Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby był TVP HD to odrazu dla każdego raczej nie odkodują... będzie jak zwykle 6zł miesięcznie! szczęścia będą mieli ci co mają pakiet HD bo raczej będzie dla nich odkodowany, skandalem byłoby żeby nikt nie miał TVP HD nawet posiadacz wszystkich kanałów bo musi kupić dodatkowo za 6zł miesięcznie i jeszcze wymyślą że przy umowie 12 czy 24 miesięcy bo będą się bali że wezmą tylko na 1 miesiąc czy 2 bo na czas mundialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego początku, kiedy pojawił się ten Test HD wiedziałem, że to będzie TVP HD :jupi:

 

Niekoniecznie pod Testem HD musi się kryć TVP HD :>

 

@Barti90, w CP kanał HD kosztuje 5 zł za sztukę (tak jak i w Cyfrze+). 6 zł za sztukę płacisz w przypadku zamawiania na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykle ważnym wydarzeniem jest Mundial 2010. To święto piłki nożnej przyciągnie z całą pewnością sporą rzeszę widzów. Od czasu wprowadzenia na polski rynek technologii High Definition (HD) oglądanie sportu, w szczególności najbardziej piłki nożnej nabrało nowego wymiaru. Wielu Klientów już nie wyobraża sobie kanałów sportowych w jakości innej niż HD.

 

Cyfrowy Polsat ma dla Państwa jeszcze jedną niespodziankę związaną z tą technologią, o której poinformujemy jeszcze przed startem Mundialu.

 

Taką to oto wiadomość przysłał CP. Na 99 % chodzi o TVP HD. No chyba, że dogadają się z Niemcami i puszczą ARD HD i ZDF HD ze swojego transpordera na czas mistrzostw :D:brawo: To ostatnie to oczywiście żart. TVP HD to jedyne racjonalne wytłumaczenie tego Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wyslal to na meila czy listem ? ARD i ZDF maja prawo do pokazywania mundialu zapewne tylko na określonym terytorium. Pożyjemy zobaczymy czy na czas mundialu nie beda tego kodowali z satelity.

 

Pytalem czy meilem bo moze wyslales jakies pytanie do nich i taka Ci udzielili odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zbyt różowo to widzicie. Gdyby CP miał włączyć TVP HD zrobiłby to 1 czerwca. Jak znam życie (i skąpstwo Solorza) to na czas mistrzostw utworzą kanał mundialowy w HD, w którym będą retransmitować określone mecze z TVP HD (bądź od innego operatora). Większość platform na zachodzie tworzy takie kanały na mundial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbigniew J , a może to ty nie chcesz dostrzec tego, że w końcu TVP HD ma szansę na powiększenie zasięgu i wyjście poza N-kę, w której do tej pory był dostępny. Poza tym kogo podczas Mundialu obchodzą retransmisję :woot: . Każdy chce oglądać na żywo.

 

Solorz nigdy się nie narazi ITI. A oni TVP HD nie wypuszczą z łap. Również władze TVP chodzą na pasku ITI. Poszerzenie zasięgu nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się czymś co potrzebne jest jedynie na jeden miesiąć. A potem co? Narzekania że jakiś szajs emitują.

Myslicie że w "M jak miłość" dodatkowe sceny zobaczycie? Jakich nie było podczas emisji na TVP2?

Co najwyżej zmarszczki i trądzik Cichopkowej.

Skończy się Mundial i po zabawie. Zacznie się narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nin akurat TVP HD to niezły program. Fakt sporo powtórek ale tu raczej chodzi o jakość niż o kolejny nowy kanał. Dużo nowych seriali TVP jest już produkowana w HD. Mecze reprezentacji też są robione w HD. Może i Mś w koszu też będą produkowane w HD.

Akurat na ten kanał raczej narzekań by nie było. Ale oczywiście jedna zależność. Powinien być nieodpłatny tak jak polsat HD od Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti90, w CP kanał HD kosztuje 5 zł za sztukę (tak jak i w Cyfrze+). 6 zł za sztukę płacisz w przypadku zamawiania na czas nieokreślony.

