Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do wszystkich wtajemniczonych a wiec umowa w CP konczy mi sie 5 kwietnia ,obecnie posiadam Pakiet Rodzinny ale chcialem zejsc na Pakiet Mini HD za 14,99 i moge to zrobic lecu musze wypowiedziec umowe tak powiedzial mi Pan w Punkcie ,lecz infolinia twierdzi ze nie ma Pakietow Mini HD cos tu kreca czy to prawda ,napiszcie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly1982: weź też pod uwagę, że po tych 6 miesiącach MINI HD za 9,90 możesz skoczyć na DARMOWY HD (i w dowolnym czasie skok na MINI HD) a jak nawet uda Ci się i włączą MINI HD za te 4,90 PLN to po 18 miesiącach na DARMOWY HD już nie skoczysz, a po 18 miesiącach na chwile obecną umowa się już nie roluje i wówczas cena MINI HD wzrasta albo rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem mini HD w jakiejś rozsądnej cenie bo płacenie za ten pakiet 14,90 to trochę za dużo. Zadzwoniłem do DUK ale babka wysłała mnie na główną infolinię :shock: A tam zaproponowali mi ten pakiet za 9,90 12 miesięcy i 14,90 kolejne 12 miesięcy :mrgreen: Niczego lepszego nie mieli niby ... więc podziękowałem.

 

Jak mam rozmawiać z tym DUK żeby dali coś rozsądnego a nie wysyłali mnie na główną infolinię ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet MINI HD o kodzie promocji TKA51 (4,90). Nie mogę znaleźć w PWU czy umowa się rolluje na kolejne 12 miesięcy. W którym miejscu to powinno być? Dziś przy aktualizacji danych na infolinii konsultant upierał się, że moja umowa przechodzi na czas nieokreślony a nie rolluje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wzór mojej umowy na TKA52 zobacz pkt 6

3977152400_1421258771_thumb.jpg

 

To niech konsultant trochę poczyta jak to w przeszłości z umowami w Cyfrowym Polsacie było, teraz tak faktycznie jest, że przechodzi na okres nieokreślony z większą stawką abonamentową.

 

Tych umów nie opłaca się wypowiadać, tych okresów 12 miesięcznych nie ma określonej ilości, więc możesz mieć pakiet Mini HD za 4,90 zł przez wiele, wiele lat :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy szybciutko nie wypowiesz, jak wyłączą duble w SD :roll:

Zupełnie mylisz pojęcia. Nie będzie żadnego wyłączania dubli SD, tylko zmiana MPEG-2 na MPEG-4. Zobacz sobie jak wygląda Polonia 1 w MPEG-4. Wyłączyli dubel SD? Nie. Po prostu zmienili format kompresji.

Polonia 1 nie ma wersji HD to co mieli wyłączać? Po co nadawać Polsat Sport SD jak od czerwca wszystkie dekodery będą mogły odbierać Polsat Sport HD? Jedyny powód dla którego mogliby dublować kanały SD to kablówki. I pewnie będzie jakiś okres przejściowy by te mogły się dostosować. Pewnie do września. Być może dlatego BBC zapowiadając nowe kanały napisało że od września będą tylko w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zastanawiam się, dlaczego Cyfrowy Polsat zatrudnia w BOK osoby o co najmniej wątpliwych kompetencjach.

 

Po kolei:

1) umowa DRH6 weszła w życie w dniu 18.10.2014. Przed wejściem w życie wpłacone 6*9,90, czyli za całość okresu podstawowego.

2) w dniu 3.12.2014, napisałem przez ICOK. CYT: "Okres podstawowy aktualnej umowy o kodzie DRH6 mija w dniu 17.04.2015 roku. Uprzejmie informuję, iż po tym okresie nie będę opłacał pakietu MINI HD i wnoszę (zgodnie z umową) o uruchomienie na moim koncie abonenckim pakietu DARMOWY HD. Jednocześnie wnoszę o zwrotną informację, iż moja deklaracja została w Państwa systemie odnotowana i zmiana na DARMOWY HD nastąpi od dnia 18.04.2015" KONIEC WIADOMOŚCI via ICOK

 

No i się zaczęło:

W dniu 12.01.2015 na ICOK otrzymuję odpowiedź:

"Informujemy, iż na podstawie otrzymanej w dniu 2014-12-03 korespondencji, Umowa zostanie rozwiązana zgodnie z jej warunkami za trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego, tj. z dniem 2015-03-18.

