Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Acha dodam, że do ogladania służy mi odbiornik tv plazma 42' hd ready. Kanały Sd na plażmie naprawdę ładnie wyglądają.(...)

A kiedyś wszystkie kanały będą w hd i będzie wszystko ładnie wyglądać na naszych odbiornikach tv, może nawet i na tych full hd

 

Ja też mam plazmę Panasonica... Udało Ci się ustawić tak żeby włanczająć dekoder TV automatycznie przełanczał się na złącze którym masz podłączony do TV?

Ja mam przez HDMI ty pewno przez Euro, ale chodzi mi o zasadę czy się samoczynnie przełącza. Mój stary TV tak potrafił ze starym magnetowidem, a ten nie :(

 

Na plazmie Full HD bo taką mam, SD wygląda naprawdę dobrze, nawet to z analogowej kablówki. TVP1, TVP2, nawet wyglądają lepiej niż z CP. Reszta kanałów lepsza jest na CP.

Kanały SD bez porówniania z LCD, a widziałem na Samsungu B8000, kilku soniakach... porażka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi sie coś chyba pokręciło i przez kilka tygodni po wymianie dekodera na nowy miałem wszystkie kanały HD odkodowane :D więc się zaznajomiłem. Najładniej wygląda chyba Eurosport HD - naprawde przyjemnie sie o ogląda (swoja drogą nadal go odbieram, mimo że za niego nie płacę - paru użytkowników już wspominało o podobnej sytuacji).

Polsat HD jest wg mnie OK - nie powala na kolana, ale na pewno jest lepszy niż SD. Różnice widac zwłaszcza podczas transmisji sportowych. Jak są jednocześnie na Polsacie Sport i polsacie HD to zawsze przełączam na ten drugi.

 

Mam tez jedno pytanie a'propos pakietu HD. Pod koniec lipca wymieniłem swojego starego thomsona na HD 5000 (Pakiet Familijny I relax Mix + HBO 3 miesiące gratis). Interesuje mnie wykuienie kanałów HD. Przy wymianie dekodera miły pan w punkcie CP powiedział, że moge zakupić kanały HD po upływie 3 miesięcy. Orientuje sie ktoś czy rzeczywiście musze jeszcze czekać dwa miesiące? (nowy dekoder mam miesiąc) Na koncie mam troche wolnych środków, które spokojnie wystarczyłyby na pełen pakiet HD. Przyznam, że jest to dla mnie trochę dziwna sytuacja. Nie moga mi przesunąć kasy na kanały HD i je włączyć? Przecież nie ma żadnych technicznych przeciwskazań - wspominałem, że jakiś czas miałem wszystkie odkodowane. Nie chcą wcześniej moich pieniędzy mimo że jestem gotów zapłacić? :shock: Mało to logiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasoniki mają menu trybu hotelowego i tam można sobie ustawić co ma się włączać po naciśnieciu przycisku załączenia. Lepsze jednak są telewizory Panasonika lub Samsunga z tunerami DVB-S2, obsługują moduły CP HD.

 

Bawiłem się menu hotelowym ale nie działa to HD5000. TV odpala się na zadanym porcie ale nie wyświetla obrazu. Trzeba ręcznie przełączyć na inne zródło np. SD, po czym ponownie wybrać ręcznie HDMI i dopiero jest obraz.

Nawet nie wiedziałem że są takie TV... ale za to pewno drogie. Pewno za to nie trzeba tego łapacza kurzu dekodera... super.

 

@karel1981 - coś chyba go źle zrozumiałeś. Ja teraz wziełem Familijny+Relax MIX+Pakiet HD na 15 miesięcy (z Relaksu zrezyguję przed miesiącem).

1 miesiąc dostałem całkiem za free, a pakiet HD na 3 miesiące gratis!!!! Tego nawet na stronie nie ma że pakiet HD za free na 3 miesiące :)

Od 2-3 miesiąca będę płacił 37zł, a od 4-tego miesiąca zacznę płacić za Familijny 37zł + 15zł za HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Acha dodam, że do ogladania służy mi odbiornik tv plazma 42' hd ready. Kanały Sd na plażmie naprawdę ładnie wyglądają.(...)

A kiedyś wszystkie kanały będą w hd i będzie wszystko ładnie wyglądać na naszych odbiornikach tv, może nawet i na tych full hd

 

Ja też mam plazmę Panasonica... Udało Ci się ustawić tak żeby włanczająć dekoder TV automatycznie przełanczał się na złącze którym masz podłączony do TV?

Ja mam przez HDMI ty pewno przez Euro, ale chodzi mi o zasadę czy się samoczynnie przełącza. Mój stary TV tak potrafił ze starym magnetowidem, a ten nie :(

 

Na plazmie Full HD bo taką mam, SD wygląda naprawdę dobrze, nawet to z analogowej kablówki. TVP1, TVP2, nawet wyglądają lepiej niż z CP. Reszta kanałów lepsza jest na CP.

