Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z takimi serialami jak chociażby "Świat Według Bundych"? W USA ten serial leciał na FOX-ie. Wiadomo, że tam to zupełnie inny kanał, ale skoro FOX Comedy ma emitować m.in. serial "Simpsonowie" to i w tym przypadku chyba z prawami nie byłoby tak ciężko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to może zaszkodzić FOXowi - seriale grozy przeplatane z drama i obyczajowymi - mieszanka wybuchowa

Cikawe czy to nie odbije się kosztem premier serialowych w FOX czy jednak zmniejszy się liczba powtórek innych seriali

Mi się też to podoba, bo niektóre seriale na FOX LIFE są ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to może zaszkodzić FOXowi - seriale grozy przeplatane z drama i obyczajowymi - mieszanka wybuchowa

Cikawe czy to nie odbije się kosztem premier serialowych w FOX czy jednak zmniejszy się liczba powtórek innych seriali

Mi się też to podoba, bo niektóre seriale na FOX LIFE są ciekawe...

A komediowe i horrory to pasowały? Zamiast pasma komediowego w środę będą seriale z FOX Life może jeszcze pojawi się w pon i czw o 21 serial z FOX Life

 

Czyli wałkowanie seriali z FOX'a ;P (oczywiście nowych sezonów)

 

mogliby już zrobić FOX Animation :)

Jestem za. Byłby przynajmniej jakiś porządek. Animowane tu. Reszta komedii na FOX Comedy, a reszta na FOX.

:)

 

To już byłoby za duże rozdrobnienie i obawiam się że więcej powtórek na obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żeby nie robić bałaganu. Nie będziemy pisać przecież o tym samym kanale w dwóch różnych wątkach. Na razie o wszystkim co dotyczy FOX Comedy piszemy tutaj, więc albo należy stąd te wszystkie posty wydzielić do nowego wątku albo kontynuować dyskusję tutaj i później zmienimy jego nazwę na FOX Comedy, jak już niejednokrotnie bywało (np. Disney XD, TVN 24 BiŚ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to będzie kolejny nie przemyślany błąd.

Po co zmieniać coś co w miarę dobrze funkcjonuje ?

Czyli podczas przemiany w Comedy, nie będzie już raczej niektórych seriali które na tej stacji funkcjonowały.

Tak samo z Animal Planet - ogarnęli by się w końcu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...