Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam także, iż celem TNK SD / TNK HD jest nie kanibalizowanie oferty N.

 

Kto chce to weźmie N a jak nie chce brać to i tak nie weźmie . Dodanie np Polsat HD nie sprawiło by nagle że woleli by ludzie tnk hd od N pomyśl logicznie ile kanałów i za ile jest w N a ile w tnk hd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że za kilka miesięcy Polsat dołączy do TNK. Obecnie będzie tylko w n-ce dlatego, aby skusić potencjalnych abonentów do podpisania z nimi umowy. Według mnie specjalnie nie wydali komunikatu odnośnie tnk, ponieważ jeśli powiedzieliby że Polsat zostanie dodany tylko z opóźnieniem, to wówczas dużo ludzi odczekało by ten okres i dopiero wówczas wzięło tnk, a tak niektórzy już teraz wezmą n-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie... tego nie mogą zrobić, bo to ma działać do 2016. Nie będą tej oferty po prostu rozwijać i czynić takie działania, aby nie zyskiwać nowych klientów, a obecnych odpędzić do innych ofert np. N.

Po takim ,,odpędzeniu" to moim zdaniem obecni posiadacze TNK / TNK HD prędzej wybiorą jedną z konkurencyjnych platform lub wystarczy im NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie dużo racji lecz jest trochę takich użytkowników tnk zagranicą którzy chcieliby oglądać polsat, jest dużo osób które robią to przez neta lecz nie wszyscy mają taką możliwość i pragną by polsat jednak dołączył do oferty tnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mnie też odpędzili- do tego, co mam od lat, czyli pełnego pakietu CP ;-)

To jacyś dziwni menadżerowie- nie zyskiwać nowych i odpędzać obecnych. Gdziekolwiek. Kosmici???

=>andkas- dzięki za konstruktywne spojrzenie na sprawę poprzez obiadek mamy. Szalony konstruktywizm ;-) Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicą poliszynela jest to, że tak do końca N nie jest rentowne i nie wiadoma kiedy im ten biznes się spłaci, prędzej pan Libicki chapnie Enkę wraz z jej długami.

 

Pan Libicki nie kupi n-ki bo oprócz długów nie ma nic do zaoferowania. Stanowi tylko konkurencję dla paczki polsatu. N-ka to nie jest cyfra z pakietem Canal+, Ale Kino i Planete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia.Popłakali,wyżalili się ale i tak załadują TNK na kolejny miesiąc bo nie będą mieli co oglądać,chyba że pójdą po rozum do głowy i przywitają się z którąś platformą.Wtedy jak wam zabiorą jakiś kanał to zawsze można zerwać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby bojkot ucichł. Będzie trwał jako niedoładowywanie TNK przez osoby, które miały to zrobić a nie zrobią. Może wątek na forum nieco przycichł ale to normalne. Myślę, że informacja o bojkocie dotarła gdzie trzeba o czym świadczy usuwanie artykułów z Kontakt 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby bojkot ucichł. Będzie trwał jako niedoładowywanie TNK przez osoby, które miały to zrobić a nie zrobią.

Dokładnie. Moje roczne doładowanie na pełny pakiet TNK SD upływa 6 września. Po tym czasie rozważam abonament C+Kompakt za 38zł lub C+Prepaid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby bojkot ucichł. Będzie trwał jako niedoładowywanie TNK przez osoby, które miały to zrobić a nie zrobią.

Tylko to nie będzie żaden bojkot, tyko zwykły spadek sprzedaży usług, rzeczy w gospodarce rynkowej normalnej, na którą przygotowany jest każdy sprzedawca.

No ale rozumiem... nazywanie tego bojkotem dobrze robi wam na samopoczucie.

 

Ja po podwyżce VAT'u zrezygnowałem z kupowania pewnych towarów, bo uznałem że są dla mnie za drogie.

Chyba wezmę z was przykład i powiem - bojkotuje tego sprzedawcę.

To działa :)

Już mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_Osinski, C+Kompakt za 38 zł ? tzn że są jakieś promocje ? Przecież obecnie C+Start kosztuje 43 zł.

A jeszcze apropo bojkotu. Myślę że większych strat dla cyfrowego domu nie przyniesie. Musiała by na prawdę bardzo spora osób zaprzestać doładowań a nie sądzę aby aż tyle ich było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą opcją od TNK HD (w tej samej cenie) jest obecnie Familijny HD w CP. Siedem w miarę sensownych kanałów HD (z realną perspektywą na kolejne w najbliższym czasie), do tego bogatsza oferta kanałów tematycznych, paczka kanałów TVN i Polsatu już teraz (zwłaszcza obecność Polsat Sport i Polsat Sport Extra), a do tego możliwość wyboru między ofertą z dekoderem albo modułu z kartą (dla tych co cenią sobie niezależność i wysokiej klasy sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin87, 35 zł za Canal+Kompakt to rzeczywiście super oferta, nawet nie ma co porównywać z TNK HD, no chyba że komuś bardzo na kanałach HD zależy. A gdy podpisywałeś umowę była wówczas jakaś promocja ? W jakim czasie można trafić na takie oferty ? Pytam bo do czerwca mam Multipakiet C+ a w sierpniu planowałem wziąć C+Start za 43 zł, ale może też udało by się wyczaić taką promocję jak w Twoim przypadku. (Sorki że trochę zbaczam z głównego tematu dyskusji ale chciałbym wiedzieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...