Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

@swordfish Tak samo jak nie kojarzę ich w TVP Info. Odpowiadałem na sugestię że w TVN czy TVN24 widz nie może zobaczyć spotkań, przemówień aktualnie rządzących ugrupowań. 

Ale co ma do tego TVP INFO? Napisałeś, że TVN24 pokazuje konwencje wszystkich partii. To nie jest prawda. A że TVP robi tak samo, niczego nie usprawiedliwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

TvN24 pokazuje wszystkie wiece partyjne. W przeciwieństwie do TVP która pokazuje wyłącznie jednej strony. 

No tak. Pojawił się po krytyce. Ale doceniam że napisany :)

Napisany przed twoim postem zarzucanym, ze brak komentarza z dzisiejszych wydarzeń. Jednak to, ze TVP partyjna twierdzę od 8 lat w wątkach o TVP i w podcaście medialni, do którego linki są wrzucane tu ba forum. 

Pozdrawiam serdecznie 

P. S. Kraśko trafnie skomentował marsz

P. S. 2 Nie przypominam sobie wielogodzinnej transmisji wydarzenia politycznego na antenie głównej TVN. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wislok napisał(a):

P. S. 2 Nie przypominam sobie wielogodzinnej transmisji wydarzenia politycznego na antenie głównej TVN. 

Ja także sobie nie przypominam aby kilka lat temu TVP Info nie transmitowało tego typu wydarzeń. TVN doskonale wypełniło lukę i pokazuje bez zbędnych komentarzy to co widać, w przeciwieństwie do TVP Info która wystąpień nie pokazuje, ale narzuca widzowi pogląd. 

1/3 społeczeństwa jest pozbawiona obiektywnej oceny wydarzenia. Bardzo dobra decyzja TVN. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja także sobie nie przypominam aby kilka lat temu TVP Info nie transmitowało tego typu wydarzeń. TVN doskonale wypełniło lukę i pokazuje bez zbędnych komentarzy to co widać, w przeciwieństwie do TVP Info która wystąpień nie pokazuje, ale narzuca widzowi pogląd. 

1/3 społeczeństwa jest pozbawiona obiektywnej oceny wydarzenia. Bardzo dobra decyzja TVN. 

Z kolei ja mam lepszą pamięć i pamietam chociażby brak transmisji z podobnych wydarzeń w przeszłości jak wspomniany przez P. Kraśkę marsz w obronie TV Trwam w transmisji dzisiejszej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, swordfish napisał(a):

 Kto placił za sprzęt ATM System wykorzystany w przemówieniu Tuska? PO czy TVN?

I oo co Ci takie prowokacyjne teksty? Przecież wiadomo że sprzęt jeśli był wypożyczony, to przez organizatora na zasadach komercyjnych. 

Tak samo jak na swoją konwencję PIS wypożyczył halę Polsatu. Wtedy także pytałeś czy Polsat to finsnasuje? Bo nie pamiętam. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

EPG nadal nie zmienione w DVB-T2. Zaraz się okaże, że finałowe przemówienie Tuska przypadnie na czas emisji "Nie kłam, kochanie". Tusk na ekranie, a pilot mi go stroluje po naciśnięciu przycisku Info ;-)

Na satelicie również nie zmieniono, najpewniej dlatego że to była nagła decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

EPG nadal nie zmienione w DVB-T2. Zaraz się okaże, że finałowe przemówienie Tuska przypadnie na czas emisji "Nie kłam, kochanie". Tusk na ekranie, a pilot mi go stroluje po naciśnięciu przycisku Info ;-)

 

Polowałem ale niestety za szybko skończył przemówienie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lakiman napisał(a):

promowanie takiego "stylu" życia?

Artykuł pozytywnie przedstawia działalność tej pani. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...