Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na icok bym nie liczył po pięciu mailach które wysłałem odpowiedzi dostałem na 3 w czasie od 5 do 7 dni po wysłaniu.

 

Jak ktoś tą twoją wiadomość przeczyta to dostaniesz.

 

Aha jeszcze jedno jak zadzwonisz i powiedz że chcesz porozumienie to zgłoszą do wysłania i powinni ci już uaktywnić dostęp więc lepiej zadzwoń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha 2 tygodnie na porozumienie :) czekam juz 2 i pol miesiaca. Porozumienie zamawiane 2 razy nawet mam gdzies zapisany numer zgloszenia. Jak podalem w meilu numer zgloszenia i pytalem czemu jeszcze nie doszlo porozumienie to pracownik odpowiedzial na inne pytanie ,a ta kwestie pominął .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na porozumienie czekam juz ok 2 miesięcy. dzwonię, wysyłam maile i g...o

 

a tak faktycznie o pierwszą prośbę o porozumienie (dot Discovery HD) dzwoniłem w okolicach czerwca 2009.

nie muszę chyba dodawać, że Discovery HD nie mam do dzisiaj

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamawiałem Discovery HD w ubiegłym roku w czerwcu, po 1 telefonie otrzymałem uprawnienia na 2 tyg. ale porozumienie nie dotarło, gdy straciłem uprawnienia, znów zadzwoniłem, znów uruchomiono mi kanał na 2 tyg. a porozumienie dostałem na początku sierpnia, odesłałem i zostało zarejestrowane od najbliższego, czyli wrześniowego okresu rozliczeniowego. 2 mies. miałem za friko, a teraz płacę 6 zł/mies. Nie mam żadnych zastrzeżeń do BOK-u jeżeli się spóźniają z wysyłką ale uczciwie odblokowują zamówione kanały do czasu podpisania porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak forumowicz furi_dp dzwonie od Listopada 2009 o porozumienie na pakiet kanałów HD i za każdym razem przepraszają i mówią że ponawiają zgłoszenie i do tej pory nie mam porozumienia na HD. Dzwoniłem na początku ubiegłego tygodnia i powiedzieli mi na infolinii że porozumienie zostało wysłane 28 Stycznia 2010r i przesyłka idzie pocztą 14 dni a na poczcie mówią że przesyłka z Warszawy idzie góra 4 dni, a do tej pory nie dotarła do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wczoraj wysłałem do ICOKU wiadomość w sprawie Nat Geo Wild HD który chciałem wykupić i dziś dostałem ciekawą odpowiedź :

 

Witam

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat jest w trakcie przygotowywania oferty dotyczącej korzystania z kanałów HD.

Jednocześnie informuję, że bezpośrednio po jej przygotowaniu zostanie ona do Pana przesłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kanałów HD na platformie CP. W styczniu podpisałem umowę na moduł CAM CP na pakiet Familijny+RelaxMix z opcją 6 miesięcy gratis czy podpisując tą umowę w styczniu mogę w chwili obecnej podpisać porozumienie na pakiet kanałów HD? Dopuszczam możliwość wykupienia pojedynczych kanałów HD. Czy ktoś już coś takiego przerabiał w ostatnim czasie??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hektorek co ty piszesz? Ja podpisalem w grudniu i mam 3 miesiace gratis. Prosilem o wyslanie porozumienia 2 razy i nadal nie doszlo ale jak mi w koncu odpisali na meila : w ramach przyszlej dobrej wspolpracy wlaczaja mi kanaly HD narazie bez porozumienia. To ze czekam na porozumienie 2 i pol miesiaca to inna sprawa. Ale mam aktywny pakiet HD wiec o czym ty mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally79 - pisz meile dzwon na infolinie - kwestia na kogo trafisz po drugiej stronie. Pisalem juz kilka razy w tematach o CP ze mam ten Pakiet juz 2 miesiac a porozumienia nie przysylaja wiec jest gratis.

 

Email jaki otrzymalem okolo 20 grudnia:

Witam

 

Uprzejmie informuję, że oferta dotycząca poszerzenia abonamentu o Pakiet HD jest obecnie w trakcie przygotowywania. Mając na uwadze dalszą współpracę obecnie umożliwimy Panu bezpłatny odbiór ww. Pakietu do czasu przesłania oferty powiększenia Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...