Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem do CP w sprawie pakietu HD do umowy którą zawarłem w promocji świątecznej w pierwszym przypadku kobieta odnotowała chęć zawarcia takiego pakietu po czym przełączyła mnie do koleżanki z którą miałem dokonać dalszych formalności i gdy mnie przełączyła połączenie się urwało (czytaj Pani mnie spławiła). Po chwili zadzwoniłem drugi raz i odbiera Pan w pierwszym momencie mówię mu że jestem zainteresowany podpisaniem porozumienia na pakiety HD i że przed chwilą rozmawiałem z inną Pana koleżanką na ten temat ale przełączała mnie do innej osoby i rozmowę rozłączyło. Po czym Pan się rozłączył :mrgreen: w tym czasie słucham muzyczki (myślę że konsultował coś) i po chwili łączy się ze mną i mówi że nie mogę w tej chwili podpisać żadnego nowego porozumienia na pakiety HD z uwagi na to że jestem w okresie promocyjnym tj. 6 miesięcy gratis... Trochę dziwne to podejście muszę przeznać ale skoro nie chcą podpisać za mną porozumienia łaski bez... (zależy mi tylko na Polsat Sport HD, Discovery ShowCase HD i Nat Geo Wild HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BOK cyfrowego Polsatu to tam oszukują klientów jak już pisałem parę dni temu w moim poście nie dostałem do tej pory żadnego porozumienia na pakiet kanałów HD a wydzwaniałem od Listopada 2009 roku a zadzwoniłem na początku lutego br. i powiedzieli mi że zostało porozumienie wysłane i w ciągu max 14 dni roboczych dojdzie. W końcu nic nie doszło i wczoraj 17 Lutego zadzwoniłem i powiedzieli mi że nie dostane żadnego porozumienia bo posiadam 3 kanał HD za darmo przy podpisaniu umowy dostałem w prezencie na 6 miesięcy nikt mi wcześniej w BOK nie powiedział o tym że niedostane porozumienia tylko za każdym razem mówili że wysyłają OSZUŚCI !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wykupić na 1 miesiąc Wild hd pani mówi że mam moduł CI a ja i co to zmienia to że nie mogę wykupić a ja to co ja jakiś inny jak są osoby co mogą,po ustaleniach poinformowała mnie że mogę to proszę o zaksięgowanie z wolnych środków 6zł na marzec i włączyć pani mi tłumaczy że tak nie może bo to działa na innych warunkach i mam za mało na końcie jak za mało jak mam opłacony do maja ale na hd muszę wpłacić 37,90+ 5,20+6 w tedy mi włączą. RANY CO ZA CHORE.........i dałem luz sobie z tym,takich problemów nie mam w cyfrze+ zawsze są otwarci na włączenie hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu Filmbox HD liczba kanałów HD w CP będzie taka sama jak w C+ :D

 

Wybacz ale nici mi z ich kanałów jak konkurencji mam je taniej a druga sprawa to nazwał bym je kanałami widmo, niby są ale ich nie ma bo na porozumienie czekam już od listopada.....

 

wally79

straszne, mała literówka bo 2 literki wcieło i już masz problem z czytaniem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport i Cyfra+ Sport co możesz obejrzeć na jednym z tych kanałów a co możesz obejrzeć na drugim

 

na obu idzie sport i na obu idą powtórki, polsat sport to raczej boks, futbol amerykański i siatkówka a cyfry żużel, koszykówka i piłka nożna, co kto lubi. Jednak o ile mnie nie myli Canal+ Sport to chyba można mieć wybierając pakiet komfortowy (63zł) i dokupując pakiet sport za 29z,ł bo w niższych chyba nie ma a Polsat Sport jest abonamentu 19zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - więc nie jesteście osamotnieni w braku możliwości zamówienia kanałów HD.