 

Pisalem o tym juz wczesniej . Według informacji uzyskanej w telefonicznym biurze obsługi cyfrowego polsatu nie ma mozliwosci zakupu programow HD poza promocja na czas nieokreślony gdyz taka oferta nie istnieje. Cena 6 zl j ma charakter czysto informacyjny ile by taki kanal kosztowal jakby nie oferowali go wraz z aneksem do umowy na czas okreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaracie się czymś co potrzebne jest jedynie na jeden miesiąć. A potem co? Narzekania że jakiś szajs emitują.

Myslicie że w "M jak miłość" dodatkowe sceny zobaczycie? Jakich nie było podczas emisji na TVP2?

Co najwyżej zmarszczki i trądzik Cichopkowej.

Skończy się Mundial i po zabawie. Zacznie się narzekanie.

 

każdy chce TVP HD bo nikt nie ma ochoty patrzeć na żenującą jakość TVP 1 i TVP 2 :| na TVP HD o niebo lepszy obraz aż chce się oglądać... dodatkowo jak można oglądać mundial na takiej jakości tvp1 i tvp2? powinno być jakością co najmniej jak tvn czy polsat :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wole Mundial w HD. Ale to tylko 64 spotkania piłkarskie. A potem co? Odgrzewane kotlety tyle że w lepszej jakości. Jak by kolejność był odwrotna, czyli premierowy odcinek serialu w TVP HD a potem dopiero w SD, to było by coś.

A tak. Kanał ten jest nadającym archiwum. Nie ma czy się tak podniecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Jak by kolejność był odwrotna, czyli premierowy odcinek serialu w TVP HD a potem dopiero w SD, to było by coś.

Otóż jest tak, że premiera jest jednocześnie w TVP1/TVP2 i TVP HD. Tak było z Ranczem, Londyńczykami, teleturniejem Gilotyna, filmem Gwiezdne Wojny itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I co? Miało być BBC HD (od bodaj dwóch lat zapowiadane) i nie ma. Miał być kanał TVP HD - oczywiście CP znów się nie dogadało, bo żydzą kasę. Mam Familijny i jedyny kanał HD jaki teraz mogę obejrzeć to (pożal-się-Boże) Polsat HD. Dla porównania w platformie TP mam TVP HD i Eurosport 2 HD. I to przy najniższym pakiecie (za ~20zł), plus podstawowe kanały, plus Movies 24 i Nick przez rok w promocji za darmo. Że o Neo 2 mb przez grzeczność nie wspomnę.

 

Piszę to nie tyle, by robić Tepsie reklamę, ale ze względu na moje rozczarowanie. Blisko dwa lata temu wziąłem CP ze względu na HD, a także dlatego że był trendi wśród sąsiadów. ;) Początek jeszcze był dobry, po okresie promocyjnym, w Familijnym oglądałem sobie Discovery HD i MTVN HD. I pal licho sieczkę (obraz) na dekoderze Samsunga na Discovery... Teraz jak jest każdy widzi. Lipiec będzie moim ostatnim miesiącem w CP. Największa platforma, a takie faile jeden za drugim, smutno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też podobnie sądzę, BBC HD to nic nadzwyczajnego, chociaż musze gwoli prawdy przyznać że jakość na programach dokumentalnych całkiem niezła. @mclusky platformy TP nawet nie próbuj do czegokolwiek porównywać, oni wciskaja ludziom ten szmelc wyłącznie w celu podpisania jak najdłuższych terminowych umów na telefonię i neostradę. No i fajnie, masz przez to w miare dobry dostep do int., ale na jakąś porządną telewizję ze strony TP chyba bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni występuje u mnie dziwna sytuacja z kanałem Discovery HD Showcase który nadaje z tp n-ki o ile dobrze pamiętam.

przy DD 5.1 dźwięk dialogów/lektora powinien niejako 'iść' z głośnika centralnego i tak zawsze było.

ostatnio zauważyłem zmianę - w centralu grobowa cisza, a dialogi/lektora słychać w głośnikach przednich (obydwu L i P), pomimo tego że amplituner rozpoznaje ścieżkę w głośniku centralnym.

przypadłość ta dotyczy tylko tego kanału, na innych (np Filmbox HD) jest ok

czy zauważyliście u siebie podobny problem?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...