Order/TVN POLAND TVN Spring 2012 Campaign

TV 67 - PROMO|MKTG ENTERTAINMENT PROGRAM SPOT OR CAMPAIGN - Bell Media Agency TSN Olympic Believe Campaign/Fox International Channels UK NCIS/TVN POLAND Kuba Wojewodzki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dw ... ie-ramowki

Zwróćcie uwagę na datę artykułu 28.06.2013 ,czyli wczoraj. Wczoraj TVP ogłosiła,że będzie wyłącznym nadawcą tego meczu. Wygląda na to,że wiceszef TVN nie wie co robią jego przełożeni , ale to przecież nie świadczy o chaosie,a o profesjonalizmie najlepszej telewizji w Polsce i we wszechświecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...