 

Ja wpierw miałem podpisaną umowę na kanał MTV HD i w listopadzie - tak w połowie mi go nagle wyłączyli - zadzwoniłem z pytaniem co jest i powiedzieli że muszę podpisać nową umowę, potem dzwoniłem jeszcze kilka razy z prośbą o włączenie tego kanału lub o nową umowę, i za każdym razem słyszałem tę samą bajeczkę - "Porozumienie zostanie wysłane" i koniec. 29 stycznia, kiedy dzwoniłem, zostałem przełączony do działu reklamacyjnego i pani potwierdziła że kanał nieprawnie został mi wyłączony - ale co z tego - dalej nie miałem tego kanału - między czasie przysłali mi porozumienie na pakiet familijny z umową na rok - to mogli - odesłałem im tę umowę, ale jakieś błędy były wg nich.

 

Więc telefonicznie podpisali ze mną umowę na pakiet familijny na rok - i dosyć szybko przysłali treść umowy telefonicznej - też mogli (porozumienia na pakiety HD nie mogli dołączyć)

W umowie było napisane, że mogę wypowiedzieć umowę ze względu na zmianę regulaminu itd itp.

 

I wysłałem to wypowiedzenie - bo już miałem dosyć.

 

Za dekoder HD Samsunga dałem 400 zł a tu się okazuje że nie mogą włączyć kilku kanałów HD - ręce opadją - i tylko słychać: porozumienie będzie wysłane, porozumienie będzie wysłane, porozumienie będzie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja jestem w trakcie umowy na czas określony, wciąż nie dostałem nowego regulaminu i formalnie nie mogę podpisać porozumienia na Pakiet HD tylko na każdy kanał HD osobno za 6zł. Dwa tygodnie temu wysłałem przez ICOK prośbę o porozumienie na Pakiet HD, po kilku dniach otrzymałem odpowiedź, z informacją, że do czasu przesłania porozumienia uruchamiają mi Pakiet HD za darmo. Oglądam więc wszystkie (prócz HBO HD) kanały HD, a porozumienia się nie spodziewam, bo przecież w systemie nie istnieje możliwość jego wygenerowania dla abonentów z umową podpisaną przed 1.12.2009 (a ja podpisywałem w 2008 roku).

Co ciekawe, kilka miesięcy wcześniej niemalże błagałem na infolinii o włączenie Polsatu Sport HD przed podpisaniem porozumienia (po jego zamówieniu) na ledwo dwa dni (akurat było coś interesującego), ale wtedy nie było takiej możliwości. Dziwna jest ta platforma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jest dziwna ta platforma. Ja - w momencie, gdy mi wyłączyli MTV HD - byłem już w trybie umowy na czas nieokreślony - ale to nie powinno mieć znaczenia. Zamiast się cieszyć że ktoś chce im płacić za dodatkowe kanały i uruchomić je, to robią problemy.

 

Dodam jeszcze że dekoder HD dokupiłem w trakcie trwania umowy - bo taką dali możliwość - i automatycznie przenieśli uprawnienia na ten nowy - automatycznie na starym zostały się kanały FTA. Dlatego powiem jedno - ich oferta kanałów mi się bardzo podoba - tylko "polityka" jaką prowadzą względem abonentów jest jakaś dziwna i niezrozumiała.

 

W Cyfrze + - coś się dodatkowego chce - dzwonię i mam za godzinę - warunek trzeba mieć minimum pakiet podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport i Cyfra+ Sport co możesz obejrzeć na jednym z tych kanałów a co możesz obejrzeć na drugim

 

na obu idzie sport i na obu idą powtórki, polsat sport to raczej boks, futbol amerykański i siatkówka a cyfry żużel, koszykówka i piłka nożna, co kto lubi. Jednak o ile mnie nie myli Canal+ Sport to chyba można mieć wybierając pakiet komfortowy (63zł) i dokupując pakiet sport za 29z,ł bo w niższych chyba nie ma a Polsat Sport jest abonamentu 19zł miesięcznie.

Co Ty dajesz C+ Sport można mieć z podstawowym pakietem za ok 40zł:) ba nawet całą paczkę C+, wiec w cenie podobnej do familijnego a zawartość jak dla mnie o wiele lepsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach o to chodzi, faktycznie nie skojarzyłem. Ale szczerze mówiąc jak weźmiesz w promocji pakiet prestiżowy HD i podzielisz na 8 sąsiadów po lanie to masz cały pakiet Cyfry+ taniej niż TnK ;)

 

Mnie zastanawiało czy klient z ulicy może dostać takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...