Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Discovery HD Showcase to też podobno kanał premium, więc może to jest powodem.

 

Discovery HD ruszy w Indiach jeszcze w tym miesiącu jako serwis Premium, który nie emituje reklam.

https://satkurier.pl/news/53223/discover ... diach.html

 

Jak wygląda kwestia reklam w Polskim Discovery?

Ostatnio oglądałem jak były darmowe testy do 30.06.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli chodzi o kanały "hd" w "CP" nie rozumiem jednego, a mianowicie dlaczego kanały "hd" nie są dostępne na tej samej zasadzie co pakiety dodatkowe, tzn., że można je dokupywać na określone miesiące do pakietu "familijnego"???

 

Przy takim modelu nie byłoby żadnych problemów z porozumieniami itp. i na pewno więcej osób (w tym ja :D ) by te kanały wykupiło, ale "CP" jest niesamowicie uparty w tym temacie (napisałem nawet kiedyś o tym pomyśle do "boku", ale poza podziękowaniami dla mnie nic to nie dało :D ...) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez interesuje kiedy oni dodadza jako osobna opcje do kupienia np w pre-pad , interesuje mnie 1 kanal ktorego nie maja w SD i do dzis od ponad kilku miesiecy ( bedzie dobre 8 czy 10) mam glupie maile z polsatu ( po tym jak do nich napisze automat maja czy co), nie po to place drozej aby byc dyskryminowany ( zgodzilem sie na nich bo maja oferte lepsza od C+ i odimitacji tv hd czyli N nie wspomne ( najwieksza oszukana platforma z hd i oferta) )

 

Witam

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi kierowane pod adresem naszej Platformy Cyfrowej dotyczące funkcjonowania stacji. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

 

.........................................

 

Renata Bieńko

Sekcja Reklamacji

Dział Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801080808; fax.: (22) 356 66 77 icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

 

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie,

ul. Łubinowa 4a, 03-878

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160

kapitał zakładowy 10.733.000 zł w pełni wpłacony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby te uwagi trafiały naprawdę do kierownictwa i wywoływały jakieś działania, inaczej cp będzie tracił klientów przez niekompetencję konsultantów. Ja narazie mam paczkę hd gratis po wymianie dekodera, ale już się martwię czy po tym okresie nie będę miał problemów z podpisaniem porozumienia na HD. Czy tak powinno być? K...wa chyba nie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę tutaj mój komentarz do artykułu, o którym zechciał wspomnieć i podać link @M_arek:

artykuł dobry, ale pod jednym warunkiem- jeśli założymy, że to konsultanci tkwiący przy telefonach wypisują porozumienia, zatwierdzają, wysyłają i przesyłają uprawnienia do dekoderów. w co zdaje się autor artukułu też nie do końca wierzy- cytat:

" a konsultanci potwierdzają, że od tego czasu mają zapisane takie zgłoszenie" chyba nie w swoim prywatnym notesiku, tylko w odpowiednim formularzu bazy danych w komputerze. I czyimś psim obowiązkiem było odczytać i przetworzyć to, co konsultant wprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale dlaczego na kanale Eurosport HD nie ma fonii AC3? Na Eurosporcie 2HD AC3 jest. Dodam że w wersji nadawanej na potrzeby Cyfry+ fonia AC3 jest, nie mówiąc już ża tam jest nadawane EPG czego nie można powiedzieć o wersji na potrzeby CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniła mi sie nazwa Polsatu HD na jakiś ciąg liter i cyfr, którego teraz nie pamiętam. Będą jakieś zmiany?

Dodaj poprawny polsat , poniewaz byly 2 ( od poczatku jak tylko zaczeli nadawac) i jeden z nich zawsze mial pelne epg ( nie mylic z lipnym) czyli poprawny .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa pamiętam!

 

To nie jest już Discovery HD tylko Discovery HD SHOWCASE , jak było podane w informacji prasowej to kanał "premium" czyli w CP dodatkowo płatny - na szczęście w n mam w pakiecie

 

 

"TYLKO W N KANAŁY HD BEZ DODATKOWYCH OPŁAT, BO TYLKO W N HD TO STANDARD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniu zablokowano mi przekaz Discovery HD. Dzwoniłem wczoraj 3 razy i za każdym razem odświeżano mi uprawnienia. Bezskutecznie.

Dzisiaj rano kolejna panienka powiedziała mi że co prawda nie mam tego kanału w pakiecie HD ale promocyjnie powinienem go odbierać. Mają to sprawdzić.

 

Discovery HD już nie jest w pakiecie HD!!!!!

właśnie mi wyłączyli i po interwencji odpowiedzieli, że dodatkowo płatny....

 

Z powyższego wynika że w dalszym ciągu mają niezły bajzel. Może nawet większy niż przedtem.

A co do kanału Discovery HD i pakietu to posiadam oficjalną ulotkę reklamową z grudnia 2009 w której jak byk Discovery HD wchodzi w skład Pakietu.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcgodzil discovery hd teraz jest discovery hd showcase i to nie od CP zalezy tylko od grupy discovery ktora postanowila z tego kanału zrobic kanał premium

 

Zmiana nazwy kanału nie jest podstawą do zmian w zawartej umowie. Analogicznie mogło by się tak stać z każdym innym kanałem.

Zostałem świadomie wprowadzony w błąd przez CP i nie zostawię tego w spokoju na pewno.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...