Skocz do zawartości

OPTICUM - HD X7 series


bigcyc123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z lista ulubionych w opticum x7 wersja softu 1.4.05. pod cyfre + wieczorem utworzylam sobie liste wg swoich upodoban zapisala sie i bylo ok...do rana kiedy to wlaczylam dekoder z trybu standby(wylancza się po 3 godz)na moje liscie tworzonej kolo godziny niebylo ani jednego programu.....ustawilam po raz kolejny ale tylko polowe programow i tym razem wylaczylam automatyczna aktualizacje i wylanczanie po 3 godz.....dzisiaj rano lista byla......majac chwile wolnego czasu postanowilam dopisac reszte brakujacyh programow i o dziwo wszystko sie ladnie ukladalo do czasu....wychodzac zapytalo mnie ze zapisac zmiany zaznaczylam ze tak i po wlaczeniu ulubionych jest tylko 43 kanaly z 98 wpisanych.....delikatnie mowiac wkurzylam się totalnie ....przeciez to nienormalne zeby codzinnie robic liste !!!! macie moze jakies sposoby na utrzymanie listy ulubionych w calosci a nie częsci i czy jest jakis sposob aby nierobic tego codziennie???Dodam tez ze po ulozeniu 1 listy zapisalam ja na pamiec przenosną,(kopiuj na USB)i po jej zniknięciu zgralam z pamieci do tunera utworzony wczesniej plik ..pisalo ze zmieniono z powodzenim tuner resetowal sie ale po wlaczeniu lista ulubionych byla i tak pusta...czy ktos na to sposób????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za expresową odpowiedź ......jestem raczkująca w temacie i mam jeszcze dwa pytania..... czy wystarczy wgrac plik przez pamiec usb czy potrzeba coś jeszcze przerabiac zmieniac itp???

i jaka jest roznica jesli takowa istnieje miedzy 1.4.15 amstar a lemontree i ktora polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: czy możliwe jest oglądanie filmów avi z dysku twardego podłaczonego do opticuma x7 za pomocą klaba usb. tzn ja próbowałem i mi sie jakoś nie udało. zatem moje pytanie jest jak to zrobić aby można było oglądać? trzeba wgrac jakiś specjalny software do opticum x7, czy raczej konwertować avi na pliki ps (jakim programem?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z canal+ film oraz canal+ film hd. Gdy przełączam na c+ film hd wyświetla mi ze kanał jest zakodowany. Przełączając na c+ film jest loteria, czasami zaskoczy czasami zakodowany. Wszystkie inne programy pakiety canal + kompakt działają bezproblemowo. Jakość sygnału waha się od 75 do 78%. Soft w mam 1.4.15. W sumie nic nie zmieniałem nagle przestały działać te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do pytania ylony. Mam soft 1.4.15 a pomimo tego też mi ciągle wyskakuje komunikat: "lista kanałów zostałą zmieniona". pozostaje tylko wcisnąć ok a wtedy z mojej listy robi się jesień średniowiecza, wszystkie programy rozbiegają się gdzie popadnie. czy ten komunikat wyświetla się przez funkcję "channel auto detection"? gdy to wyłączę to po wgraniu swojej listy z usb i tak mi się zmienia na włączone i nie mogę na tyle szybko wejść w menu, żeby zdążyć to wyłączyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...