Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także jestem Cyfrą+ prawie od samego początku.Oferta Cyfry+ mnie satysfakcjonuje ponieważ i tak oglądam swoje ulubione kanały.Chociaż brakuje mi tylko ESPN America w HD.Nie liczę już paczki kanałów BBC ponieważ w niedługim czasie zasili ona ofertę tej platformy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem zadowolony z dodania przez Cyfre+ kanałów telewizji Polsat :] Wniosek naszej dyskusji jest taki:kanały BBC(które wejdą do oferty i na które cierpliwie czeka ogromna ilość abonentów)

1.Bomerang

2.ESPN America HD

3.Paczka MTV(MTV HITS,MTV Dance itp...)

i nic do szczęścia nie potrzeba.Jeszcze w międzyczasie wejdą zapewne jakieś nowości które będą wchodzić na rynek polski..... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wczoraj zabrakło przy TVP HD oryginalnej ścieżki dźwiękowej przy emisji Dr. House'a. Fajnie że nadawali dźwięki w DD5.1 i nawet były napisy, ale po [beep]ę w to wszystko wrzucili głos lektora. Powstał totalny mix dźwięków. To samo było przy odbiorze TVP HD z DVB-T. No czegoś takiego nie idzie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje kanału AXN HD - nie musi być nawet nie wiadomo jak wysoki bitrate. Niektóre z tych seriali co tam lecą to 10 lat temu oglądałem na kompie w 10 razy lepszej jakości. A jakość AXN sci-fi i crime to już w ogóle odstrasza. Po tym jak obejrzałem chociażby Hausa wczoraj na TVP HD to takiego AXN nawet się nie chce włączać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, Polsatu mi brakowało, cieszę się ogromnie, że dodali Polsat i Polsat News. Polsatów sportowych nie dodadzą, a więc biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie istniejące polskie kanały, których istnieje możliwość dodania, brakuje mi już tylko tych:

1. Boomerang

2. Zone Europa

3. Discovery Historia

 

Chciałbym też zobaczyć ESPN America i Nat Geo Music, ale to tak tylko z czystej ciekawości :)

No i oczywiście powraca kwestia paczki MTV, zwłaszcza MTV Classic, ale to nie jest raczej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie mogę zrozumieć. Po jaką [beep] dodawać napisy, skoro nie można włączyć oryginalnej scieżki dźwiękowej? W takiej sytuacji te napisy tylko przeszkadzają.

Chociażby dla osób niesłyszących, zresztą takie coś chyba można podciągnąć pod misje publiczną, swego czasu bynajmniej TVP dodawało napisy przez Telegazetę na swojej głównej antenie (nie wiem jak to jest teraz).

 

Żeby zbytnio nie odbiegnąć od tematu to moje pragnienia to:

Boomerang

BBC Entertaitment

BBC Knowledge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...