 

W przypadku chęci aktywacji pakietu Darmowego HD Abonent może dokonać uruchomienia pakietu telefonicznie, lub osobiście w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Aktualny wykaz Punktów Sprzedaży dostępny jest na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl." Magda P.

a dzisiaj przychodzi pismo via InPost z dnia 8 stycznia i dalej:

"W odpowiedzi na korespondencję ... uprzejmie informujemy, że Umowa Abonencka zostanie rozwiązana zgodnie z Regulaminem świadczenia usług, tj. z dniem 2015-03-18.

 

W przypadku uregulowania należności opłat do daty 2015-03-18, dekoder wraz z udostępnioną kartą umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych bez konieczności wnoszenia opłat abonamentowych bez konieczności wnoszenia opłat abonamentowych na rzecz Cyfrowego Polsatu.

 

Informujemy, iż w przypadku chęci aktywacji pakietu Darmowego HD Abonent może dokonać uruchomienia pakietu telefonicznie, lub osobiście w APS CP (...)

 

W każdej chwili będzie Pan mógł skorzystać z naszej szerszej oferty programowej po dokonaniu opłaty, zgodnie z aktualnie obowiązującym Cennikiem dla Użytkowników.

 

Wszystkie powyższe warunki precyzują Umowa Abonencka, Regulamin świadczenia usług, PWU oraz cennik dla Użytkowników i Cennik dla Abonentów." Tomasz Z.

 

Czy ja jestem idiotą, czy idiotę chcą ze mnie zrobić. Napisałem im na odpowiedź, która mi przyszła przez ICOK:

"Szanowna Pani,

 

Po 1: gratuluję wydajności pracy ICOK w CP. Odpowiedź po ponad miesiącu robi wrażenie.

Po 2: nie rozumiem o jakim rozwiązaniu umowy mi Pani odpisuje, o jakim trzymiesięcznym okresie Pani pisze, o jakiej dacie 2015-03-18 Pani wspomina. Może to nie mi Pani odpisuje ??

 

Mam wrażenie, że szablonowo Pani odpisała, ale nijak ma się to do mojej dyspozycji. Dlatego zacytuję ją raz jeszcze:

"Okres podstawowy aktualnej umowy o kodzie DRH6 mija w dniu 17.04.2015 roku. Uprzejmie informuję, iż po tym okresie nie będę opłacał pakietu MINI HD i wnoszę (zgodnie z umową) o uruchomienie na moim koncie abonenckim pakietu DARMOWY HD." Koniec cytatu. Teraz na spokojnie proszę to przetrawić. Powoli i ze zrozumieniem.

 

Reasumując: jako abonent z umową DRH6 na okres podstawowy 6 miesiecy, tj. od 2014-10-18 do 2015-04-18 wnoszę o zmianę pakietu na DARMOWY HD od dnia 18-04-2015 W RAMACH POSIADANEJ UMOWY. Pomocne w zrozumieniu tego, o czym pisze abonent mogą być PWU "Nowy Cyfrowy Polsat - Elastyczna Darmowy HD2" z dnia 01.08.2014 Część ogólna, paragraf 4, pkt. 3, pkt 4, pkt 5, pkt 7.

 

Tak na spokojnie proszę to przetrawić (wszak język polski dla Polaków trudny nie jest) i ODPISAĆ MI, że dyspozycja zmiany pakietu na DARMOWY HD zgodnie z posiadaną umową DRH6 i jej elastycznością została zaplanowana na dzień 2015-04-18. Nie żadne wypowiedzenie, nie żadne rozwiązanie umowy. Tylko zmiana pakietu. "

 

Kogo ten Solorz zatrudnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym mailu przysłali Ci takie pismo i zgodzili się na rozwiązanie umowy? Czy to efekt zmian w prawie z końca ubiegłego roku? Ja to do nich musiałem wydzwaniać zanim łaskawie mi włączyli Darmowy HD. Co do nich napisałem maila to prosili o numer telefonu bo inaczej się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wysłanie wiadomości via ICOK możemy podpiąć pod mail to tak. Wysłałem tylko info 3.12.2014 via ICOK, że chcę aby mi Darmowy HD włączyli po okresie podstawowym (Mini HD). A Ci o jakimś rozwiązaniu umowy, wypowiedzeniach, programach FTA, Darmowym włączanym w APS... itp. A DARMOWY HD jest włączany w ramach umowy DRH6. Idiotyzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...