Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest szansa aby kolejny soft wprowadził możliwość nagrywania na nośniki USB? Kiedy N wprowadzi taką funkcję?

 

ps.W Holexie dostępny jest ten dekoder z kartą aktywną do 31-01-2013. Czy po upływie tego czasu można dalej korzystać z oferty(po opłaceniu pakietu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się kupować ten tuner? z tą promocją do 31.01.13 za 249zł dla osoby starszej nie wymagającej,nie będzie żałować ze strony też technicznej itp...? byle do końca promocji i wiadomo może coś się pozmieniać w tym do przejęcia oferty poprzez cyfry+.....a czy po w ciśnięciu ok wyskakuje lista? jest takie coś...już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zapłacisz dwa pakiety to masz wszystkie programy w kolejności tylko brak 4 po kanale TVN HD plus 1 ,można sobie ustawić 4 listy ulubionych pod kolorowymi przyciskami ale nr kanałów zostanie z listy głównej to jedyna wada tego dekodera . Mam około 2 lat i jest ok fajne menu prosty do obsługi ,portale internetowe chodzą bardzo dobrze tylko obecnie czasowo jest wyłączony portal Onet foto .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki oto problem, 2 dni temu, podczas ogladania tnk hd nagle wyskoczyla mi informacja o Braku sygnału i dźwieku.. Na drugi dzien zauwazyłem że swiecą tylko kanały fta czyli tvp polonia, kultura, puls i tele5. W menu diagnostyka i ustawienia- antena proporcje co do odbioru sa : 97%- okolo 25%.. Czym może być spowodowana ta awaria? w drugim pokoju mam cyfrę+ i na niej wszystkie kanały chodzą aż miło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłać karte

Karta jest opłacona do kwietnia także spoko

Popraw antenę ( masz za słaby sygnał) , bo górny pasek jest dla picu w większości tunerów .......

Dopiero dziś wrócilem do domu takze mam szanse spróbować ja przestawić, ale obawiam się trochę oto że popsuje wtedy odbiór cyfry+ który jest w tej chwili idealny :) a tnk hd i cyfra podlaczone sa do jednego konwertera :/ czy problem może tkwić w kablu? tzn poluzowanie się wtyczki przy talerzu czy coś w tym rodzaju? dzisiaj LM i zależy mi na szybkiej odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: co może oznaczać występujące nagle zniekształcenie dźwięku w 5800S?

 

Wszystko działa OK, a w pewnym momencie dźwięk traci na jakości jakby był nagrywany na mikrofonie z telefonu komórkowego i taki już zostaje (nie pomaga przełączanie między Stereo a DD). Pomaga dopiero odłączenie dekodera z prądu i podłączenie ponowne (nie trzeba czekać) - dekoder NNK, nieruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam problem z odbiorem kanałów HD na 5800. Kanały SD odbierają bez zmian. Jak sprawdzałem jakość sygnału to balansowała między 75% a 0%. Na innym dekoderze X8 z tej samej anteny ( podwójny twin) wszystkie kanały odbierają dobrze. Nie wiem w czym tkwi problem ?. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie połączenia i ustawienie anteny (konwertera). Nic nie pomogło. Zaczynam żałować, że kupiłem tego używanego białasa. Mam też X8 i po ostatnich softach o wiele lepiej chodzi, jestem z niego bardziej zadowolony. To jednak był nowy sprzęt, nie po przejściach jak 5800. A w sumie ogółem tylko 40 zł. droższy od ABD. Nboxa bym musiał reklamować , ale gdzieś zgubiłem paragon(kupowałem przez allegro) i raczej nie mam szans na sukces. Zobaczymy co będzie dalej, może odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodził prawie 3 miesiące i wszystko było ok. Po ostatnim odłączeniu i ponownym załączeniu do sieci coś tam się musiało w nim stać. Jak włączyłem było większość kanałów SD oraz TVN HD. Wyłączałem kilkakrotnie z sieci i nic nie pomogło. Jak sprawdzałem ustawienie anteny na ekranie to siła sygnału była ok. 90% a jakość przechodziła ok.75%-65% i były takie pozycje że było 0%. Jak chciałem przywrócić ustawienia domyślne to dekoder nic w ogółe nie znalazł, cały czas chciał szukać listę programów i nic nie mógł znaleźć. Także w tej chwili nie mam zupełnie żadnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...