Skocz do zawartości

Technisat DigiCorder ISIO S


ernet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się komuś odtworzyć napisy nie wtopione w film ? Ja i w UTF-8 i Unicode , i srt i ass..i w ustawieniach ustawiałem..i nie odtwarza napisów ...

 

 

W sumie zaczynam żałować , że kupiłem. Internetu nie używam bo po co ? (bawić się pilotem by np stronę wybrać ? przełaczam na kompa i hula ) , z pilota ciagle wysuwa się dolna klapka od baterii (niefortunnie wybrane miejsce i sposób blokowania - właściwie brak blokowania) , wejścia USB, Sata...a głupich napisów nie idzie odczytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pilota to trochę ciężko obsługiwać www.

 

Najlepiej do tego nadaje się bezprzewodowa klawiatura ISIO chociaż każda inna podłączona po USB też działa.

 

Udało się komuś odtworzyć napisy nie wtopione w film ? Ja i w UTF-8 i Unicode , i srt i ass..i w ustawieniach ustawiałem..i nie odtwarza napisów ...

 

W sumie zaczynam żałować , że kupiłem. Internetu nie używam bo po co ? (bawić się pilotem by np stronę wybrać ? przełaczam na kompa i hula ) , z pilota ciagle wysuwa się dolna klapka od baterii (niefortunnie wybrane miejsce i sposób blokowania - właściwie brak blokowania) , wejścia USB, Sata...a głupich napisów nie idzie odczytać...

 

Ten odbiornik nie odtwarzana napisów podczas oglądania filmów.

To co ustawiałeś to napisy, które nadawane są w strumieniu DVB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten odbiornik nie odtwarzana napisów podczas oglądania filmów.

To co ustawiałeś to napisy, które nadawane są w strumieniu DVB.

 

chmm ... pisało że odtwarza :

1. Zarządzanie filmami DVDR/muzyka /obrazami

2.Ustawienia Media Player

i tam było o napisach (mi.in UTF-8 )

 

no wynikało z tego że nie chodzi tu o napisy DVB

 

Tyle , że po aktualizacji jest już inaczej i nie ma słowa o napisach :( ( może ktoś jeszcze nie aktuazlizował i to ma ?) czyli wogóle od początku nie mógł.......

 

Firma olewa Polsat (no i wychodzi ,że klientów) - brak listy programów Polsatu. Tylko Cyfra plus.

 

Jednak zwrócę go, jestem rozczarowany ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten odbiornik nie odtwarzana napisów podczas oglądania filmów.

To co ustawiałeś to napisy, które nadawane są w strumieniu DVB.

 

chmm ... pisało że odtwarza :

1. Zarządzanie filmami DVDR/muzyka /obrazami

2.Ustawienia Media Player

i tam było o napisach (mi.in UTF-8 )

 

no wynikało z tego że nie chodzi tu o napisy DVB

 

Tyle , że po aktualizacji jest już inaczej i nie ma słowa o napisach :( ( może ktoś jeszcze nie aktuazlizował i to ma ?) czyli wogóle od początku nie mógł.......

 

Firma olewa Polsat (no i wychodzi ,że klientów) - brak listy programów Polsatu. Tylko Cyfra plus.

 

Jednak zwrócę go, jestem rozczarowany ......

abe rozumiem Twoje rozczarowanie, jednak ta opcja o której wspominasz dotyczy wyświetlania nazw folderów podczas korzystania z mediaplayera.

 

Odpowiada ktoś w tym wątku na pytania ?

 

Jak widzisz odpowiadają.

Niestety nie korzystam z CP, mam doświadczenie co do obsługi C+. Nie stwierdziłem żadnych nieprawidłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy użytkują Digit ISIO S. Jak się sprawuje ten tuner, jak działa z modułem CI+ Polsatu i CI+ cyfry ? Jak z EPG ? Jak nagrywanie i programowanie nagrań ? Pytam ponieważ mam niemiłe doświadczenia z Fergusonem.

Działa bardzo dobrze z modułem Aston do Cyfry+ oraz modułem Polsatu jednocześnie. W mojej ocenie nawet lepiej niż w konfiguracji Aston i nCAM HD. Co do EPG możesz wybrać kanały dla których się ściąga - w rzeczywistości i tak jeśli przełączysz na kanał który nadaj EPG to sobie Ci wyświetli...mam sporo już nagrane na dysk wbudowany i nie ma z tym problemu. Nagrywanie kanałów które nie nadają EPG to nie ma problemu. Możesz ustawić timer na dowolny dzień i godzinę. Dużą wygodą jest nagrywanie cykliczne np seriali które lecą od pn do pt o określonej godzinie... Ferguson a TechniCorder to jak Lanos i Mercedes :)

 

Firma olewa Polsat (no i wychodzi ,że klientów) - brak listy programów Polsatu. Tylko Cyfra plus.

 

Jednak zwrócę go, jestem rozczarowany ......

Nie olewa tylko nie ma umowy o współpracy...jakby Polsat się postarał i zamiast produkować te [beep]y swoje dogadał się z TechniSatem to miałbyś listę Polsatu chociaż w sumie to nie wiem po co Ci ona bo jak dla mnie jest beznadziejna...

Taki dekoder kupuje się m.in.po żeby móc układać listę samemu....

 

Jak Cię tak interesują ten napisy to było zainwestować np. w Dreamboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gniazd CI mam podłączony moduł Aston 2.26 z Cyfrą + oraz nCAM na kartę. pobrałem najnowszy soft ze strony Technisata ale przy włączaniu dekodera na różnych kanałach wywala mi komunikaty a to uruchamianiu Modułu CI 1 a to o uruchamianiu Modułu CI 2 zawieszając jednocześnie na chwilę obraz - czy można to jakoś wyeliminować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to obecnie działa...już o tym pisałem wcześniej....było to zgłoszone żeby dali możliwość wyłączenia komunikatów z modułów CI... i to nie jest raczej wina standardu CI+ bo z nowym modułem Polsatu tych komunikatów jest bardzo mało... natomiast z nCAM HD dużo i też mnie to irytuje :/ Jak to poprawią to już nie będę miał zastrzeżeń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...