Skocz do zawartości

Naziemna telewizja cyfrowa


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak głośno sie cieszyliście proszę waz popatrzcie na moje wcześniejsze posty...4nadajniki na caly kraj :brawo: a mówiłem że robią wszystko aby utrudnić nam dostęp do darmowej tv....Aż chciałbym tym na stołkach dać w pysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz wyszło szydło z worka i to można by żec w takiej banalnej sprawie jaką jest wdrożenie DVB T.

Okazuje się że nawet tutaj muszą działać układy,układziki i prywatne interesy ,naszych nam wielmożnie panujących,polityków(urzędasów).

Nie wiem czy są to ludzie,upośledzeni na umyśle,czy tak beszczelni i do szpiku kości zdemoralizowani,że w ten sposób postępują z narodem.

Mam na myśli pomysł z (wyspami cyfrowymi) to już jest totalne przegięcie,jak można było wymyśleć coś podobnie głupiego.

Panowie jeśli nie umiecie zrobić TV CYfrowej w Polsce.to co dopiero,Euro 2012. Lepiej zajmijcie się,tym czym naprawdę potraficie,a DVB T zostawcie fachowcom,przynajmniej zostanie po was jakieś milsze wspomnienie,chociarz wątpie bo to w jaki sposób traktujecie naród nie zostanie wam zapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pełny harmonogram wdrażania DVB-T. Cały tekst jest tu: https://satkurier.pl/news/44881/harmonogram-cyfryzacji-w-polsce.html Warto zwrócić uwagę, że spora część większych miast ma planowane uruchamianie DVB-T na szarym końcu. Jestem tym faktem nieco zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na kłaczkowej telewizji był obszerny materiał odnośnie DVB-T. Niby wszystko w porządku, tylko straszyli, że pierwszym multipleksem pokieruje POT złożony z "dwóch imperiów".

Był także wywiad z kimś z Fergusona. Na koniec lutego planują wprowadzić zapper, czyli uboższy tuner DVB-T za ok. 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno zastrzeżenie. Nie podoba mi się cyfryzacja naziemna. Dlaczego? Wyobraźmy sobie ile gospodarstw domowych ma powiedzmy 2-3 telewizory. I co po cyfrówce? 3 tunery? To już przesada. Połowa społeczeństwa będzie zła. Oczywiście telewizory będą teraz z wbudowaną głowicą dvb-t, ale zanim we wszystkich odbiornikach to się pojawi to sporo wody upłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzednicy siedzieli przez ostatnie lata i mysleli a teraz wymyslili ze przez nastepny rok nic sie nie zmieni i opracowali plan poszatkowania kraju ktory w ogole kupy sie nie trzyma. Ale spokojnie za chwile bedzie nowa KRRiT i wymysli kolejny nowy plan... jak znam zycie rownie poroniony. Po raz kolejny widac ze Polacy nie potrafia myslec i robic duzych koncepcji strategicznych tylko jak zwykle jakies latanie dziur i prowizorka bez ladu i skladu ale co moze wymyslec urzednik pracujacy 8h (i nic wiecej) zarabiajacy 3kzl ktory na normalnym rynku pracy by jej nie znalazl ? Z Planu wynika jedno - w ciagu roku nic sie nie zmieni, dzieki czemu 3 nadawcy i platformy sat oraz operatorzy kablowi jakos przetrwaja ten kryzysowy rok a moze sie nawet wzmocnia. A potem juz malo kogo bedzie interesowac DVB-T. Tylko po co marnowac nawsze podatki na urzednikow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rejon (Dęblin) - II etap - marzec 2010 xD czyli jeszcze ponad rok poczekamy, znając jednak polską rzeczywistość to za rok o tej samej porze przesuną te terminy.

 

 

Mój rejon (Siedlce) znalazł się w ostatnim etapie. I powiedzcie co tu zrobić? G :censored: .

:mrgreen:

 

W Międzyrzecu powinieneś złapać Deblin jakby co xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jeszcze Polska wróci do terminu jakim jest 2015 rok... :evil: Podkarpacie jak zwykle na szarym końcu, ale co tu dużo gadać - za[beep]ie! :x Wygląda więc na to, że przez 2 najbliższe lata nie doczekamy się DVB-T. Testów z Suchej Góry raczej nie zakończą, bo ludzie by się zbuntowali, a zapewne przejść na MPEG-4 też nie zamierzają. Bo i po co? Na magazynie jest jeszcze mnóstwo tunerów MPEG-2, nie wspominając o telewizorach z wbudowanymi dekoderami. :/

 

Proste olać sprawę chcesz dvbt"? KUP TNK i spokój

Jak w TnK znajdzie się TVP Rzeszów, to bardzo chętnie dam nawet 100 zł za kartę. :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az chciało by sie powiedzieć : ''Nie o taką Polskę walczyliśmy'' Kompromitacja na całej Lini Niemcy i reszta Europy się będą z nas nabijać;/ehh Nawet na Ukrainie idzie im lepiej wprowadzanie dvbt;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...