Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Odświerzę temat. Nie musisz mieć opłaconego pakietu. Żeby ekran aktywacyjny zniknął karta musi złapać uprawnienia i jeśli już była aktywowana, to złapie. Żadne kodowane kanały nie zaczną działać. 

 

Wczoraj aktywowałem taki dekoder z pakietem Domowy+ HD. Wszystko działa jak trzeba, to znaczy kanały z Extra+ i Canal+, ale uprawnienia trochę dziwnie wyglądają. Karta miała przed aktywacją uprawnienia na ITI Neovision, ITI 2 Neovision i VOD 1. Po aktywacji doszło jeszcze Contego 1 i Contego 2. Nowe uprawnienia wskoczyły  na Contego 1, Contego 2 i ITI Neovision. Nie wskoczyły więc na VOD 1 i ITI 2 Neovision. Jasna sprawa, że nie wskoczyły na VOD 1, ale że na ITI 2 Neovision też nie, to jest już zastanawiające. Aktywowałem już wiele takich zestawów i zawsze aktualizowało wszystkie poza VOD 1. Co o tym myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 16.09.2019 o 12:44, tweed77 napisał:

Jak używany to pewnie po pewnym czasie będzie trzeba wymienić kondensatory bo tracą swoje właściwości.

Lepiej już kupić ADB2850ST / ADB2849ST masz w nim tuner satelitarny oraz do naziemnej.

 

W dniu 1.01.2020 o 00:27, tomkep napisał:

Patrz post wyżej co kupić. ITI-5800 sobie odpuść.

 

A co polecicie tak żeby miało 2 głowice (nagrywanie i oglądanie naraz), timeshifting, bez umowy, nie interesują mnie vod, i inne wodotryski (to mam w TV)?

Mama PACE z kartą cayman na doładowanie i np. timeshifting nie działa. Znalazłem "nowy" zestaw nc+ mix z 5800sx bzzb to chyba zadziała pewnie można nawet pakiet z canal+ włączyć, ale to stare niebieskie menu mnie odstrasza (mam adb2851 i tam menu jest ok) a enigmy2 nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, 

posiadam dekoder iti-2851s. Podłączyłem pendrive i nagrałem program, który mam zamiar obejrzeć na komputerze bądź innym odbiorniku rtv. Czy jest jakiś sposób na odtworzenie nagranego programu poza dekoderem (na dekoderze normalnie odtwarza, z kolei na tv czy laptopie już nie widzi pendrive). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...