Skocz do zawartości

Technisat DigiCorder ISIO S


ernet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

u mnie ten schemat niestety nie działa, ale dzięki za sugestie Twoją i Marisa. 

Ponadto po kilku próbach z częstotliwościami sąsiednimi pojawia się komunikat 

OSIĄGNIĘTA MAKSYMALNA LICZBA KANAŁÓW, ZNALEZIONE KANAŁY NIE BĘDĄ DOŁĄCZONE DO LISTY

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Po dłuższej przerwie pojawił się nowy soft oznaczony jako 2.57.0.4. Nie widać wielkich zmian. Zauważyłem inne zachowanie się belki w organizacji list TV. Nie jest poprawiona współpraca z modułem CI na kanałach z problematycznym bitrate - to znaczy Nickelodeon HD dalej się "zawiesza". Tyle wykryłem. Może ktoś jeszcze coś zauważy.

Edytowane przez kkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Proszę o pomoc w aktualizacji softu.

Obecnie mam 2.52.13.3. Z tego, co widzę, na stronie Technisata najnowszy to 2.63.0.6-3133f z 8 lipca 2016. Tylko za pioruna nie mogę go wgrać. Wyszukiwanie przez internet i Hot bBirda nic nie znajduje. Gdy ściągam soft na pendrive'a też nic się nie dzieje z odbiornikiem - nie aktualizuje się. Być może źle coś robię przy przenoszeniu na pena? Jak to powinno się odbywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa.... ja głupi :) Moje myślenie biegło w złym kierunku. Zrozumiałem, że w tunerze mam złe oprogramowanie... a to odwrotnie.

Dzięki, @kkuba.

 

Ps. Tylko że na polskiej stronie Technisata niestety nie ma wersji softu 2.57.0.4.-2572 h - taka jest tylko nie stronie niemieckiej. Zastanawiam się, czy wgranie tego do mojego tunera czegoś nie zepsuje, np. polskich napisów?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w ISIO S1, ale w innych Digicorderach nie dało się wgrać wersji niemieckiej do międzynarodowej. I to mimo, że soft niemiecki był ten sam (miał język polski). Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, a sam mam wersję niemiecką.

Edytowane przez kkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...