Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największym minusem jest brak działania w sprawie nazwijmy to po imieniu ''zarazy'' która utrudnia funkcjonowanie Polonii 1 a są nimi Erotyki i Top Shop które też śmiało można nazwać ''rakiem'' stacji. Myślę że stacja powinna tym się zająć bo bez tego zmiany są tylko nowym opakowaniem które w zasadzie nic nie zmienia. Minusem jest rezygnacja z bajek które można zostawić rano lub dogadać się z Piątką w sprawie ich przeniesienia do niej.

 

Plusem zmian w stacji są nowy format czyli kobiecy i nowe propozycje programowe które powinny zdecydowanie wypierać Top Shop i Erotyki z ramówki a przynajmniej ograniczyć w ramówce do minimum 2 godzin na obydwa bloki. Plusem jest też odświeżona oprawa graficzna która powinna być stale rozwijana a za belkę z napisem reklama mógłbyć zegar z czasem do ich końca. Za pochwałe można uznać polepszenie od strony technicznej m.in bitrate stacj oraz rozdzielczość. Zalecane zmiany to zmienny format obrazu tak jak to jeden z użytkowników no i ograniczenie Top Shopu i Erotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kanał Polonia 1 w ogóle sie nie zmienił, [...] Ja nie zauważyłem żadnych pozytywnych zmian na tym kanale.

 

Kanał -kawałek historii polskiej telewizji satelitarnej i tylko margines, od początku przez wszystkie kolejne lata. Wątpię, aby to się zmieniło, albo robi się telewizję na poważnie, albo tworzy takie gnioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odn. Polonia 1 to szczerze powiedziawszy te nowe logo jest koszmarne!! Za bardzo rzuca się w oczy co utrudnia oglądanie programu, choć fajne że jest znowu w prawym dolnym roku, najbardziej preferuję logo przeźroczyste, takie jak było dotychczas. Faktycznie te oznaczenie w górnej części z lewej strony jest idiotyczne, bo każdy ma w tych czasach EPG w dekoderze lub telewizorze. Mam nadzieję że to zmienicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się na gorsze, nadają program Polonii 1 w porach gdy na innych kanałach nadają najciekawsze programy, zrezygnowali z emisji bajek, dali zamiast tego Top Shop. Kto normalny ogląda od 19 do 23 Polonię 1 skoro na innych kanałach idą ciekawsze programy?

Pasmo nocne w TV dla kobiet? Kogo oni chcą oszukać że to TV dla kobiet? Powinni oficjalnie potwierdzić statut telewizji 4ro godzinna telewizja dla nikogo. Bo w tym czasie nikt nie ogląda Polonii 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę TV Polonia 1 idzie w bardzo dobrym kierunku, bardzo fajna przejrzysta strona! Polonia 1 na wizji też mi się podoba, choć jest to stacja kierowana dla kobiecej części więc nie mogę obiektywnie ocenić. Tak czy siak kibicuję Wam mocno, mam nadzieję że kiedyś "Top Shop" doczeka się oddzielnego kanału (np. jak Mango 24) a magazyn reklamowy będzie godzinnym lub dwu godzinnym pasmem na antenie TV Polonia 1, tego z całego serca Wam życzę!.

 

Aha chciałem dodać że macie naprawdę super nieoficjalną stronę: http://www.polonia1.up.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie filmu w T5, który zostanie wyemitowany z wtorku na środę 12 10 2011, godz. 00:30. Jest to film pt.,,Wakacyjna namiętność". Chciałbym się dowiedzieć, czy to premiera, czy już kiedyś leciał ten film. A jeśli to będzie premiera, to będzie wyemitowany w letterbox (16:9), czy w 4:3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie filmu w T5, który zostanie wyemitowany z wtorku na środę 12 10 2011, godz. 00:30. Jest to film pt.,,Wakacyjna namiętność". Chciałbym się dowiedzieć, czy to premiera, czy już kiedyś leciał ten film. A jeśli to będzie premiera, to będzie wyemitowany w letterbox (16:9), czy w 4:3?

Film był emitowany w maju i wrześniu w letterboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim pytaniem to do Polcast właściciela stacji Tele 5.

 

Bo tylko on wie w jakim formacie ten film zostanie wyemitowany.

Nie koniecznie. Jak widzisz, znalazła się osoba, która potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie.

 

Czyli ten film poleci z kaszetą, iż logo obniżają tylko podczas premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak emitowany był w leterboxie.

 

Ale Ty się pytałeś o film jaki będzie wyemitowany dopiero, a tego to Ci nikt nie odpowie bo tylko wie sam nadawca.

Większość filmów kupowana przez Polcast emitowana jest w leterboxie. Może za jakiś czas ruszą z emisją z 16:9 (wss)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 będzie emitować serial Benny Hill . Pierwszy odcinek już dzisiaj o 21.50. Od pon. do pt.

 

Od 13 października na antenie Tele5 zagości cykl programów rozrywkowych pod wspólnym tytułem „Benny Hill”. W jego skład będą wchodzić nie tylko najbardziej popularne na całym świecie telewizyjne produkcje „The Benny Hill Show”, ale również mniej znane występy brytyjskiego komika nagrywane w Australii czy Stanach Zjednoczonych. Benny Hill urodził się 21 stycznia 1924 w Southampton jako Alfred Hawthorn Hill, a zmarł. 20 kwietnia 1992 w Teddington. Był jednym z najlepiej rozpoznawalnych na świecie brytyjskich aktorów komediowych. Popularność zdobył dzięki autorskim programom realizowanym najpierw w telewizji BBC, a potem ITV pod tytułem „The Benny Hill Show”. Wypracował bardzo charakterystyczny styl, który opierał się na pikantnej tematyce, różnorodności męskich postaci (choć wszystkie odgrywane były przez samego Bennego Hilla) oraz wielorakich technikach scenicznych - znakiem firmowym komika był slapstick, parodia i pantomima. Głównym tematem jego skeczy były stosunki damsko-męskie, za co często krytykowano go. Jednak aktor powtarzał, że darzy kobiety wielkim szacunkiem i nigdy się z nich nie wyśmiewa. Wręcz przeciwnie, panie ukazywane były jako osoby inteligentniejsze i pełne godności. Natomiast panowie uganiający się za spódniczkami wydawali się być prymitywnymi błaznami. Benny Hill wystąpił również w kilku filmach fabularnych.

 

http://www.tele5.pl/portal/program/5767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy o tym pisać bo to krucha sprawa ale zaryzykuje - ostatnio Polonia1 zmieniła się nie do poznania jeżeli chodzi o kontakt z widzem. Nie dość że mało ją ostatnio na forach to i na koncie stacji Facebooku zaszły zmiany gdyż z nim pożegnali się m.in osoby proponujące stare telenowele m.in ja. Co się dzieje z naszą Polonią1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...