Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tacy ludzie jak @golbi_84 powodują, że w DVB-T robi się taki śmietnik. Po co mieć wymagania wobec bezpłatnej telewizji - niech nas katują powtórkami sprzed lat na kolejnym kanale (obok Polsatu 2 i generalnie samego Polsatu), a my ich będziemy jeszcze chwalić. Sami się o to prosimy, lecz potem wszyscy się dziwią i bezczelnie porównują rynek niemiecki, gdzie mają kilka razy więcej kanałów FTA z lepszą ofertą niż całokształt naszej polskiej telewizji. Tam widocznie ktoś ma jakieś oczekiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, co prawda nie mam dostępu wyłącznie do kanałów NTC ,ale dla mnie ATM Rozrywka oprócz może Puls2(to też chyba kanał powtórkowy) ma najgorszą ofertę i nie jest atrakcyjny. Nawet TV6 choć ma sporo wspólnego z TV4 programowo to jednak może tam znaleźć programy, które nie były emitowane w ogólnodostępnej TV wcześniej. Nie mam nawet pretensji o to,że ten kanał tak wygląda- bo jak mają widownię,która im wystarcza ,a wiadomo jest kryzys i nie chcą za bardzo inwestować to ok, tylko po co były naprawdę szumne zapowiedzi tego kanału- co to w nim nie znajdziemy. Najbardziej przykre jest to,że niestety widz w ramach cyfryzacji co prawda otrzymuje dostęp do większej liczby kanałów ,ale naprawdę nie są to kanały wysokiej jakości. Łudziłem się,że NTC będzie jakąś konkurencją dla rynku płatnej telewizji i być może przyciągnie osoby , które opłacały najniższe pakiety. Teraz widzę,że tak się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nie masz dostępu to czemu bezpodstawnie oceniasz Puls 2? Ta stacja nie emituje więcej powtórek niż TV6, pojawiają się coraz to nowe pozycje, których nie było jeszcze w Polsce, a sporej części nie widzieliśmy od lat. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że część powtórek pojawia się (i tu uwaga) na specjalnie życzenie widzów, m.in. userów forum M2. Ludzie wolą często obejrzeć powtórkę telenoweli, a nie porządny serial z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nie masz dostępu to czemu bezpodstawnie oceniasz Puls 2? Ta stacja nie emituje więcej powtórek niż TV6, pojawiają się coraz to nowe pozycje, których nie było jeszcze w Polsce, a sporej części nie widzieliśmy od lat. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że część powtórek pojawia się (i tu uwaga) na specjalnie życzenie widzów, m.in. userów forum M2. Ludzie wolą często obejrzeć powtórkę telenoweli, a nie porządny serial z USA.

 

No nie wiedziałem ze zagraniczne wersje programów rozrywkowych z TV6, to w Polsce powtórka, seriale dokumentalne typu Zbrodnie które wstrząsnęły Ameryka łacińska to pewnie tez powtórka, discovery uratowało mi życie - dokument tez powtórka w otwartej stacji. Ramówka Puls 2 to lustrzane odbicie TV Puls to co tam jest do południa na Puls 2 jest wieczorem i do tego archiwum TVP. Bajki Puls 2 to pewnie tez premiery. Filmów tez więcej w TV6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowelogoatmrozrywka.png

No, no, trzeba przyznać, że graficy ATM Rozrywki się postarali z tym nowym logo ekranowym. Jest bardzo dyskretne, nie przeszkadza w oglądaniu :)  Moje marzenie, żeby wszystkie kanały telewizyjne miały tak bardzo przezroczyste logo. Pierwszy raz od początku swojego uruchomienia ATM Rozrywka zaskoczyła czymś pozytywnym. Mieli jedne z najgorszych logo ekranowych wśród polskich kanałów telewizyjnych, a teraz mają jedne z najlepszych. Szkoda tylko, że nie zdecydowali się przy okazji również poprawić graficznie oznaczeń wiekowych, bo akurat te znaki niestety nadal mają jedne z najgorszych wśród konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz w domu lustra, bo ramówka Puls 2 nie wygląda tak, jak piszesz. Tzn. może w pewnym momencie tak wyglądała, ale teraz mało się powtarza z obecnej ramówki TV Puls ;).

No to polecam zajrzeć do ramówki Codzienna 2 m.3 - Puls 10:00 Puls 2 - 21:30, Przeżyć atak - Puls 15:00 Puls 2 - 18:30, Sekrety i kłamstwa - Puls 13:00 Puls 2 22:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz w domu lustra, bo ramówka Puls 2 nie wygląda tak, jak piszesz. Tzn. może w pewnym momencie tak wyglądała, ale teraz mało się powtarza z obecnej ramówki TV Puls ;).

No to polecam zajrzeć do ramówki Codzienna 2 m.3 - Puls 10:00 Puls 2 - 21:30, Przeżyć atak - Puls 15:00 Puls 2 - 18:30, Sekrety i kłamstwa - Puls 13:00 Puls 2 22:00

 

No to są trzy programy. Lustrzane odbicie chyba nie polega na tym, że trzy punkty tylko się zgadzają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Rozrywka ma w tym roku wyjść na plus. To było do przewidzenia. Do przewidzenia było też to, że znowu obiecują, że wkrótce (tym razem na jesień) odmienią swoje oblicze. Kto jeszcze im wierzy? http://biznes.onet.pl/przychody-atm-roz ... news-detal

Dam od siebie link alternatywny: http://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=2077

Jakoś o tym było wiadome od dawna - wspominał już o tym na forum Media2 pan Jacek który teraz pracuje dla Puls2. Teraz jego słowa się potwierdzają.

Ja od siebie mam tylkojedną nadzieje - że skasują kontent z Polsatu który przy okazji zarabiania psuł im reputacje.

Tak swoją drogą sposobem na sukces dla kanału byłaby emisja stała produkcji których Polsat nie chciał lub nawet zakup hitowych teleturniejów i formatów z zagranicy - dzięki temu możeby nawet w Cyfrowym Polsacie poszli w górę na liście kanałów nie mówiąc już o odbudowaniu reputacji w DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM Rozrywka ma w tym roku wyjść na plus. To było do przewidzenia. Do przewidzenia było też to, że znowu obiecują, że wkrótce (tym razem na jesień) odmienią swoje oblicze. Kto jeszcze im wierzy? http://biznes.onet.pl/przychody-atm-roz ... news-detal

Co, dodają kilka filmów, i nagle będą odmienni od Polsatu? No, wątpliwe, ale zobaczymy...

 

nowelogoatmrozrywka.png

No, no, trzeba przyznać, że graficy ATM Rozrywki się postarali z tym nowym logo ekranowym. Jest bardzo dyskretne, nie przeszkadza w oglądaniu :)  Moje marzenie, żeby wszystkie kanały telewizyjne miały tak bardzo przezroczyste logo. Pierwszy raz od początku swojego uruchomienia ATM Rozrywka zaskoczyła czymś pozytywnym. Mieli jedne z najgorszych logo ekranowych wśród polskich kanałów telewizyjnych, a teraz mają jedne z najlepszych. Szkoda tylko, że nie zdecydowali się przy okazji również poprawić graficznie oznaczeń wiekowych, bo akurat te znaki niestety nadal mają jedne z najgorszych wśród konkurencji.

NO, na prawdę ucieszyłem się, że wprowadzili te prawie nie zauważalne logo na stałe. Tylko mogliby jeszcze to zrobić z oznaczeniem wiekowym, bo może to i dobrze, że się wyróżnia na wizji, ale i tak 50% Polski ich nie przestrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...