Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Te gadanie o tym, że "kiedyś muzyka była lepsza" to coś w stylu rozmów "za moich czasów to było tak dobrze, teraz to brak słów". Polo TV gra na takim sentymencie do lat 90, co udaje się na razie znakomicie. Kiedyś to się rozpadnie, bo Heńkowi znudzi się oglądanie 157 raz "Jesteś szalona" (po 9 latach przerwy od disco-polo i "Disco Relax"), ale na razie ta taktyka zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje nic innego jak tylko czekać. Myślałem, że od słynnego come backu media będą kreować nowy wizerunek DP - już nie DP tylko Disco Dance. Większość artystów z którymi rozmawiałem twierdziła, że tak byłoby bardziej profesjonalnie. Nazwa "polo" nie kojarzy się z profesjonalizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi też i to bardzo.

Te gadanie o tym, że "kiedyś muzyka była lepsza" to coś w stylu rozmów "za moich czasów to było tak dobrze, teraz to brak słów". Polo TV gra na takim sentymencie do lat 90, co udaje się na razie znakomicie. Kiedyś to się rozpadnie, bo Heńkowi znudzi się oglądanie 157 raz "Jesteś szalona" (po 9 latach przerwy od disco-polo i "Disco Relax"), ale na razie ta taktyka zdaje egzamin.

Jak się rozpadnie to trudno, ale póki jest to słucham i będę słuchał i żadne Disco Dance i inne [beep]e nie są mi potrzebne, bo stare DP nigdy mi się nie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobra stacja Muzyczna ( pomimo tego że nie słucham zbyt często DP) Dobra dynamiczna oprawa , Fajne oznaczenie " Nowość" . Fajny intro "Polo TV " ( ten z D-Boom chyba ?). Jest Retro są nowości. TV Disco niestety ... jak dla mnie to drugie ITV czyli " syf na kółkach " a Polo jest konsekwentne w swojej tematyce -i za to również cenię owa stację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oglądalność POLO TV wzrośnie kiedy:

1. MUX z kanałem Polo TV będzie miał co najmniej taki zasięg jak obecnie MUX-2,

2. Zniknie telewizja analogowa i zostanie odkryta obecność takiego kanału w NTC,

3. Pojawi się kanał Polo TV na liście CP, teraz nie wszyscy nawet wiedzą, że taki kanał istnieje, lub nie potrafią sobie samemu wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś mi się na ten temat obiło o uszy (a raczej o oczy :lol2:). Poszukałem i znalazłem:

wirtualnemedia_pl[/url]":3f44d7zl]Małgorzata Golińska, prezes Lemon Records (spółka należy do holdingu ZPR), nie chce na razie mówić, jakie zmiany w programie zostaną wprowadzone w związku z możliwością emisji naziemnej, ani kiedy kanał ruszy w ramach MUX 1. - Nie mamy jeszcze oficjalnego stanowiska od KRRiT - tłumaczy w rozmowie wirtualnemedia_pl. We wniosku koncesyjnym, wysłanym do KRRiT kilka miesięcy temu, spółka napisała jednak, że Polo TV będąc na MUX-1 ewoluować ma w stronę stacji rozrywkowo - muzycznej, planuje emitować formaty rozrywkowe z publicznością, a jego start powinien nastąpić z początkiem 2012 roku. - Inaczej przygotowuje się kanał dostępny dla 6 mln gospodarstw domowych, a inaczej, gdy jego zasięg obejmuje prawie cały kraj - zaznacza Golińska.
No to czekamy na "formaty rozrywkowe z publicznością" w Polo TV. Jestem ciekaw co to będzie... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...