Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro o 20.05 retransmisja z występu TOP ONE.

A ja czekałem kiedy w końcu wystąpi gwiazda polskiej muzyki Italo-disco lub euro-disco jak kto woli. A się okazuje że nie byli transmitowani.

Ja też czekałem na występ "Top One" bo wspomniano, że się odbędzie, a tu zdziwienie z mej strony, bo nie pokazali wczoraj live. Ale dobrze, że chociaż retransmisję pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

No nie no porażka totalna. Największe dno Toples zdobyło nagrodę. Wszyscy gwizdali i wyśmiewali.

Jeśli chodzi o jakość techniczną to jak krzyczą to trzeszczy wszystko i jak się przełączali na reklamy to chwilę czarny ekran, ale ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no porażka totalna. Największe dno Toples zdobyło nagrodę. Wszyscy gwizdali i wyśmiewali.

Jeśli chodzi o jakość techniczną to jak krzyczą to trzeszczy wszystko i jak się przełączali na reklamy to chwilę czarny ekran, ale ogólnie ok.

Ha ha totalna kicha teraz z tego Toplesu,kiedyś jak wokalistą był Marcin Siegieńczuk(obecnie spiewa solo) to ten zespół dało się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Siegieńczuk obecnie ''Trzęsie tyłkiem'' i w ogóle też się stoczył. A Toples to przecież hity takie jak Sąsiadka, Ciało do ciała, Kobiety rządzą nami i wiele innych. Druga sprawa to Milano. To też jest profanacja totalna. Milano było jedno niepowtarzalne w starym składzie, który niestety wyjechał do Ameryki.

 

Jeszcze na plus występ Shazzy, która co ciekawe w Ostródzie pojawiła się po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no porażka totalna. Największe dno Toples zdobyło nagrodę. Wszyscy gwizdali i wyśmiewali.

Zastanawiam się czy to nie było ustawione. Kto na to głosował. Widać jaka była reakcja widowni. Aż Konjo i ta "wspaniała" prowadząca nie wiedzieli jak zareagować, kiedy zespół był wygwizdywany.

 

Współczuję Siegieńczukowi, który zapewne siedział przed telewizorem i załamywał ręce patrząc jak ktoś niszczy dorobek jego discopolowej kariery.

 

Festiwal na plus z tego względu, iż było mnóstwo premier. Ale nie obyło się bez problemów technicznych. Np. czarny ekran zamiast jingla reklamowego, czy trzaski kiedy prowadzący darli się do mikrofonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak ktoś ogląda Disco Polo Live to zobaczcie co jest na pierwszym miejscu? Oczywiście Toples - Sobą być. Ta piosenka na YT ma najwięcej minusów ze wszystkich piosenek Disco Polo jakie znam. Nawet Niecik ma więcej plusów niż minusów, bo jego przynajmniej da się posłuchać. Nie wiem kto na to głosuje. Może ktoś im za to daje kasę, że jest na pierwszym miejscu, bo na to mi to wygląda. Nie sądzę, że ktoś na to głosuje. Widać było po reakcji publiczności co o tym sądzą, a także nawet zdzwieniu tych prowadzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no porażka totalna. Największe dno Toples zdobyło nagrodę. Wszyscy gwizdali i wyśmiewali.

Jeśli chodzi o jakość techniczną to jak krzyczą to trzeszczy wszystko i jak się przełączali na reklamy to chwilę czarny ekran, ale ogólnie ok.

Ha ha totalna kicha teraz z tego Toplesu,kiedyś jak wokalistą był Marcin Siegieńczuk(obecnie spiewa solo) to ten zespół dało się słuchać.

Toples jest tylko jeden - Marcin Siegienczuk. On nie odszedl od zespolu tylko od firmy, ktora zastrzegla sobie nazwe Toples w urzedzie patentowym. Wielka porazka Polo Tv... Pokazali gdzie maja naprawde fanow DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi, ale zawsze się mówiło, że w badaniach telemetrycznych nie uwzględnia się widzów odbierających dany kanał FTA (tj. bez umowy z jakąś platformą cyfrową czy kablówką).

 

Pamiętajmy, że Polo TV jest w DVB-T (co prawda dostało się tam tylnymi drzwiami), a Viva Polska nie ma na to najmniejszych szans. No i jak wielokrotnie pisałem, disco-polo jest teraz w modzie. Szczególnie, że stacja emituje sporo starych teledysków (z lat dziewięćdziesiątych), pamiętanych przez wielu widzów z Disco Relax - co daje już jakąś przewagę chociażby nad TV Disco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania telemetryczne polegają na tym, że 1200 wybranych przez ośrodek badań osób podłącza do tv lub tunera lub dekodera telemetr i on zapisuje na czym jest oglądane. Czasami trzeba coś wcisnąć, itp. Myślę, że FTA, czy kodowane, to nie ma w tym przypadku znaczenia. Z drugiej strony nie ma pewności, że ta grupa, która ma telemetry w domach ogląda dokładnie to samo, co cała Polska ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...