Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kolego, a ile kanałów muzycznych ma być w pierwszym multipleksie? Są już dwa! Gdyby Next Music+HD startowało w pierwszym konkursie to może znalazłoby się w pierwszym multipleksie obok Eska TV bądź Polo TV. Kolejnemu muzycznego kanałowi w Naziemnej Telewizji Cyfrowej mówię nie, nawet Next Music+HD. Teraz jest na czas drugi kanał sportowy obok Polsatu Sport News. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie do @NEXT Music +HD?

 

Kiedy pomniejszycie logo i oznaczenie? Bo jest większe niż na TVN-ie. Mam nadzieję iż w najbliższym czasie zmienicie to.

 

http://s3.ifotos.pl/img/next-musi_rnsqwss.png

 

A jeśli chodzi o belkę next/za chwilę to jestem za jej dodaniem. Mam nadzieję że już za niedługo będę mógł was zobaczyć na sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że maj będzie przełomowy. Od dwóch dużych kablówek mamy już info, że będziemy głównym zastępowym Czwórki na Wizji...

Fantastycznie!

 

Ja jeszcze nie oddałem głosu na "fejsie" i niektórzy pewnie też na tym forum. Wolę dyskutować na forum.

No cóż. Wybór łatwy nie jest. Każdemu nie dogodzisz. Chcą belkę - będą ją mieć. W końcu decyduje większość, nie mniejszość.

 

Jeśli dojdziecie do 100% wniosku, aby dodać belkę "NEXT", to nie zapomnijcie o roku prod. teledysku, iż np. e4ME TV wyświetla w tej belce tylko tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare

O oznaczeniach już było. Jest ono półprzeźroczyste.

A ja mam inne pytanie do @NEXT Music +HD?

 

Kiedy pomniejszycie logo i oznaczenie? Bo jest większe niż na TVN-ie. Mam nadzieję iż w najbliższym czasie zmienicie to.

Ogarniemy to przy zmianie grafiki czyli w maju :D

 

@NEXT Music +HD

Najlepiej byłoby, gdybyście oznaczenia wiekowe pomniejszyli do rozmiarów oznaczeń w TVP HD. TVP HD może takie stosować, to dlaczego nie Wy? Dodajcie jak największą przeźroczystość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD stosując takie oznaczenie wiekowe ewidentnie łamie ustawę. Im nikt nie skoczy ale do nas to zadzwonią raz dwa... :(

Spróbować nie zaszkodzi. Skąd wiecie, że akurat KRRITV do Was zadzwoni? Praktycznie większość kanałów łamie ustawę i nikt do nich nie dzwoni (oznaczenia wciąż są małe). Kto ryzykuje, ten żyje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...