Skocz do zawartości

Technisat DigiCorder ISIO S


ernet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbowaliście odświeżyć listę linków? Ja mam wersję niemiecką (btw ten podział jest [beep]ny, wystarczyłby wspólny soft, ten sam boot loader i ewentualna zmiana funkcji po wybraniu języka - technisat generuje sobie dodatkowe koszty utrzymując dwie linie kodu źródłowego) ale nawet w niej kiedyś mi zdechły linki internetowe i dopiero po kilku próbach pobrań całość wróciła do normy.

 

Pytanie z innej beczki - polecacie jest jakiś player do Windows plików TS4? Myślałem, że nowe Nero 2014 będzie go obsługiwało, ale gdzie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój soft to International. YT przestało poprawnie działać jednej z ostatnich aktualizacji linków internetowych jakieś 2 miesiące temu. Co ciekawe samo YT otwiera się i mam dostęp do menu i wszystkich ustawień jednak po włączeniu play mam tylko dźwięk.

W poniedziałek spróbuję zadzwonić do polskiego Technisata żeby zdiagnozować problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak widze modul Cyfrowego Polsatu (starszej generacji) i karta Cyfry+ spisują się niezle. Mam trzy pytania:

 

A) Czy kanaly Nickelodeon dalej nie swieca? Sa jeszcze jakies inne, które nie dzialaja?

B) Czy ma ktoś taki zestaw - modul CP i splitter Clone+ z karta Cyfry+? Jak spisuje się splitter w Astonie i z modulem CP? Odpala normalnie?

C) Jaka jest roznica miedzy Digit ISIO S International a Digit ISIO S1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

Jestem tu nowy i mam taki problem:

zauważyłem że są na rynku zarówno Digicorder ISIO S 1TB jak i Technicorder ISIO S 1TB.

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak jest między nimi różnica?

 

PS. Proszę o nieodsyłanie mnie do strony Technisata bo oczywiście szukałem i nie znalazłem.

Z góry dziękuję.

PS. Całego wątku niestety jeszcze nie przeczytałem, więc jeśli już było to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, Dzisiaj mi się w Technicorderze uaktualniły linki internetowe i już myślałem że w związku z tym naprawi się youtube ale niestety nic z tego ciągle jest tylko dźwięk i brak obrazu.

Firma Technisat mogła by wreszcie zareagować i wypuścić poprawkę oprogramowania bo nie chodzi tylko o youtube ale i mogli by poprawić np. odkodowywanie nagranych programów i ponowne inicjalizacje modułów CI przy dwóch modułach pracujących na raz. Tak jak już parę stron wcześniej wspominałem - a wiem że nie tylko ja mam tą dolegliwość - przy używaniu na raz dwóch modułów np. Cyfrowego Polsatu i nCAM często przy przełanczaniu kanałów następuje ponowna inicjalizacja tych modułów.

pozdrawiam i proszę ewentualnie o komentarz kogoś z firmy Technisat - kiedyś zaglądał tutaj Pan Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilkuTVSAT, ta funkcja dekodowania offline to jakaś porażka, 3 na 4 z tak nagranych filmów mi się nie dekoduje i tuner proponuje skasowanie nagrania. To nie działa i wyłączyłem to, jednak technisat lepiej używać mając dwie karty i tak ustawiając kanały, aby móc sobie swobodnie oglądać i nagrywać (np. ja mam kombinację nc+ i smart hd+).

Może to nie wina tunera, tylko tego, że nadawcy tak szybko zmieniają w locie klucze, że tuner nie potrafi aktywnym kluczem (bieżącym uprawnianiami) zdekodować starych nagrań.

Na Pana Marcina to bym nie liczył, wiele razy podawał tu na forum zupełnie bajkowe plany i - nie zawsze rzetelne informacje, prawda jest taka, że montownia tunerów może i jest w Polsce ale decyzje firmy zapadają na ziemi "ich matek, ich ojców"...

Zgłoś ticket do serwisu w RFN w języku angielskim, jak wyślesz coś do technisat.pl to i tak jak w czarną dziurę, od 2 lat nie odpowiedzieli na żaden list wysłany email lub z formularza, obsługa klienta na żałosny poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Vivapinata właśnie dlatego napisałem że mogli by tą funkcję jeśli oczywiście nie jest to uwarunkowane szybkimi zmianami kluczy poprawić.

Ale youtube i inicjalizowanie się modułów to powinni poprawić, jak tutaj wyżej pisali posiadacze wersji niemieckiej tam zostało to poprawione.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technisat olał posiadaczy którzy mają moduł CI+ Cyfrowego Polsatu. Mam Technistara S1 i DiggyBox HD i żaden nie działa prawidłowo z tym modułem. Co jakiś czas wyskakuje komunikat brak karty lub program kodowany. Konieczny reset modułu. Przy przełączeniu na jakiś inny kanał znów to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...