Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Moze mi ktos powiedziec po kolei jakie bitrate maja kanły HD te co są w CP?

Mam od kilku dni 46 calowy tv samsung full hd i jakosc kanłow hd jest cienka, a mam pakiet hd ten stary i kilkanascie tych niby hd kanałow i zaskoczony jestem myslalem ze bedzie lepiej!

wedlug mnie najlepszą jakosc mają po kolei :

 

Eurosport 2 HD

Eurosport HD

MTVN HD

NGW HD

Discovery HD

Filmbox HD

Anlimal Planet HD

Polsat Sport HD

Polsat HD

AXN HD

Fox Life HD

Fox HD

 

gebneralnie to powinny miec z 15-25 bitrate nie/? z tegoi co patrze po jakosci to chyba zaden tyle nie ma, gdzie mozna sprawdzic jakie jest bitrate bo jak wpisuje w google to jak sie wyswietli pare stron to wszedzie pisze cos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Moze mi ktos powiedziec po kolei jakie bitrate maja kanły HD te co są w CP?

Mam od kilku dni 46 calowy tv samsung full hd i jakosc kanłow hd jest cienka, a mam pakiet hd ten stary i kilkanascie tych niby hd kanałow i zaskoczony jestem myslalem ze bedzie lepiej!

wedlug mnie najlepszą jakosc mają po kolei :

(...)

Załóż sobie monoblok lub zeza na Astrę i popatrz na niemieckie kanały HD (SD też dla porównania z naszymi).

Zimą leciał koncert Stinga z symfoniczną orkiestrą berlińską- szczęka opadała i oczy napatrzeć się nie mogły, a miłośnikiem Stinga wielkim nie jestem. :)

Jakość na Eurosportach jest najlepsza, gdy transmisje są natywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie do końca, gdyż źle ustawiona antena może powodować zły odbiór tylko na jednym transponderze, a HBO 2 HD jest jedynym kanałem w CP, który jest dostępny z tegoż transpondera - 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500). Oznacza to tyle, że źle ustawiona antena może uniemożliwiać odbiór tylko jednego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...