Skocz do zawartości

TVR


mariuszdybala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa dyskusja.. generalnie około połowy widowni Starsa stanowią mieszkańcy wsi i małych miast a nie gram ani jednej nuty disco polo. Więc chyba nie tak najgorzej na tej wsi. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i takie uogólnienie które tu poleciało jest mocno krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz że mieszkańcy wsi są głupsi?

Akurat Ty to tak skwitowałeś. Na rynku jedna grupa docelowa jest bardziej (przykładowo widzowie o wyższych zarobkach, wykupujący takie i takie pakiety tv cyfrowej np. Canal+), druga mniej wymagająca (widzowie FTA, abonenci niższych pakietów CP czy DVB-T), a skoro Ty rzucasz już stwierdzeniami "głupsi" (więc jak rozumiem są także mądrzejsi) to jest to wyłącznie twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie generalizujcie że każdy rolnik jest głupi, w takim razie każdy Warszawiak jest bucem, boli?

 

Pewnie że rolnicy nie są wymagającymi widzami [tacy stereotypowi rolnicy którzy uruchamiają TV tylko dla Jakiej To Melodii na jedynce - wiem jak jest, mam rolników w rodzinie i sam tak jakby nim jestem bo pomagam w domu - w TV liczy się dla nich tylko paczka TVP + Polsat + TVN (tylko otwarty i siódemka bo innych w pakietach nie mają, wolą postawić na Mini HD w CP bo innego wyboru w tej cenie nie ma)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale widzami TVR nie są mieszkańcy wsi a rolnicy. Prawdziwi rolnicy a nie tacy jak to pokazują tabloidowe telewizje informacyjne i jakie panuje ogólne przekonanie, także na forum. Chłopina na Ursusie C330 albo na wozie drabiniastym z konikiem. Babusia z ogródkiem pełnym marchewek, pomidorków, ogórków. Dogląda sobie 10 kurek, jedną krówkę, świnkę :D Moim zdaniem kanał jest adresowany do rolników którzy mają co najmniej kilkanaście hektarów. Park maszynowy w którym najtańszy ciągnik jest droższy od nowego samochodu średniej klasy. Jeśli mają kury to w kurnikach, jeśli krowy to liczone w setkach. Jeśli radzą jakie zasiać trawy to są to trawy na trawnik wokół domu lub trawy ozdobne. Ten kanał z "wsiowością" ma raczej niewiele wspólnego. A i Ci prawdziwi rolnicy do nieuków raczej nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja.. generalnie około połowy widowni Starsa stanowią mieszkańcy wsi i małych miast a nie gram ani jednej nuty disco polo. Więc chyba nie tak najgorzej na tej wsi. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i takie uogólnienie które tu poleciało jest mocno krzywdzące.
Zgadzam się z Tobą. Wieś dzisiaj jest zupełnie inna niż jeszcze 20 lat temu.

A to, że TVR gra disco polo wynika z faktu, że zaczęliśmy od tej muzyki. Tak, jak napisałem wcześniej, oddaliśmy ten rynek stacji Polo TV, która specjalizuje się w takiej muzyce.

Program TVR zmienia się, to już nie jest tylko telewizja dla rolników. Coraz więcej na naszej antenie jest programów dla szerszego grona widzów, zapraszam od lipca, zapewniam, że będą kolejne zmiany na lepsze.

A co do wypowiedzi Karola...

Wiemy, że nadajemy nie zawsze kontent z górnej półki. I wierz mi, że chcielibyśmy nadawać same świetne programy, ambitne i w ogóle. Ale stacja komercyjna ma to do siebie, że musi zarabiać. Polecam nową ramówkę TVR od lipca, zapewniam, że będzie znacznie ciekawiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja.. generalnie około połowy widowni Starsa stanowią mieszkańcy wsi i małych miast a nie gram ani jednej nuty disco polo. Więc chyba nie tak najgorzej na tej wsi. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i takie uogólnienie które tu poleciało jest mocno krzywdzące.
Zgadzam się z Tobą. Wieś dzisiaj jest zupełnie inna niż jeszcze 20 lat temu.

A to, że TVR gra disco polo wynika z faktu, że zaczęliśmy od tej muzyki. Tak, jak napisałem wcześniej, oddaliśmy ten rynek stacji Polo TV, która specjalizuje się w takiej muzyce.

Program TVR zmienia się, to już nie jest tylko telewizja dla rolników. Coraz więcej na naszej antenie jest programów dla szerszego grona widzów, zapraszam od lipca, zapewniam, że będą kolejne zmiany na lepsze.

A co do wypowiedzi Karola...

Wiemy, że nadajemy nie zawsze kontent z górnej półki. I wierz mi, że chcielibyśmy nadawać same świetne programy, ambitne i w ogóle. Ale stacja komercyjna ma to do siebie, że musi zarabiać. Polecam nową ramówkę TVR od lipca, zapewniam, że będzie znacznie ciekawiej...

Jak zaczniecie emitować jakieś ciekawe filmy to może nawet ja wasz wielki"wielbiciel" zacznę was oglądać. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapominajcie ze tak naprawdę rolnik nie pracuje 8h/ dobę tylko nawet i 16 godzin. Dlatego kanał i tak traktują jako dodatek do swojej ciężkiej pracy.

 

Może więcej filmów dokumentalnych oraz taki blok "TO NAS DOTYCZY" w znacznie szerszej formie - współpraca z lokalnymi telewizjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dlatego kanał i tak traktują jako dodatek do swojej ciężkiej pracy.

Współczesny rolnik nie pracuje ciężko tylko dogląda swoje włości, czyli ma czas na oglądanie telewizji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Mam problem z TV TVR,a mianowicie nie mogę jej znależć.Przy wpisywaniu ręcznym i wyszukaniu wyświetla się komunikat:Siła-70 %,jakość-0 %,nie znaleziono nowych programów.Wszystkie inne kanały FTA są.Zarówno z Astry,jaki i z Hotbirda.Korzystam z tunera wbudowanego w tv Philips 39PFL3807K,który wyszukuje wszystko jak leci(nie ma możliwości wyszukania tylko niekodowanych).Jak to możliwe,że nie znajduje tylko tego jednego programu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...