Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta programowa TVN na wiosnę: http://www.tvnfakty.pl/wiosna_w_lutym

Ale dno. Jedynie Person of Interest jest ciekawe, ale duże opóźnienie w stosunku do premier w USA i ten polski tytuł :lol2: .

 

Serial, druga seria, teraz leci w nSerialach - naprawdę polecam

Pozostałe pozycje nie zachwycają, jedynie Kuchenne Rewolucje są jak dla mnie fajne (można się pośmiać)

leci już zwiastun lekarzy, takiej tandety i sztyczności dawno nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka polskiego kina - takie filmy w TVN to raczej w sezonie ogórkowym, rzadko są takie emitowane w sezonach wiosennym i jesiennym, chyba, że mówimy o filmie "Kogel-mogel" :D Jakoś nie sądzę, by TVN zwiększał ilość klasyki polskiego kina. Co jakiś czas 'mielą' tylko niektóre polskie tytuły, chociaż kto tam ich wie - może kupią prawa do innych klasyków polskiego kina - np. "Wyjście awaryjne", "Sami Swoi".

Z nowości w tym roku jak nie wiosną to jesienią wyemitują pewnie "Salę samobójców", film całkiem niezły na tle innych, a na święta pewnie "Listy do M." - też całkiem dobry film. Bo na filmy pokroju "W ciemności" czy "Chrzest" w TVN nie liczę. Za mało komercyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas 'mielą' tylko niektóre polskie tytuły, chociaż kto tam ich wie - może kupią prawa do innych klasyków polskiego kina - np. "Wyjście awaryjne", "Sami Swoi".

Co jakiś czas coś tam kupią, dobre i to :P ,,Samych swoich" to ja mam serdecznie dość, przez to, że wałkuje go TVP. Na ,,Wyjście awaryjne" jestem otwarty jak najbardziej, w otwartej telewizji nie leciał od wielu lat, a wg mnie jest lepszy od ,,Samych swoich".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w marcu 2013 roku:

30 dni mroku [2007] / Alex Rider: Misja Stormbrearer [2006] / Babylon A.D. [2008] / Gracz [2009] / Incepcja [2010] / Jak stracić chłopaka w 10 dni [2003] / Kac Vegas [2009] / Kod dostępu [2001] / Kolekcjoner [1997] / Kroniki Riddicka [2004] / Książę w Nowym Jorku [1988] / Miłość na zamówienie [2006] / Na zabójczej ziemi [1994] / Nico: Ponad prawem [1988] / Nieoczekiwana zmiana miejsc [1983] / Odważna [2007] / Oszukać przeznaczenie [2000] / Pocałunek smoka [2001] / Poznaj naszą rodzinkę [2010] / Ring [2002] / Ring 2 [2005] / Rybki z ferajny [2004] / Skok przez płot [2006] / Smoking [2002] / Teoria spisku [1997] / Transformers / Transformers: Zemsta Upadłych / Walentynki [2001] / Zanim odejdą wody [2010] / Zapłata [2003] / Zaraz wracam [2008] / Zmierzch [2008] / Znów mam 17 lat [2009] / Żołnierz przyszłości [1998] / Życzenie śmierci 3 [1985].

 

I Dzień Wielkanocy: Agencie, podaj łapę [2001] / Akademia policyjna [1984] / Godzina zemsty [1999] / Happy Feet: Tupot małych stóp [2006] / Historia Kopciuszka [2004] / Szybcy i wściekli [2001] / .

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...