Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lista ta jest jak najbardziej z prawdziwego zdarzenia,ma tylko tą wadę, że zaczyna sie od nr 201-można w niej ustawiać i niczym nie różni się od np. listy samsunga,jest tylko więcej pracy nad jej stworzeniem,no i jest tylko jedna,nie można kilku stworzyć ulubionych.Ale można liste "propozycje" tak poukładać że będzie też jako ulubiona.(działa na każdym egzemplarzu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! Nowa wersja softu - 202P :arrow:http://img130.imageshack.us/img130/9833/nowawersjasoftuechostar.jpg

 

ZMIANY

 

- Poprawione EPG;

- Zmieniony układ informacji o kanale;

- Zmiana organizacji kanałów w grupie ULUBIONE;

- Drobne poprawki kosmetyczne w menu dekodera;

- Czas włączenia/wyłączenia zmniejszony do ok. 2 sek.

 

 

 

( :arrow: Odnośnie zmian: wyszczególniłem zmiany, które ja osobiście dostrzegłem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, kto mi wyjaśni? Nowe EPG działa świetnie, do tej pory pokazanie się pełnej informacji o programie było jak wygrana w totka, teraz (przynajmniej na razie) wszystko działa świetnie. Tylko kto dokładnie objaśni jak to jest z tymi ulubionymi teraz? Są czy ich nie ma? Widzę 8 list ulubione, ale nadal nie wiem jak takową stworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zapomniałem dopisać że ten soft jest do Echostara DSB-717A

 

No właśnie, czytam i czytam zastanawiając się o jakim tunerze piszecie, Echostarze 717 czy 717A. Założyłem nawet nowy temat, żeby nie myliły się te dwa tunery, ale został zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft do DSB 717a poprawia kilka rzeczy, lecz wg. mnie wprowadza kilka nowych niedogodności.

 

Po pierwsze w menu EPG nie można już przechodzić do kolejnej strony kanałów za pomocą klawiszy PAGE+ , PAGE- , przenoszą one teraz do początku kolejnej listy (podstawowa, ulubione, propozycje), aby przejść do kolejnej strony kanałów trzeba teraz wielokrotnie naciskać przycisk CHANNEL+ lub -, lub wpisywać nr kanału. Jest to bardzo niewygodne.

 

Po drugie gdy zmieniamy nr kanału wpisując jego numer i pomylimy się wpisując zamiast 92 np. 922 to dekoder tak jak przedtem wyświetli informację "brak kanału na liście", ale DODATKOWO zmieni nam nr kanału na ostatni na liście, czyli gdzieś powyżej 500. Jest to wyjątkowo irytujące.

 

Po trzecie nie ma już możliwości edycji kanałów od nr 200 wzwyż na liście podstawowej. Można to zrobić na dodatkowych listach użytkownika 1-8 i to byłoby ok, gdyby nie to, że po przejściu dekodera w stan uśpienia i ponownym jego włączeniu wyświetla nam on domyślnie listę podstawową. Dekoder nie zapamiętuje z jakiej listy ostatnio korzystaliśmy i za każdym razem musimy wybierać ją ręcznie zielonym przyciskiem. Jest to niepraktyczne.

 

Ogólnie rzecz biorąc dobrze, że ktoś w końcu wziął się za poprawianie softu do DSB 717, ale wciąż wymaga on kolejnych poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

których się zresztą nie prędko doczekamy, ale mniejsza o to mam problem jakieś 3 miesiące temu skończyła mi się umowa na tym dekoderze na pakiet MINI no i dekoder powinien pozostać w FTA, pierwszy raz od 3 miesięcy dziś podłączyłem go i tu niemiła niespodzianka, na każdym kanale (nawet FTA) pisze karta nieaktywowana, proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić, przecież kanały FTA powinny świecić a tu ciemno i w/w komunikat :cry:

 

a to moja nowa propozycja nazwy tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, żeby wszystko było jasne z tymi ulubionymi:

- mogę sobie edytować kanały od 200 wzwyż, czyli te, które są mi nieprzydatne i których nie oglądam

- nie mogę edytować kanałów do 200, czyli tych, na których mi zależy

No sam bym tego lepiej nie wymyślił... Brawo.

 

Jestem zadowolony przynajmniej z działającego EPG, w końcu po tylu latach i po takiej ilości gotówki jaką zostawiłem na ich koncie. Na minus z kolei ich ICOK.

 

To na tyle w sumie, jak bardziej rozejrzę się po nowym sofcie dam znać, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, potrzebuję porady. Tydzień temu zauważyłem, że na gnieździe LNB tunera pojawiło się coś bardzo dziwnego:). Wyglądało jakby przewód antenowy zaczął się topić. Trochę mnie to zdenerwowało, gdyż do tej pory nie było takich cyrków z nim. Wyczyściłem to trochę, od nowa podłączyłem antenę i wszystko działało ok. Dzisiaj zrobiłem kontrolę i znowu to samo, wszystko widać na zdjęciach. Dodam, że tuner działa w porządku, jest stabilny, sygnał jest taki sam jak był wcześniej. Trochę mnie to niepokoi, nie chciałbym żeby coś się zapaliło. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna?

 

zlom1.jpg

 

zlom2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...