Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie to wykryłeś, Novela TV - na Polonia 1 nie mają zbyt wiele miejsca ponieważ dosyć sporo zajmuje Top Shop a na kanale po CSB TV zrobią nową stację - to by wszystko pasowało razem.... ;)

 

Niech zrobią Novela TV dla kobiet a na Polonia 1 niech zrobią stację dla facetów, parę seriali typu MacGyver i Drużyna A rozwiąże problem, nawet Top Shop nie będzie mi przeszkadzać.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to właśnie będzie następca CSB TV. Może być też tak że dokonają podmiany i Novela.tv zajmie miejsce obecnej Polonii 1 a ona sama miejsce CSB TV. Ja bym jednak to rozegrał inaczej i ujednolicił nazwy i Tele 5 to byłaby Polonia 1, obecna CSB TV to byłaby kobieco-familijna Polonia 2 a obecna Polonia 1 to uzupełnienie Polonii 2 czyli Polonia 3 Novela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które ma być docelowo zastąpione nowym kanałem od Media5?

 

Ale przecież Media5 nie jest właścicielem tych stacji chyba, tylko Polcast?

Bo nie wiem w końcu - to Media5 należy do Polcastu, czy Polcast należy do Media5?

Z tego co widzę, to Media5 jest tylko agencją reklamową należącą do Polcastu, która odpowiada za czas reklamowy na Tele5, Polonii 1, CSB, ale także na Kuchni i DOMO: http://www.media5.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w Niemczech taka sytuacja jest normalna o tyle w Polsce taka sytuacja może być nieco kontrowersyjna bo zawsze ktoś protestować np: gdyby takie sceny były w polskich telenowelach to kościół zacząłby protestować. Z drugiej strony jak kiedyś Polsat puścił podobny film o 13 to nikt nie protestował więc tu może być podobnie. A poza tym myśle że tego filmu ze względu na dany wątek nie można nazwać beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jak już wspomniałem mają wiele możliwości. Ale też myślę że Erotyki i Top Shop a może nawet i Kosmica TV zostaną przeniesione do miejsca CSB TV gdzie pojawi się też owy kanał w ramach podobnych do Polonii1. Wtedy Polonia1 będzie dzieliła czas z Novelą TV ale może też być tak jak pisałem wcześniej albo inaczej. Poczekajmy do stycznia na rozwiązanie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P1 rozszerza czas nadawania o godzinę, dzięki czemu program rozpoczynać będzie się o godz. 06:00 serialem pt.,,Jeden z dziesięciu".

 

Nowości, które zobaczymy w grudniu w P1( http://mediaboss.pl/article.php?id=77 )

Nowości, które zobaczymy w grudniu w Tele5 ( http://mediaboss.pl/article.php?id=76 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...