Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie. Polsat HD mam od niedawna w Vectrze. Nie widziałem dotąd żadnego filmu fabularnego w HD pomimo , że w ostatnich dniach było kilka hitów wyprodukowanych w ostatnich latach. To kompromitacja. Polsat HD jako jedyna z wielkich polskich stacji nie nadaje w DD5.1 . Również brak jest napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, czemu jeszcze wszystkich kanałów nie przerobili na HD

To tylko kwestia czasu. :) Nie po to dzierżawili część transpondera, aby go marnować.

 

Tylko po co?

Dla statystyki, dla wrażenia, do celów PRowych, w celu dogonienia konkurencji. :)

 

jak to nie może Eutelsat zainterweniować to nie wiem tego.

Nie może, bo nie jest Bogiem tylko usługodawcom. To tak jakby Orange (załóżmy, że masz u nich Internet) mówił Ci na jakie strony możesz wchodzić, a na jakie nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, mam n i tak jak wszyscy biore hbo hd z transpondera cp. niestety dzis nie dziala mi za dobrze ten kanal. caly czas znika dzwiek. brak tez prawidlowej synchronizacji, kiedy juz sie pojawi. chcialem sobie dzis obejrzec green lantern (nie wiem czemu w epg nie przetlumaczyli), a tu klops. wielkie dzieki cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Z okazji że mam okienko na pakiet rozrywka i dołączenia dwóch kanałów do tego pakietu w jakości High Definition podzielę się foto HUSTLER HD i REDLIGHT HD, oczywiście ze względu na cenzurę i że portal oglądają nieletni tylko takie zdjęcia mogę dodać :) . Jakość HD przyzwoita, większość produkcji kręcone są w HD bez żadnego upscaling. (obraz żyleta porównując do Daring TV! i Blue Hustler SD które są w CP od pewnego czasu)

 

20121130014744.jpg

 

20121130014824tz.jpg

 

20121130015103.jpg

 

20121130014914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest gdzieś dostępne jakieś zestawienie, które kanały HD w CP są dublem kanałów SD, a które mimo tej samej nazwy co SD tylko z dodatkiem HD mają inną ramówkę?

Większość kanałów to duble ale np. History i History HD różnią się choć bardzo nieznacznie. Filmbox i Filmbox HD mają całkowicie inny program itd. Może warto by było to gdzieś zebrać? CP się chwali liczbą kanałów ale sporo z nich liczy sobie podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...