Kanały SD bez porówniania z LCD, a widziałem na Samsungu B8000, kilku soniakach... porażka ;)

 

Mam podłączone przez HDMI, a przez euro także i tak jak pisał kolega, wtym wypadku tylko tryb hotelowy ratuje, ja nie mam tej funkcji załączonej, sam przełączam na odpowiednie wejście. Co do sygnału sd też widziałem na 32' samsungu LCD, też min. dlatego mam plazmę a nie LCD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plazmę panasa TX-P46G15E i funkcja sterowania odbiornikiem TV funkcjonuje bez zarzutów przez HDMI (tj gdy włączam/wyłączam dekoder automatycznie włącza/wyłącza telewizor i ustawia go na dekoder ) pod warunkiem jednak, że aktywuję tę funkcję w dekoderze (mam coolstreama), w innym przypadku muszę przełączać ręcznie na wybrane źródło sygnału.

Co do wbudowanego w telewizor tunera TV SAT to chodzi on z modułem CP bez najmniejszych problemów, do tego bardzo szybko przełącza kanały (niemal jak analogowy). Korzystam jednak z coolstreama, głównie z powodu możliwości nagrywania (i innych funkcji np. playera HD) oraz z powodu wg mnie zdecydowanie wyższej jakości obrazu. Wbudowany w plazmę tuner SAT HD ma jakość mniej więcej na poziomie Fergusona Arriva co mnie absolutnie nie zadowala.

 

 

pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie ma Pre Paid tylko umowe, czyli pakiet HD za 15zl. ;)

I tu się mylisz. Jeśli ktoś nie chce podpisywać porozumienia, tylko wziąć sobie na miesiąc pakiet HD to zapłaci 30zł, dokładnie tyle co Prepaidowcy. U mnie w icok wyświetla go pod nazwą EXTRA HD.

Pytanie mam dotyczące Pozycji w cenniku prepaid - Pakiet HBO HD za 29,90.

Na infolinii podają że jest to cena tylko za kanał HBO HD i do tego trzeba doliczyć jeszcze 24,80 za pakiet HBO zwykłe. Chyba coś im się pomyliło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdanzieba@ Musi byc pakiet familijny. Familijny 42,90zl + HD 30zl = 72,90zl

 

Mogę zrozumieć 30zł za pakiet HD. Cena 24,80 za pakiet HBO też do przyjęcia, ale tej ostatniej ceny nie mogę zrozumieć. Może to pomyłka i miało być pakiet HBO + HBO HD?

Pakiet HBO kosztuje 24,90 zł, a HBO HD 29,90 zł (bez pakietu HBO). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwa miesiące temu zawarłem umowę na pakiet familiny + RM z dekoderem HD. Dostałem także graits 3 miesiące pakietu HBO. Teraz chciałem dokupić pakiet HD za 15 zł. W APS powiedziano mi, że nie mogę, bo muszę poczekać jeszcze miesiąc, aż wygaśnie ten gratis na HBO. Poinformowano mnie, że teraz ewentualnie mogę dokupić pełny pakiet Polsatu Cyfrowego za 99 zł, czego oczywiście nie uczynię. Naprawdę musze jeszcze miesiąc czekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu zawarłem umowę na pakiet familiny + RM z dekoderem HD. Dostałem także graits 3 miesiące pakietu HBO. Teraz chciałem dokupić pakiet HD za 15 zł. W APS powiedziano mi, że nie mogę, bo muszę poczekać jeszcze miesiąc, aż wygaśnie ten gratis na HBO. Poinformowano mnie, że teraz ewentualnie mogę dokupić pełny pakiet Polsatu Cyfrowego za 99 zł, czego oczywiście nie uczynię. Naprawdę musze jeszcze miesiąc czekać ?

 

Hej,

miałem dokładnie taką samą sytuację. Facet w APS powiedział mi to samo, tj. że muszę czekać aż skończy się okres gratisowy na HBO. Wydawało mi się to jednak trochę dziwne, że nie chcą wcześniej moich pieniędzy. Zadzwoniłem więc na infolinię i poprosiłem ich o przelanie moich wolnych środków na pakiet HD za 15 zł. Zawarliśmy umowę przez telefon i po kilku godzinach kanały HD już były włączone. Tak więc nie jest chyba tak, jak mówi vinyl.

Ważne na kogo się trafi na infolinii. Niektórzy są marudni albo niedokładni (jak zadzwoniłem pierwszy raz, to pan owszem - przyjął zgłoszenie, ale na zawarcie umowy na papierze zamiast przez telefon; wtedy musiałbym czekać aż mi przyślą umowę pocztą, odesłać im i dopiero wtedy włączyliby kanały. Musiałem zadzwonić jeszcze raz i wszystko zrobili jak chciałem). Zwracaj więc uwagę, czy konsultant rzeczywiście przyjmie do wiadomości to, czego sobie życzymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...